Pátek 26.06.2026
Detail akcie ČEZ diskuze
Hledej
ZKUSIT DEMO
|
OTEVŘÍT ÚČET
|
WEBTRADER
|
Uživatel:
Heslo:
Nová registrace
Přihlásit
Hlavní stránka
Patria Plus
O službě
Data Export
Ceník služeb
Benefity
Investor Plus
O službě
Ceník služeb
Benefity
Akademie investování
Úvod do investování
Analýzy investice
Investiční strategie
Investiční tipy
Wiki
Money management
Zpravodajství
Přehled zpráv
Akciové
Vše
ČR
CEE
Svět
Doporučení
Výsledky ČR
Výsledky CEE
Výsledky svět
IPO, M&A
Investiční tipy
Ekonomické
Vše
HDP
Inflace
Průmysl
PPI
Mzdy
Maloobchod
Nezaměstnanost
Zahraniční obchod
Stavebnictví
St. rozpočet
Měny
Vše
Měny
Sazby
Dluhopisy
Komodity
Sloupky
Vše
Jiří Soustružník
Project Syndicate
ČSOB Asset Management
Ekonomický radar ČSOB
Reality
Jan Bureš
Rozhovory
Video
Monitoring
Diskuse
Diskuse
Obecná diskuze
Blog
Akcie & Fondy
Přehled
Indexy a Futures
Akcie online
ČR
Polsko
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Záp. Evropa
USA
Svět
Akcie historie
Detail akcie
Online
Historie
Zprávy
O společnosti
Hospodaření
Doporučení
Graf
Sektor
Diskuse
Interaktivní graf
Výzkum
Doporučení
Analýzy
Databanky
Fondy
O IPO
IPO pro firmy
IPO pro investory
Penze
Měny & Sazby
Přehled
Měny
Online
Detail
Historie
Sazby
Online
Detail
Historie
Dluhopisy
Náš výběr
Státní ČR
HZL ČR
Firemní ČR
Státní Svět
Firemní Svět
Výzkum
Doporučení
Analýzy
Databanky
Nástroje
Home
Měny
Krátké sazby
Dlouhé sazby
Diskuse
Komodity & Deriváty
Komodity
ETF
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
ETC
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Certifikáty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Warranty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Pákové certifikáty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Ekonomika
Home
Makropřehled
Ukazatel
HDP
Nezaměstnanost
Inflace
Mzdy
Průmyslová výroba
Obchodní bilance
Maloobchodní tržby
Ceny průmyslových výrobců
Stavební výroba
Analýzy
Databanky
Právo
Vše
Firmy
Daně
Zákony
Rozhodnutí
Trhy & finance
Moje Patria
Můj profil
Moje stránka
Moje stránka
Nastavení
Moje oblíbené
Akcie
Měny a sazby
Fondy
ETF
ETC
Certifikáty
Warranty
Pákové Certifikáty
Moje portfolio
Stav
Transakce
Analýza
Moje e-maily
Moje sms
|
Přehled
|
Indexy a Futures
|
Akcie online
|
Akcie historie
|
Detail akcie
|
Výzkum
|
Fondy
|
O IPO
|
Penze
|
Detail akcie
Online
|
Historie
|
Zprávy
|
O společnosti
|
Hospodaření
|
Doporučení
|
Graf
|
Sektor
|
Diskuse
|
Interaktivní graf
PX
2 551,22
-0,15%
DAX
24 667,85
-1,31%
NDQ
25 358,60
-0,46%
CZK/€
24,249
0,01%
CZK/$
21,269
-0,23%
AU
4 047,61
0,57%
BRT
74,84
2,32%
Hledání v detailu akcií
select
select
Odeslat
Pokročilé hledání
Top akcie
Název
Návštěvy
Granges -144A-S
29
Bank of America
31
Silex Systems Depository Receipt
28
Mcgrath
11
Talga Resources
10
EVT/MSI open
10
KBC CLICK CSOB PB.FINANC.LOOKBACK 1
41
iShs MSCI Taiw Indx
31
Sensient Tech
77
Rize Cybersecurity and Data Privacy UCITS ETF
6
Moje portfolio
Nastavit
Oblíbené
, nastavit
Portfolio
Oblíbené tituly
select
Oblíbené akcie
Oblíbené ETF
Oblíbené ETC
Oblíbené kurzy a sazby
Název
Nejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ
1204
1205
-1,39
KB
973
973,5
1,09
PKN
122,48
122,5
-2,73
Msft
356,4
356,5
1,02
Nokia
11,78
11,79
-3,40
IBM
258,05
258,75
0,14
Mercedes-Benz Group AG
44,01
44,02
-1,40
PFE
23,77
23,78
0,46
26.06.2026 14:02:09
Zpožděná data,
Real-Time data info
Indexy online
PX
BUX
WIG
DAX
Nasdaq
Další
akciové indexy
AD Index online
Region
select
ČR
Polsko
Maďarsko
CEE
Záp. Evropa
US
Svět
Výsledková sezóna
1Q26 KALENDÁŘ USA
1Q26 KALENDÁŘ EU
1Q26 KALENDÁŘ ČR
26.06.2026 13:59:07
ČEZ
(CEZPbl.PR, Praha)
Poslední obchod
Změna (%)
Změna (CZK)
Objem obchodů (CZK)
1 205,00
-1,39
-17,00
63 879 381
Akce
Nákup / prodej ve cvičném portfoliu
Přidat do oblíbených
Nákup
/
Prodej
Patria Direct
Nastavit SMS / E-Mail alert
Analytický servis
Databanka historických dat
Online
Historie
Zprávy
O společnosti
Hospodaření
Doporučení
Graf
Sektor
Diskuse
Interaktivní graf
Reklama
Přidat názor
|
Pavouk
Od nejnovějších
Názory
Přidat názor
Odborníci.....
26.06.2026 10:12
,,Odborník,,např Rusnok.Totálně zdevastoval korunu intervencema,pro O2,nechal rozject inflaci do výšin atd atd.
sv
Přidat názor
ODbornici radi vykup zastavit.
26.06.2026 8:25
https://www.lidovky.cz/nazory/energeticka-spolecnost-cez-vlada-andrej-babis-minoritni-vlastnici-elektrina.A260625_151749_ln_nazory_lgs
don Salusto
Přidat názor
Re: ODbornici radi vykup zastavit.
26.06.2026 9:13
Hampl odborník?
Atlas
Přidat názor
Re: ODbornici radi vykup zastavit.
26.06.2026 8:40
Odborníci??? :-)))
Carlos3
Přidat názor
26.06.2026 9:03
A co praví NEJvětší odborník na závětrné elektrárny??
DupByk
Přidat názor
JSME HRDÍ ČEŠI...
25.06.2026 12:45
Hlavně v zahraničí.Agent STB se hádá s rozvědčíkem komunist.armády kdo pojede se předvádět před světem.Jak to souvisí s Čezem?No hodně.Pro investory obrovská nedůvěra v česky stát a kapitálový trh.
sv
Přidat názor
Re: JSME HRDÍ ČEŠI...
25.06.2026 15:45
Akorát že PP nikdy rozvědčíkem komunistické armády nebyl. Byl velitel výsadkové průzkumné čety. Až těsně před pádem komunismu začal postgraduálně studovat na Vojenské akademii velitelsko štábní zpravodajství. Ale dokončil to až po roce 1989, takže pro komunistickou rozvědku nikdy nepracoval. Kdežto Babiš byl dlouhotelej stbák jak vyšitej. Ale jak říkal u Krause, on byl ten hodnej stbák, on jen donášel na svoje kolegy a nikmu nic zlýho neudělal....
qwer
Přidat názor
26.06.2026 10:55
Byl předsedou útvarové ZOKSČ, bolševická výchova, fotr byl podplukovník v Plané u ML, velitel odposlechu NATO. Bolševická výchva se u agenta GRÚ s kycím jménem Pávek projevuje i nyní. Spolu s Baxou bolševikem jsou zemskými škůdci.
Kompik
Přidat názor
26.06.2026 11:56
Že byl z lampasácké rodiny je jasný a určitě ho to ovlivnilo. Ale nebyl agent GRU, to je prostě nesmysl z řetězáku. Každopádně on si každým dnem po roce 1989 veškerá své pochybení odčinil a o své minulosti veřejně mluvil. Pokud by byl jen trošičku problematický, nikdy by se nedostal na tak vysoký post v NATO. Naproti tomu agent Bureš, přestože se předtím než vstoupil do politiky k činnosti pro Stb přiznal, tak později začal tvrdit že v Stb nebyl a začal se o to dokonce i soudit. Dopadlo to tak, že slovenská vláda odhlasovala že agentem nebyl. Akorát že s tím slovenská vláda nemá nic společného. Kdyby odhlasovali že Země je placatá, stejně se nic nezmění, protože je prostě kulatá. Takže stejně tak Babiš agentem Stb byl a svoje stbácké metody používá dodnes...
qwer
Přidat názor
26.06.2026 8:28
Ackoliv jsem jeho volicem, tak rozvedcik byl. Jednalo se vyzvedne-zpravodajskou agenturu CSLA. " Na konci srpna roku 1988 se před nástupem na postgraduální kurz stal příslušníkem Zpravodajské správy Generálního štábu."
don Salusto
Přidat názor
Re: JSME HRDÍ ČEŠI...
25.06.2026 15:15
Wft?? zlodějna nás proslavila v zahraničí více než tyhle tahanice o židli.
Atlas
Přidat názor
25.06.2026 15:50
A tady máš další země které se proslavili v zahraničí svojí WFT. Ale jistě je znáš, když jsou tak proslaveny: Španělsko - Maďarsko – Itálie – Slovensko – Německo – Slovinsko – Chorvatsko – Polsko – Rumunsko – Bulharsko – Belgie – Francie – Portugalsko – Řecko - Velká Británie
qwer
Přidat názor
25.06.2026 18:54
Wft 60% 3 roky kde?
Atlas
Přidat názor
26.06.2026 12:03
Ano WFT byla u nás z těch vyšších. Ale musíš taky zohlednit, že někde jsou už vyšší základní daně, ke kterým se WFT připočítávala. Takže součet běžné daně a WFT byl v mnoha zemích srovnatelný. // Litva rovněž 60 % nebo Slovinsko 80 %. Velká Británie: Zavedla Energy Profits Levy pro ropné a plynárenské firmy. Sazba se postupně měnila (z 25 % na 35 % až 38 %). V kombinaci s běžnou daní tam efektivní zdanění vyskočilo až na extrémních 78 %. Německo a Rakousko: Využily kombinovaný model. U výrobců elektřiny (mimo plynové elektrárny) zavedly 90% odvod z tržeb nad stanovený cenový strop (např. nad 60–130 EUR/MWh). Pro ropné a plynové firmy pak mělo Německo sazbu 33 % a Rakousko 40 %. Slovensko: Podobně jako Německo zavedlo 90% odvod pro výrobce elektřiny nad cenový strop a později zavedlo WFT také na banky (30 %). Itálie, Španělsko, Maďarsko: Tyto země zavedly vlastní národní modely sektorových daní, které často mířily nejen na energetiku, ale i na banky nebo pojišťovny. Sazby se lišily podle toho, zda se danil čistý zisk, nebo celkový obrat/marže (např. Španělsko danilo čisté úroky a poplatky bank sazbou 4,8 %).
qwer
Přidat názor
25.06.2026 15:42
:D fakt ? Kde třeba ? Btw, WFT některé země dokonce dále aplikují pokud se nepletu.
Make_CEZ
Přidat názor
26.06.2026 12:04
Dnes asi pokračuje WFT už jen ve Velké Británii, kde má být až do roku 2030-32
qwer
Přidat názor
Mno..
25.06.2026 11:52
https://denikn.cz/2105741/zaplatime-to-vsichni-vydelaji-jen-minoritari-jako-tykac-rika-rusnok-k-planum-na-zestatneni-cez/
Make_CEZ
Přidat názor
Re: Mno..
26.06.2026 10:57
Slava Ukrajimy. Bandera Heil.
Kompik
Přidat názor
Re: Mno..
25.06.2026 12:31
Všichni jsme platili tomu nenažranýmu Rusnokovi ty jeho příjmy....přes 4mil.kč čistého ročně měl plat.... za to nic nedělání....a takový hn....up se nestydí ohánět řečma , ,,že to zaplatíme všichni,,....
Vata
Přidat názor
nezvládáš
25.06.2026 13:48
emoce. Závidíš mu plat, jako by si ho stanovil a vadí ti pravda......Asi seš lepší ekonom a guverner. Člověj by řekl, že po té, jak se blamoval ne Monetě poporou toho soukromníka, co pobíral větší premie, než akcionáři, poučil.. Ale ne...I malé dítě ví, že ke znárodnění Čez nebo jeho části, dojít nemusí, jak vám napovídali..
Velkamedvědice
Přidat názor
Re: nezvládáš
25.06.2026 14:48
Přesně tak. Rusnok byl dobrej guvernér a jeden z mála i dobrej ekonom. Nejlepší je žádné zestátnění, protože jinak to bude výdrb jak na Csg.
Vicky
Přidat názor
Re: nezvládáš
25.06.2026 13:56
Druhá varianta nezestátnit taky beru. Investice do nových zdrojů státní dotace 100% a já budu mít z výnosu 30%. Obě řešení jsou win-win pro akcionáře. Zbývá jediná možnost okrást minoritáře wft?? na věčné ćasy.
Atlas
Přidat názor
Atlas
25.06.2026 15:09
Stavba se může řečit jako EDUII s garantovanou ceniu výkupu. Jinak ano, nechat ČEZ CEZem je nejlepší varianta pro investory i PX....
Velkamedvědice
Přidat názor
Re: Atlas
25.06.2026 15:14
Nechat někoho investovat 100% a brát si z toho podíl mi nepřipadá normální. To bude taky vzbuzovat závist jako u zestátnění prémie.
Atlas
Přidat názor
Re: Atlas
25.06.2026 15:59
Kde jsi přišel na to,že minority by měly profitovat z EDU ii ? Když to bude státu? Podle mě po výstavbě na to mohli vydat akcie a hodit na burzu. Splatili by dluhy a ještě možná vydělali. A k tomu by byla splněna bezpečnost státu,že jsou zdroje. Nevím, že by v Polsku nebo Slovensku stavěl a vlastnil výhradně stát. A to ,co se děje ve Francii, tak z toho bych si příklad moc nebral.
kočák
Přidat názor
25.06.2026 15:50
Dokážeš tento argument blíže rozvést :) jinak ano, všichni akcionáři ČEZu budou v delším horizontu profitovat ze stavby nových bloků, předpoklad je, že do jejich stavby ČEZ prve investuje. Varianta B) říká že celý projekt bude stavět pouze stát. Ani pro jednu z variant není nutnost cokoliv vykupovat. To je právě ten profesionálně protlačený hoax mezi širší publikum, které se zhusta používá jako argument proč je nutné vykoupit ČEZ.
Make_CEZ
Přidat názor
Atlas
25.06.2026 15:26
Přiznám se, že ti nerozumím, o čem mluvíš. V EDU II mají akcionáři 20 procent, z toho stát 70 procent a my ten zbytek..
Velkamedvědice
Přidat názor
Re: Mno..
25.06.2026 12:02
Kecy, xprdy...
DupByk
Přidat názor
sašo vyměn koně
25.06.2026 11:24
kdybys 2 roky hodil alespon půlku do Mircronu, Intelu nebo něčeho jiného čučel bys na 6-10 násobem a nějaké pindy o vládní prasarničce s vidinou jirtnice co svět neviděl by ti byli šumák a ještě není pozdě AI je o 10násobcích :o)
Mike -Green D. is killing Europe
Přidat názor
Re: sašo vyměn koně
25.06.2026 11:34
Tak aby to bylo férovější, asi by to nechtělo porovnávat spíše s indexem a ne se zpětně vybranými vítězi. Pokud započteš dividendy, tak ČEZ je na tom za poslední 3 roky o něco lépe než SP500.
Ghislain Lambert
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
Reklama
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
Změnit přezdívku
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako
nick
, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.
Obecná diskuze
Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte
ZDE
Právě diskutujete
Téma
Názor
14:17
Czechoslovak Group
Re: ty si normá...
14:16
KOFOLA ČS
Re: Samaras a o...
14:15
Czechoslovak Group
ty si normálně ...
14:12
Czechoslovak Group
14:09
Czechoslovak Group
13:59
Czechoslovak Group
13:55
Czechoslovak Group
13:49
Czechoslovak Group
Nejdiskutovanější zprávy dne
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Průměrný odhad
Váš tip
30.04.2026
1 384,13
31.05.2026
1 362,56
30.06.2026
1 354,84
31.07.2026
1 355,56
31.08.2026
1 321,07
30.09.2026
1 306,36
31.10.2026
1 288,00
30.11.2026
1 365,56
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026
Koupit
Držet
Prodat
close modal
Uživatelské jméno
Heslo
Příhlásit se
Nepamatuji si heslo
Nemám registraci
Potřebujte poradit?
Zavolejte nám
+420 221 424 240
nebo napište na
info@patria.cz