Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CETV74,8075,00-1,96
ČEZ439,30439,60-0,07
E4U99,90101,90-1,48
ERSTE AT 29,9429,960,64
ERSTE808,20809,900,20
Fortuna104,25105,150,14
KB950,60951,90-0,73
Kofola399,30404,60-1,33
MONETA85,4085,45-0,12
O2 C.R.279,30279,80-0,14
Pegas827,10828,000,36
Photon6,016,330,00
PLG---
PM13 406,0013 474,00-0,16
STOCK57,3557,950,00
TMR660,00680,000,00
UNI227,50228,001,74
VIG626,00626,903,45
23.3.2017 14:56:01
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,004627,03460,00
CZK/USD25,032825,08280,12
USD/EUR1,07841,0785-0,12
JPY/USD110,8570110,9420-0,13
USD/GBP1,25091,25110,28
HUF/EUR308,8800309,38000,05
PLN/EUR4,26604,2690-0,28
Zpožděná data
23.3.2017 14:50:55


  • 20.3.2017
J&T OPPORTUNITY CZK
Cena Výnos 1T (%) Výnos 1M (%) Výnos 3M (%)
2,23 -0,31 1,27 4,85

Parametry fondu
Základní informace Cenové informace
ISIN 770000000768 Datum 20.3.2017
Emitent - Měna -
Primární emise - Čistá hodnota aktiv fondu (mil.) 203 440 624,09
Index - Cena 1 podílu 2,23
Poplatek za správu - Výnos za 1 týden -0,31 %
Druh fondu Smíšený Výnos za 1 měsíc 1,27 %
Daňový domicit - Výnos za 3 měsíce 4,85 %
Minimální investice - Výnos za 6 měsíců 10,47 %
Prvotní/následná investice - Výnos za 1 rok 17,24 %
Výnos za 3 roky 22,60 %
Výnos od založení -
Investiční politika:
Graf online
Zdroj: Patria Finance, AKAT ČR