Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ13001301-0,61
KB103610380,19
PKN80,4880,50,00
Msft0,94
Nokia3,7213,7250,32
IBM0,91
Mercedes-Benz Group AG5454,031,39
PFE0,60
28.08.2025 9:54:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

ISH EDGE MSCI ERP MIN VOL
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 08.08.2025
9:28

MSCI plánuje přidat 42 akcií a odstranit 56 akcií z indexu ACWI. Mezi 3 největší přírůstky patří Rocket Lab, SoFi Technologies a Affirm Holdings a mezi 3 největší ztráty patří China CITIC Bank, Dian Swastika Sentosa a Laopu Gold

(Bloomberg)
 24.07.2025
10:54

MSCI - JP Morga

......  
 23.07.2025
17:05

MSCI - Wells Fa

......  
 18.07.2025
10:52Ministr průmyslu a obchodu Lukáš Vlček svou asijskou cestu zakončil v Soulu jednáním s novým premiérem Jižní Koreje Kim Min-seokem z vládnoucí Demokratické strany. ČTK o tom dnes informovalo Vlčkovo ministerstvo. Jednali například o stavbě nových bloků jaderné elektrárny Dukovany, o pokračování spolupráce v oblasti polovodičů, automobilového průmyslu nebo univerzitního vzdělávání. Ve čtvrtek se Vlček sešel také s Wangem Ču-ho, ředitelem společnosti KHNP (ČTK)
 10.07.2025
8:51Finsko a Litva se chystají v příštím roce zahájit domácí výrobu protipěchotních min, aby zásobily sebe a případně i Ukrajinu kvůli tomu, co považují za vojenskou hrozbu z Ruska. Napsala to dnes agentura Reuters s odvoláním na představitele z obou zemí. Parlamenty obou států už dříve schválily odstoupení od takzvané Ottawské úmluvy, která protipěchotní miny zakazuje. Od úmluvy odstupují kvůli obavám z Moskvy také Lotyšsko, Estonsko a kroky k tomu podniká i Polsko (ČTK)
 04.06.2025
9:32

Celosvětový index MSCI All-Country překonává historické maximum z letošního února

(Bloomberg)
 01.04.2025
16:09Finsko plánuje zvýšit výdaje na obranu do roku 2029 na nejméně tři procenta svého HDP a odstoupit od celosvětové úmluvy o zákazu protipěchotních min v reakci na rostoucí vojenskou hrozbu ze strany Ruska. O dnešním oznámení finské vlády informuje agentura Reuters (ČTK)
 04.02.2025
13:05

Ferrari očekává v roce 2025 upr. zisk EBITDA na úrovni min. 2,68 mld. EUR (odhad trhu 2,8 mld. EUR)

(Bloomberg)
 30.01.2025
17:00

MSCI - JP Morga

......  
 10.01.2025
8:15

Index MSCI China klesl o 20 % ze svých maxim na začátku dubna a vstoupil tak do medvědího trhu

(Bloomberg)
 25.11.2024
17:11Generální tajemník OSN António Guterres dnes odsoudil p...
 20.11.2024
8:06Končící americký prezident Joe Biden povolil dodávky protipěchotních min Ukrajině. Moskvou napadené zemi mají pomoci dosáhnout efektivnější obrany a zpomalit ruský postup, uvedl deník The Washington Post (ČTK)

Zpravodajství ISH EDGE MSCI ERP MIN VOL
Make Global Stocks Great Again! Americká cla vrací lesk zahraničním trhům
08.08.2025 14:29
Cla amerického prezidenta Donalda Trumpa výrazně podporují růst mezinárodních akcií a zároveň přispívají k ukončení globální dominance indexu S&P 500 – alespoň prozatím.
MSFT: Microsoft překonal výsledky a stává se druhou společností s hodnotou přes 4 biliony USD
31.07.2025 15:33
Společnost Microsoft (Investiční tipy) zakončila svůj fiskální rok silným čtvrtým čtvrtletím, které výrazně překonalo očekávání analytiků. Firma vykázala tržby ve výši 76,4 miliardy USD, což představuje meziroční nárůst o 18 % a překonání konsenzu analytiků (73,89 mld.
Přípravy Dukovan pokračují podle plánu, řekl Vlček. KHNP firmám ukázala podmínky
24.07.2025 15:21
Přípravy stavby nových jaderných bloků pokračují podle plánu. Nadále platí i závazek 60procentního postupného zapojení českých firem do projektu. Na dnešním semináři korejské společnosti KHNP v Praze to uvedl ministr průmyslu a obchodu Lukáš Vlček (STAN).
BlackRock: Růst evropských akcií může pokračovat, pokud nedojde k obchodnímu šoku
22.07.2025 11:31
Analytici snížili své odhady zisků evropských firem kvůli riziku cel, uvedla Helen Jewell ze společnosti BlackRock. Ale zároveň očekává, že letošní růst bude pokračovat, pokud nedojde k obchodnímu šoku.
Stát zaplatí firmě KHNP za dva bloky Dukovan 407 miliard a 15 miliard za palivo
18.07.2025 12:30
Za stavbu dvou bloků Jaderné elektrárny Dukovany zaplatí stát korejské firmě KHNP 407 miliard korun a za dodávky jaderného paliva dalších 15 miliard korun.
Příměří mezi Izraelem a Íránem drží trhy v zeleném, Microsoft pokračuje v masivním propouštění a Čína očekává AI revoluci
25.06.2025 8:58
Americké letecké útoky podle Pentagonu nezničily hlavní podzemní jaderné komponenty Íránu, přestože prezident Trump tvrdí opak. Mezitím se napětí mezi USA a Evropou stupňuje kvůli hrozbě cel, zatímco Spojené království nakupuje americké stíhačky.

Monitoring médií
Andrej Babiš ani Tomio Okamura nejsou jako Rexík ze Čtyřlístku, říká v rozhovoru podnikatel Kvido Ště ánek, jeden z nejbohatších Čechů. Sám kritizuje jak současnou Fialovu, tak předešlou Babišovu vládu.
Anotace:{[p class="anot2017"]} Českem obchází strašidlo socialismu VOL BY 2025 Jako účelové a manipulativní se jeví pokusy vykreslovat lídryni hnutí STAČILO! Kateřinu Konečnou jako symbol přeměny KSČM v moderní levicovou stranu.
Ať už potřebujete vybrat hotovost doma nebo kdekoliv po celém světě, s námi to máte jednodušší. Z bankomatů všech bank totiž s naším osobním účtem vybíráte zdarma.
Radiožurnál: Ranní Radiožurnál
mluvčí 1, -------------------- Zákaz. Jana Uttendorfská, moderátorka -------------------- Prodeje energetických nápojů mladším 16 let zřejmě nestihnou poslanci schválit.
Premiér Petr Fiala a poradce Tomáš Pojar mluví o myšlence vyvést Česko z úmluv zakazujících protipěchotní miny a kazetovou munici. Premiér Petr Fiala a poradce pro národní bezpečnost Tomáš Pojar předestřeli měsíc a kus před volbami smělý návrh – odstoupení od úmluv zakazujících výrobu, skladování či používání protipěchotních min a kazetové munice.
Civilizace Zveřejněno: 28. 8. 2025 foto: Shutterstock Americké Southwest Airlines zavádí od ledna 2026 do přepravních podmínek kontroverzní pravidlo Reklama Sdílejte článek Podle údajů Světové zdravotnické organizace dosahovala v roce 2022 míra obezity v dospělé populaci Česka 26 %, mezi dětmi a dospívajícími pak 6 %.
... a jiných běsech V době kulturních válek a všeobecné společenské přecitlivělosti je Breakout rozhodně motorka, jejíž vlastnictví nelze chápat jinak než jako vztyčený prostředník "všem sráčům navzdory".
MOTO house: MALÁ & VELKEJ
Malá plastová prdlavka a velkej chlap. Proti ní svalnatá lokomotiva a křehký dívčí element. Nešlo najít dva větší protiklady na trhu. I tak jsme je postavili proti sobě, abychom na konci dne zjistili, jak moc si jsou podobné.