Patria Forex
NázevNákupProdej
EUR/CZK26,967527,0537
USD/CZK24,070924,1887
EUR/USD1,119161,11982
GBP/USD1,312791,31371
USD/JPY101,749101,866
USD/CHF0,977780,97858
AUD/USD0,755790,75711
NZD/USD0,722990,72461
USD/CAD1,299591,30113
EUR/GBP0,851690,85325
EUR/JPY113,888114,055
EUR/CHF1,094721,09542
GBP/JPY133,534133,867
GBP/CHF1,283511,28569
GER3010 524,8010 525,80
JPN22516 58616 596
NAS1004 784,704 786,00
SPX5002 169,882 170,38
UK1006 797,506 798,50
US3018 403,0018 405,00
USOil47,35047,400
XAG/USD18,64318,673
XAU/USD1 320,011 321,99
27.8.2016 1:40:00
Zdroj: Patria Forex
Grafy Online

Forex graf
select
select
select
Trend line
select
X


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)