Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ-0,65
KB-0,48
PKN152,94153,082,15
Msft-0,44
Nokia8,2288,252,44
IBM0,89
Mercedes-Benz Group AG46,8246,83-0,65
PFE-1,59
11.08.2026 23:22:55
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 31.07.2026 9:48:31
Cochlear Ltd (COH.F, Frankfurt)
Poslední obchod Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
72,15 1,94 1,51 10 823
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 28.08.2025
10:20Australská společnost Lynas Rare Earths Ltd., jeden z mála dodavatelů kritických surovin mimo Čínu, oznámila emisi nových akcií v hodnotě 750 milionů australských dolarů (488 milionů USD) na financování expanze, zatímco západní firmy reagují na výpadky dodávek způsobené Pekingem začátkem letošního roku (Yahoo Finance)
 22.08.2025
14:01Předplatitelská platforma s obsahem pro dospělé OnlyFans vyplatila svému majiteli Leonidovi Radvinskému dividendy ve výši 701 milionů dolarů. Výplatu zveřejnila v pátek ve finančních zprávách společnost Fenix International Ltd., londýnská společnost, jež platformu provozuje. OnlyFans zkoumá možnost prodeje v potenciální hodnotě osmi miliard dolarů, uvedla v květnu agentura Bloomberg (Bloomberg)
 21.08.2025
8:45

Společnost Tencent Holdings Ltd. tento týden úspěšně debutovala na mobilních zařízeních, když během prvního dne v Číně vydělala 1 milion dolarů na hrubých výdajích hráčů na iPhonech (Yahoo Finance)

 15.08.2025
11:10Silné výsledky čínského technologického giganta Tencent Holdings Ltd. tento týden přiměly více než dvě desítky analytiků zvýšit své cílové ceny pro jeho akcie, což naznačuje prostor pro dvouciferné procentuální zisky v příštích 12 měsících
 14.08.2025
14:26Společnost Lenovo Group Ltd. vykázala lepší než očekávaný zisk poté, co firmy zrychlily nákupy počítačů, aby se vyhnuly možným novým americkým clům. Její akcie však po zveřejnění výsledků klesly až o 5,4 % v Hongkongu, protože se investoři obávali ztrát z rychle rostoucí cloudové divize. Čínské technologické společnosti se také potýkají s obavami vyplývajícími z vleklé obchodní a technologické války mezi USA a Čínou

Zpravodajství Cochlear Ltd
AI boom stojí čím dál víc. Otázkou zůstává, kdo ho zaplatí
01.07.2026 10:31
Výrobci pamětí si diktují ceny a zbytku trhu nezbývá, než je akceptovat. Rekordní výsledky Micronu a červnová čísla jihokorejských exportérů znovu ukázaly vysokou cenu za rozvoj AI.
Retailoví investoři ženou trhy na rekordy. Goldman Sachs odhalila jejich největší favority
16.05.2026 13:56
Retailoví investoři se vracejí na trh ve velkém stylu a podle Goldman Sachs patří k hlavním tahounům aktuální akciové rally. Poháněni euforií kolem umělé inteligence navyšují objemy obchodů a soustřeďují se na volatilní technologické tituly, kde často využívají páku.
Ropa, Írán a trhy: Invesco radí, jak upravit své investice v roce geopolitiky
20.04.2026 10:44
Válka v Íránu zatím globální ekonomiku neposílá do recese, výrazně však zvyšuje nejistotu a citlivost trhů na špatné zprávy. Podle Invesco vstupujeme do fáze zpomalování, která historicky přeje spíš vyváženým portfoliím než agresivním sázkám na růst.
Historický růst drahých kovů: Proč zlato a stříbro lámou rekordy?
26.12.2025 11:06
Zlato, stříbro a platina vystřelily na historická maxima, čímž završují mimořádný konec roku pro drahé kovy. Tento prudký růst je výsledkem kombinace geopolitického napětí, oslabení amerického dolaru a silné investorské poptávky.
Volkswagen propadl do ztráty, brzdí ho cla, chybějící čipy i nezájem o elektromobily. Škoda Auto se naopak leskne
30.10.2025 10:05
Největší evropská automobilka vykázala za třetí čtvrtletí ztrátu výši 1,3 miliardy eur, zatímco trh očekával zisk 2,11 miliardy eur. VW totiž musel odepsat a zaúčtovat snížení hodnoty aktiv v celkové výši 5,1 miliardy eur poté, co Porsche ustoupilo od příliš optimist...

Monitoring médií
Výrobce systémů pro řízení pohybu a elektronických komponent Helios Technologies vykázal ve druhém čtvrtletí kalendářního roku 2026 tržby 231,9 milionu USD, meziročně o 9,1 % více.
Pangaea Logistics vykázala za druhé čtvrtletí kalendářního roku 2026 tržby 187,1 milionu USD, což představuje meziroční růst o 19,4 %. Výsledek byl o 2,9 % nižší než konsenzuální odhad analytiků ve výši 192,8 milionu USD.
Santos odeslal první náklad ropy z projektu Pikka Phase 1 na aljašském North Slope, čímž zahájil komerční export z tohoto ložiska. Zásilku tvoří 450 000 barelů ropy Alaska North Slope, které byly naloženy na tanker Polar Resolution v námořním terminálu Valdez.
Oaktree Specialty Lending vykázala za 2. čtvrtletí kalendářního roku 2026 tržby 69,43 milionu USD, meziročně o 7,8 % nižší. Výsledek odpovídal očekávání analytiků ve výši 69,38 milionu USD.
Akcie společnosti Shift4 Payments během odpoledního obchodování klesly o 6.4 % poté, co poskytovatel platebních služeb snížil výhled na rok 2026. Část ztrát následně titul umazal a seanci uzavřel na 41.
Akcie společnosti Sabre uzavřely na 2,07 USD, což představuje pokles o 7,8 % oproti předchozímu závěru. Trh reagoval na smíšené výsledky za druhé čtvrtletí, kdy vyšší než očekávaná upravená ztráta zastínila růst tržeb a zvýšený firemní výhled.
Kraft Heinz vykázal za 2. čtvrtletí kalendářního roku 2026 tržby 6,26 miliardy USD, což představuje meziroční pokles o 1,4 %. Tržní odhad činil 6,12 miliardy USD.
Tři společnosti z indexu S&P 500 vykazují pomalejší růst nebo zhoršující se finanční ukazatele. Dollar General dosahoval za poslední tři roky průměrného ročního růstu tržeb o 3,9 %, zatímco jeho hrubá marže činila 30,3 %.