Po internetu: ZDE
Telefonem: +420 221 424 332
E-mailem: info@patria.cz
Faxem: +420 221 424 333
Osobně: Výmolova 353/3
150 27 Praha 5
Vyzkoušejte si přístup k placenému obsahu Patria Plus / Investor Plus v nezávazném 14denním zkušebním období zdarma!

Dvojitý zásah 
BENEFITKLUB 

K licenci na
placené
služby
získejte
atraktivní dárek!

Články a návody 
  Komerční partneři 
  Česká asociace treasury 

  Delll

  Fleet Sheet's Final Word
  Reference 
  "Portál využívám především pro všeobecnou ekonomickou informovanost a aktuální přehled. Sleduji vývoj finanční a ekonomické krize, dopady do kurzů koruny, vývoj inflace, reakce centrálních bank, informace z akciového trhu apod..."

  Reference 

  SLUŽBY PATRIA PLUS VYUŽÍVAJÍ NAPŘÍKLAD TYTO SPOLEČNOSTI:

  Abbott Laboratories, Accenture Central Europe, Aegon Pojišťovna, AERO Vodochody, AGC Flat Glass Czech, Alexandria, Alstom Power, Austin Detonator, AXA Investiční společnost, Castrol Lubricants (CR), Cemex Czech Republic, CZ Digital Media, Czech Coal, CzechInvest, Čedok, Čechofracht, ČEPS, Česká exportní banka, Česká pojišťovna, Českomoravský cement, ČEZ, ČNB, ČSOB Leasing, Deceuninck, Deloitte Advisory, DHL Global Forwarding (CZ), ECM Group Asset Management, Euler Hermes, Evropsko-ruská banka, FIAT ČR, Fosfa, Generali Pojišťovna, Honda ČR, Hutnictví železa, Import Vokswagen Group, J&T BANKA, Kofola, Komerční banka, LBBW Bank CZ, Linde Gas, LUKROM, Marius Pedersen, Metrostav, Microsoft, Moeller Elektrotechnika, NWR, OKD, Penzijní fond České pojišťovny, Plzeňský prazdroj, PPF Asset Management, Pražská vodohospodářská společnost, PricewaterhouseCoopers, Řízení letového provozu, Saint-Gobain Vertex, sanofi-aventis, SAZKA, Skanska CS, SPEDI-TRANS Praha, Státní tiskárna cenin, Škoda Auto, ŠKODA HOLDING, Toma, Velux, Velvyslanectví Slovinské republiky, Volksbank CZ, Zentiva a další.


  PROČ VYUŽÍVAJÍ PATRII PLUS NAŠI KLIENTI?

  Cembrit"Vzhledem k tomu, že naše společnost vyváží většinu své produkce do zemí v západní Evropě, je silně závislá na vývoji kurzu Kč. Informace získané prostřednictvím služby Patria Plus nám umožňují sledovat aktuální a odhadovaný vývoj tohoto kurzu. Na základě těchto informací pak provádíme zajišťovací operace proti změnám kurzu. Velmi oceňujeme možnost úpravy webové stránky podle vlastních potřeb a zasílání informací prostřednictvím SMS".
  Ivan Budil, ředitel - Cembrit a.s.

  PVS"Portál využívám především pro všeobecnou ekonomickou informovanost a aktuální přehled. Sleduji vývoj finanční a ekonomické krize, dopady do kurzů koruny, vývoj inflace, reakce centrálních bank, informace z akciového trhu apod. Co si velmi cením je, že díky portálu Patria Plus získám snadno konkrétní informace o situaci a možném vývoji bank se kterými PVS spolupracuje. Dostupnost ekonomických analýz a jejich srozumitelné podání mi umožňuje předvídat vývoj některých veličin, které mi pomáhají v plánování jak nákladů, tak třeba v řešení úvěrových možností nebo hledání finančních zdrojů."
  Ing. Ilona Veselá, ředitelka divize ekonomiky - PVS a.s.

  GZ Digital Media"Patria Plus je pro nás rychlým, přesným a uživatelsky příjemným zdrojem řady aktuálních informací. Šetří čas, ale samozřejmě i peníze, protože usnadňuje a přispívá k možnosti rychlého přijímaní rozhodnutí."
  Vladimir Modrý, finanční ředitel - GZ Digital Media, a.s.

  Fiat Group"Patria Plus je pro mě cenným zdrojem relevantních informací. Oceňuji, že mi pomáhá udržet si přehled. Svojí formou a obsahem mi také velmi šetří čas, což je pro mě zásadní. Patria Plus mi současně umožňuje rychle, častokrát proaktivně reagovat a kdykoliv vyhledat informace, které jsou pro mě důležité při rozhodování."
  Jan Flemr, finanční ředitel - Fiat ČR spol. s r.o.

  Suzuki"Zvláště v této době oceňuji jak rychlost a relevantnost informací pro operativní rozhodování, tak i komentáře a analýzy pro strategická rozhodnutí."
  Viliam Pastorek, finanční manažer - SUZUKI MOTOR CZECH, s.r.o.


  KOMU JE PATRIA PLUS URČENA?

  Finančním profesionálům, ekonomům, manažerům a investorům. Našimi klienty jsou:

  • velké akciové společnosti, specializovaná oddělení, finanční ředitelé
  • střední a malé firmy, management a finance
  • vládní instituce, agentury, ministerstva, regiony
  • asociace, komory a sdružení
  • univerzity a další odborné ekonomické školy
  • individuální investoři

  Otázky a odpovědi
  otazník JAK REGISTROVAT DO PLACENÝCH SLUŽEB?

  V pěti snadných krocích:

  1. Registrace - v rámci rozšířené registrace si zvolíte uživatelské jméno a heslo pro přístup ke službám Patria Plus nebo Investor Plus a vyplníte fakturační a další uživatelské údaje

  2. Aktivace účtu - na Váš e-mail odešleme potvrzení o registraci a aktivační kód, prostřednictvím kterého svou registraci potvrdíte

  3. Úhrada - za služby Patria Plus / Investor Plus lze platit několika způsoby

  4. Aktivace služeb - jakmile obdržíme platbu, zpřístupníme Vám objednané služby

  5. Přihlášení a využívání služeb

  Přejít k registraci nebo přihlášení

  Zobrazit nejčastější otázky uživatelů (FAQ)