Patria Forex
NázevNákupProdej
EUR/CZK27,017327,0304
USD/CZK24,058224,0753
EUR/USD1,122601,12285
GBP/USD1,297581,29787
USD/JPY100,907100,932
USD/CHF0,970070,97031
AUD/USD0,762060,76230
NZD/USD0,723840,72410
USD/CAD1,316071,31635
EUR/GBP0,865030,86527
EUR/JPY113,291113,319
EUR/CHF1,089121,08940
GBP/JPY130,945130,987
GBP/CHF1,258861,25921
GER3010 614,3010 615,30
JPN22516 56116 571
NAS1004 850,904 851,90
SPX5002 162,752 163,40
UK1006 898,006 899,00
US3018 254,5018 256,50
USOil44,78044,830
XAG/USD19,52619,574
XAU/USD1 333,301 333,75
26.9.2016 7:27:35
Zdroj: Patria Forex
Grafy Online

Forex graf
select
select
select
Trend line
select
X


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)