Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CETV101,60102,402,47
ČEZ433,10433,600,46
E4U100,10105,900,00
ERSTE AT 32,6332,66-0,32
ERSTE879,10881,50-0,03
Fortuna113,15113,300,27
KB944,40945,40-0,62
Kofola398,00399,000,00
MONETA78,6578,90-0,06
O2 C.R.294,50294,801,38
Pegas835,40849,001,07
Photon5,355,870,00
PLG---
PM13 461,0013 500,00-0,51
STOCK55,5556,00-0,63
TMR644,10670,000,00
UNI272,00272,500,63
VIG640,30642,000,19
28.4.2017 9:51:01
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR26,943926,9739-0,27
CZK/USD24,738224,7882-0,40
USD/EUR1,08851,08880,19
JPY/USD111,2400111,27000,10
USD/GBP1,29311,29330,21
HUF/EUR311,3700311,5700-0,04
PLN/EUR4,21574,2174-0,10
Zpožděná data
28.4.2017 9:46:00


  • 24.4.2017
J&T OPPORTUNITY CZK
Cena Výnos 1T (%) Výnos 1M (%) Výnos 3M (%)
2,26 -0,57 1,50 4,94

Parametry fondu
Základní informace Cenové informace
ISIN 770000000768 Datum 24.4.2017
Emitent - Měna -
Primární emise - Čistá hodnota aktiv fondu (mil.) 207 370 688,13
Index - Cena 1 podílu 2,26
Poplatek za správu - Výnos za 1 týden -0,57 %
Druh fondu Smíšený Výnos za 1 měsíc 1,50 %
Daňový domicit - Výnos za 3 měsíce 4,94 %
Minimální investice - Výnos za 6 měsíců 8,84 %
Prvotní/následná investice - Výnos za 1 rok 15,40 %
Výnos za 3 roky 19,17 %
Výnos od založení -
Investiční politika:
Graf online
Zdroj: Patria Finance, AKAT ČR