Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ12361238-0,72
KB9849850,10
PKN127,34127,42-1,27
Msft372,23730,00
Nokia12,3612,372,83
IBM263,23264,640,00
Mercedes-Benz Group AG44,6844,695-1,23
PFE24,7324,750,00
24.06.2026 10:39:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 24.06.2026 10:33:56
Novo Nord Br/Rg-B (Copenhagen)
Poslední obchod Změna (%) Změna (DKK) Objem obchodů (DKK)
307,60 -0,05 -0,15 241 946 972
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Názory
  • Čína
    17.06.2026 13:44

    chystá se žádost o schválení Wegovy v Číně...tak uvidíme...
    koozlemesse
  • Dnes
    11.06.2026 20:20

    Jsem prodal zbývající akcie Novo za 43,75 USD což činí zisk cca 6 USD za 2 1/2 měsíce na akcii. Novo budu dál sledovat, pokud bych viděl příležitost k nákupu tak napíšu. V současnosti držím pouze akcie KB nákupka 974,50 a BDN 2,92USD.
    petr12
    • commod
      11.06.2026 20:51

      ahoj, nemáš náhodou na IBK vyzkoušený nějaký dobrý "papír" s pákou cca 3-5:1 na ropu ?
      Mike -Green D. is killing Europe
      • Re: Mike
        11.06.2026 21:03

        Ropu fakt neobchoduji, takže nevím:).
        petr12
        • petr12
          12.06.2026 20:29

          ok díky
          Mike -Green D. is killing Europe
    • Re: Dnes
      11.06.2026 20:22

      Ještě menší pozici naNVIDII, nákupka 212,50 USD, pokud by cena spadla na 180-185 tak pravděpodobně přikoupím. Cíl 235USD.
      petr12
      •  
        11.06.2026 20:30

        teď se dalo v techu přikoupit, škoda že jsem už vycimbanej z peněz na dokupy
        vencazmoravy
        • Venco
          11.06.2026 21:21

          S těma “techama” - ceny jsou fakt již docela “vyhajpované” a obchodování v těchto “výškách” není zrovna můj šálek kávy. Proto pokud tedy naberu naberu nějaký těch tak do toho jdu velmi opatrně, protože vím, že ty akcie dokážou být hodně volatilní. Naposled to bylo AMD, které jsem např. kupoval za 235 USD a prodával nakonec za nějakých 445 USD. Opět to byla menší pozice a i propad k nějakým 180 USD mi netrhal žíly. V současnosti mám menší pozici na NVIDIi a myslím si, že 235 USD dříve nebo později dá. Možná bude dávat smysl i MSFT, ale v tom zatím nejsem. AMD dá dle mého názoru 600 USD, ale ber to jen jako náhled, už jsem z toho venku.
          petr12
          • Re: Venco
            12.06.2026 20:37

            ....09.06.2026 20:12 TA docela krutě nevychází..520 USD 02.06.2026 1:27 Microsoft má nyní našlápnuto na cca 520 USD. Rezistence jsou kolem 472 a potažmo kolem 495 USD, nicméně budou překonány dle mého názoru a MSFT se uhnízdí na výše zmíněných cca 520 USD. Toto je ode dneška můj náhled na nejbližší vývoj akcie. MSFT nedržím a nebudu ho ani obchodovat. petr12
            Velkamedvědice
  •  
    09.06.2026 13:36

    32,70 a začne to být zajímavé...
    koozlemesse
    •  
      09.06.2026 14:08

      Pokud by to testovalo dno, jsem zpět jako na koni.
      Individualita
  • Tak co tady
    08.06.2026 17:33

    bude, chm .--/
    Dicky
    • Re: Tak co tady
      09.06.2026 12:11

      Celkem sešup. A to mohla být v této chvíli defenzivní akcie.
      Individualita
  •  
    05.06.2026 14:46

    Škoda,že nemá český ISIN. Dánských 27% daní a co našim financům...
    kočák
    •  
      05.06.2026 15:02

      Škodí no. Musí to dohnat růstem! :)
      Individualita
  • továrna v Česku
    05.06.2026 9:05

    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-novo-nordisk-bude-v-cesku-vyrabet-latky-pro-leky-na-cukrovku-a-obezitu-307832t
    Velkamedvědice
  • Pharming Group
    02.06.2026 21:49

    Jinak co jsem letos loupnul na NN, tak jsem teď dal do Pharming Group. Jestli tu má někdo rád farmaka, nemyslím Rohypnol s vodkou...tak koukněte...
    koozlemesse
  • ADA 2026
    02.06.2026 21:35

    5. až 8. se koná konference ADA 2026... možná nám to napoví, jak do budoucna NN Cagrisema, popř. EL Retatrutid.
    koozlemesse
    • Re: ADA 2026
      03.06.2026 12:40

      Nevím tam zda očekávat něco nového, zvlášť pozitivně kurzotvorného. Spíš bych se bál prezentací LLY. Ale vzhledem k tomu, že NVO teď klesá, by to mohlo kopnout nahoru.
      Individualita
  • Ursa Major
    01.06.2026 9:12

    Rozhodl jsem se to prodat na cenách 47,50-49,50 (viz níž ve vlákně). Myslím , že to tam v příštích 2 týdnech dorazí. Mám ale mám i časový plán "B" pokud by to tam již neobchodovalo. Novo bych prodal 10. až 12.6. Chci mít čistý stůl a chci se nyní zaměřit na zrniny. Zde vidím možný veliký LONG potenciál směrem do léta 2027 s postupnými nákupy teď v časovém okně červenec - říjen. Uvidím, zatím to sleduji. Po očku budu ale sledovat i Novo, pokud by cena spadla níž 28-31,50 USD tak opět zvážím aspoň krátkodobý obchod. Ať se daří ....... to naliješ grepovou šťávu do piva, zamícháš lžící a máš hotovo :)
    petr12
  •  
    26.05.2026 13:08

    287 prodáno vše, teď to poroste na 100%
    vencazmoravy
  • Novo - příležitosti k profitabilním obchodům
    26.05.2026 7:50

    Okno pro býky je na NVO otevřené přibližně do půlky června a to co vidíme teď je finální část upside korekce dle mého názoru. NVO jede od dubna vzorně Elliotův cyklus pěti vln a teď jede rozvíjející se 5.vlnu, která zpravidla končí výš než high 3.vlny což je v našem případě výš než 47,79 USD. Píšu "zpravidla končí výš", protože existují výjimky kdy 5. vlna již nepřekoná 3.vlnu. Abych to zkrátil - výstup z pozice je teď dle mého názoru v rozpětí 47,50-49-50 USD. Co pak? Domnívám se, že NVO udělá korekci k 38,50 USD. Rubikonem pro býky je 35,12 USD. Pokud NVO klesne pod tuto hodnotu tak býčí obrat na Novu ještě nenastal a pravděpodobně uvidíme nižší ceny. Targetem by mohlo být pásmo 28-30,5 USD..... Novo poslední dobou nabízelo excelentní vstupy do krátkodobých profitabilních LONG obchodů. V případě poklesu akcie pod zmíněných 35,12 USD budu vyhlížet příležitost k nákupům právě v tomto pásmu.
    petr12
    • Re: Novo - příležitosti k profitabilním obchodům
      28.05.2026 15:55

      Novo dnes zatím jede, tak snad mu to vydrží. :)
      petr12
  •  
    22.05.2026 11:47

    Začínám tu tušit spíš sešup. Jde jen o to jaký a na jak dlouho.
    Individualita
  • Finále
    21.05.2026 12:26

    NVO by teď již mohlo jít do finále. Tipuji, že cena teď udělá ještě jeden upside na 49-49,60 USD a pak NVO čeká hlubší korekce pod 44 USD. Cílem této korekce by mohlo být pásmo 38,50 -41,50 USD.
    petr12
    • Re: Finále
      21.05.2026 12:30

      Tak bylo by to hezkých 8%. Kolik procent dáváš tomuto scénáři?
      Individualita
      •  
        21.05.2026 12:37

        60-70%. bylo by to 50:50, ale NVO již zlomil trendovou čáru obchodovanou od 13.5. a v minulosti to téměř vždy znamenalo upside. Nejbližší rezistence je na cca 47,10 USD, ale domnívám se, že by to mohlo dát zmíněných 49-49,60 USD. Tady asi vystoupím.
        petr12
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako nick, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.

Obecná diskuze

Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte ZDE
Právě diskutujete
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
 Průměrný odhadVáš tip
30.04.2026260,00
31.05.2026250,00
30.06.2026240,00
31.07.2026230,00
31.08.2026-
30.09.2026-
31.10.2026-
30.11.2026-
Vaše doporučení
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026