Patria Forex
NázevNákupProdej
EUR/CZK26,998527,0434
USD/CZK24,879424,9268
EUR/USD1,084651,08494
GBP/USD1,251301,25161
USD/JPY110,549110,576
USD/CHF0,987830,98833
AUD/USD0,762820,76313
NZD/USD0,703830,70417
USD/CAD1,333211,33355
EUR/GBP0,866530,86722
EUR/JPY119,912119,975
EUR/CHF1,071571,07207
GBP/JPY138,336138,387
GBP/CHF1,236191,23679
GER3012 069,7012 071,40
JPN22519 22219 229
NAS1005 341,105 342,10
SPX5002 332,782 333,28
UK1007 331,507 332,50
US3020 521,0020 523,00
USOil48,14548,195
XAG/USD17,84217,889
XAU/USD1 252,871 253,27
27.3.2017 0:58:41
Zdroj: Patria Forex
Grafy Online

Forex graf
select
select
select
Trend line
select
X


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)