Patria Forex
NázevNákupProdej
EUR/CZK27,037827,0522
USD/CZK24,215824,2372
EUR/USD1,116121,11637
GBP/USD1,319021,31934
USD/JPY102,730102,761
USD/CHF0,970110,97041
AUD/USD0,756580,75686
NZD/USD0,717160,71747
USD/CAD1,311011,31140
EUR/GBP0,846070,84634
EUR/JPY114,666114,705
EUR/CHF1,082901,08326
GBP/JPY135,516135,567
GBP/CHF1,279731,28021
GER3010 311,1110 311,80
JPN22516 37216 382
NAS1004 724,004 725,00
SPX5002 166,122 166,62
UK1006 707,006 708,00
US3018 397,0018 399,00
USOil40,66040,710
XAG/USD20,14820,195
XAU/USD1 342,511 342,90
29.7.2016 16:00:05
Zdroj: Patria Forex
Grafy Online

Forex graf
select
select
select
Trend line
select
X


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)