Patria Forex
NázevNákupProdej
EUR/CZK27,016727,0273
USD/CZK25,521825,5437
EUR/USD1,058151,05840
GBP/USD1,245061,24536
USD/JPY113,540113,567
USD/CHF1,005541,00580
AUD/USD0,767260,76750
NZD/USD0,715660,71590
USD/CAD1,313591,31383
EUR/GBP0,849720,84999
EUR/JPY120,159120,189
EUR/CHF1,064101,06439
GBP/JPY141,380141,423
GBP/CHF1,252081,25247
GER3011 825,2511 829,70
JPN22519 35819 368
NAS1005 335,605 336,60
SPX5002 353,222 353,72
UK1007 295,157 300,35
US3020 639,0020 641,00
USOil54,07054,140
XAG/USD17,99218,050
XAU/USD1 233,541 234,01
21.2.2017 4:00:38
Zdroj: Patria Forex
Grafy Online

Forex graf
select
select
select
Trend line
select
X


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)