Patria Forex
NázevNákupProdej
EUR/CZK26,495726,5343
USD/CZK23,734923,7790
EUR/USD1,116351,11665
GBP/USD1,283831,28442
USD/JPY111,230111,280
USD/CHF0,977430,97839
AUD/USD0,743690,74428
NZD/USD0,705260,70599
USD/CAD1,345181,34572
EUR/GBP0,869250,86984
EUR/JPY124,201124,258
EUR/CHF1,091161,09217
GBP/JPY142,822142,916
GBP/CHF1,255241,25634
GER3012 623,3012 628,70
JPN22519 67719 687
NAS1005 789,905 795,10
SPX5002 414,852 415,70
UK1007 544,307 545,30
US3021 069,9021 074,70
USOil49,94050,040
XAG/USD17,38017,440
XAU/USD1 266,751 267,26
29.5.2017 23:05:13
Zdroj: Patria Forex
Grafy Online

Forex graf
select
select
select
Trend line
select
X


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)