Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ13421344-0,52
KB101810191,29
PKN154,94154,98-0,58
Msft385,75385,951,12
Nokia8,5268,542-2,43
IBM207,142080,60
Mercedes-Benz Group AG44,34544,3550,05
PFE24,6424,66-1,48
24.07.2026 15:21:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 23.07.2026
ISHARES MORNINGSTAR LARGE-CA (NY Consolidated)
Závěr k 23.7.2026 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
102,58 -0,98 -1,02 16 318
Premarket24.07.2026 14:50:49
Poslední obchod Nákup / Prodej Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
- 102,21 103,32 - - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 19.11.2025
12:46Investoři stáhli v úterý z ETF iShares Bitcoin Trust (IBIT) společnosti BlackRock 523 mil. USD, což je největší jednodenní odliv od založení fondu (Bloomberg)

Zpravodajství ISHARES MORNINGSTAR LARGE-CA
Cena pojištění AI dluhu roste. Oracle se dostal na úrovně z finanční krize
22.07.2026 6:03
Cena za ochranu proti defaultu dluhu velkých technologických firem rychle roste. Pětileté CDS spready, které určují cenu pojištění proti nesplácení dluhu, se v případě hyperscalerů vyšplhaly na 75 bazických bodů, což je nejvyšší úroveň za posledních sedm let.
Je společnost Nike „opravitelná“?
20.07.2026 17:55
Známý investor Steve Eisman nedávno diskutoval s pár experty ze společnosti Evercore o tom, zda je společnost Nike „opravitelná“. Poukázáno bylo na to, že jde o mimořádně silnou značku, která chtěla svůj další růst založit na přímém prodeji zákazníkům.
Investiční výhled na druhé pololetí: Strategie
08.07.2026 12:19
Jaké faktory budou v druhé polovině roku určovat vývoj světových trhů? Analytici Patria Finance ve svém rozsáhlém investičním výhledu mapují klíčová rizika i příležitosti pro akcie, dluhopisy, měny a technologický sektor.
Technologičtí giganti přišli o dva biliony dolarů. Trh odměňuje výrobce čipů, ne jejich zákazníky
02.07.2026 12:51
Skupina Magnificent Seven byla v posledních letech synonymem růstu amerických akcií, v červnu však její hvězda výrazně pohasla. Investoři začali zpochybňovat, zda masivní výdaje technologických gigantů na umělou inteligenci přinesou odpovídající návratnost, a místo prov...
Nová vlna mega IPO hýbe trhy. Rychlé zařazování do indexů přináší šance i rizika
29.06.2026 6:09
Očekávaná vlna obřích primárních emisí akcií mění pravidla hry na kapitálových trzích. Pozornost investorů se přesouvá od samotného ocenění firem k tomu, jak rychle a v jakém objemu je pohltí indexy a pasivní fondy.
Patria Finance a ČSOB rozšiřují nabídku korunově zajištěných ETF. Nově americké, evropské i technologické akcie bez měnového rizika
25.06.2026 8:37
Patria Finance a ČSOB navazují na uvedení prvního korunově zajištěného ETF a v rámci spolupráce ve skupině ČSOB a KBC rozšiřují ETF řady BlueSphere o tři nové fondy, zaměřené na americké akcie, evropské akcie a technologický sektor.

Monitoring médií
Já jsem chodil s Filipem Turkem jako do večerní školy. Češi jsou úplně ujetý tím, že se v neděli dívají na politiku. Kdo je vtipnej a kdo je směšnej? Máte sebevědomí jak Václav Klaus? Teda? Já jsem už jako malej, tak i taky do fušoval.
mluvčí 1, -------------------- Armádním gen. Ludvíkem Svobodou a ostatními oficiálními hosty a Pražany se vydal na první cestu po novém mostě našeho hlavního města, ano, most přes Nuselské údolí má dnes svou premiéru právě ve dnech, kdy slavíme pětadvacáté výročí února, který v naší zemi otevřel cestu bodování so.
Sektor polovodičů a především pamětí pro trénování a vývoj umělé inteligence vstoupil do fáze, kdy se extrémně silný růst fundamentů potkává s nervózním trhem.
Společnost reportovala rekordní čtvrtletní tržby ve výši 5,46 miliardy dolarů, čímž suverénně překonala odhady analytiků. Navzdory silným provozním maržím a vysoce nadprůměrnému výhledu akcie v poobchodní fázi oslabily o 3,4 %.
Já mám vždycky rád ty HR cvičení, kdy porovnáváte výkon týmu nebo rozhodování týmu vůči rozhodování jedinců v tom týmu, to je, to se mi hrozně líbilo, protože z toho vždycky vychází, že 80, 90 % toho týmu, rozhodnutí toho týmu je lepší než jakéhokoliv jedince v tom týmu, že ten tým dá dohromady vždycky jakoby lepší řešení, než je ten jednotlivý jako jedinec, samozřejmě může tam mít geniálního jedince, který on to naruší, ale těch geniálních jedinců zase není tolik.
Interaktivní displeje řady IFP41 byly oceněny za funkce navržené pro potřeby vzdělávání Brea, CA (23.července, 2026) — Společnost ViewSonic, přední světový poskytovatel vizuálních a vzdělávacích technologických řešení, oznámila, že její řada interaktivních displejů ViewBoard® IFP41 získala ocenění Future’s Best of Show Award.
Czech Prime Minister Andrej Babiš said the state could offer shares in Prague Airport to investors as early as 2028, potentially giving residents and businesses a new way to invest in one of the country’s key infrastructure companies.
Společnost AMD se zavázala investovat až 5 miliard dolarů do startupu Anthropic, čímž vzniká strategická aliance v hodnotě desítek miliard. Anthropic nakoupí masivní objem nových čipů Instinct MI450, zatímco AMD integruje pokročilé modely Claude do svého softwarového vývoje.