Patria Forex
NázevNákupProdej
EUR/CZK27,015427,0248
USD/CZK25,232825,2392
EUR/USD1,070581,07083
GBP/USD1,240311,24062
USD/JPY112,702112,725
USD/CHF1,001931,00220
AUD/USD0,756500,75668
NZD/USD0,720840,72110
USD/CAD1,304421,30468
EUR/GBP0,863010,86329
EUR/JPY120,668120,699
EUR/CHF1,072801,07306
GBP/JPY139,795139,841
GBP/CHF1,242831,24323
GER3011 550,9511 552,05
JPN22518 72818 738
NAS1005 044,105 045,10
SPX5002 267,882 268,38
UK1007 223,007 224,00
US3019 815,5019 817,50
USOil52,49052,540
XAG/USD17,15817,202
XAU/USD1 215,571 216,02
17.1.2017 22:26:25
Zdroj: Patria Forex
Grafy Online

Forex graf
select
select
select
Trend line
select
X


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)