Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ12311235-1,12
KB985,59870,25
PKN128,5128,64-0,31
Msft1,80
Nokia12,1512,1651,00
IBM5,04
Mercedes-Benz Group AG44,8944,91-0,73
PFE-1,44
24.06.2026 9:22:38
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 23.06.2026
Charter Comm-A (NASDAQ Cons)
Závěr k 23.6.2026 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
131,75 4,95 6,21 241 931 733
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Názory
  • dokup 128-129 usd - uz mam slusne nalozeno
    06.06.2026 14:27

    a fakt nevim jestli dosahnem nejhorsi historicke dopo na 125usd - Mount Capital Ltd increased its Charter Communications stake by 10.5% in the fourth quarter, adding 9,400 shares and bringing its total holding to 98,661 shares worth about $20.6 million. Several analysts cut price targets on CHTR, and the stock now carries a consensus rating of “Reduce” with an average price target of $290.38. Ratings remain mixed, with five Buy, nine Hold, and six Sell ratings. ... jsem pro ... na $290 klidne vsechno zredukuju -
    eple
  • v dnesnim vyplachu byl CHTR -8% na spici
    03.06.2026 23:29

    2 misto v subsektoru, ale i tak je to zajmave - korelacni prunik vypada ze robo automaty se snazi dostat nejen tento titul pod tlak ale i cely sekotor telco - proc to asi delaji? zeby chteli aby spacex fakt byl nejvetsi boxik v heatmap sectoru communication? nebo se uz ted desi jak velke to ma byt IPO a pprotoze pak etf budou muset reagovat pasivne a tupe nakupupovat vlastne na ukor existujicich titulu v sektoru coz rozdrepe vsechny dosavadni vahovani - podle valuaci IPO spacex to bude fakt pruser pro spoustu dalsich titulu a i sektoru - rekl bych ze nasledujic 2 tydny budou pod tlakem jen aby budouci ztratovy hrac vynikl i pres odhad ze to je valuacni katastrofa - tento automat muze zpusobit zajimavou autorotaci protoze i pres zjevny nedostatek fundamentu se cena akcie muze drzet dost vysoko protoze mag7+spacex a pasivni nakupy na vas ucet (pokuda mate nejake pasivni ETF) - takze i ten kdo spaceX nechce vlastnit bude vlastne donucen aby ho vlastnil pres ETF protoze cilova valuace zpusobi ze prakticky kazde ETF v tom bude neco mit primo nebo neprimo - a to je desive protoze elon s tim co ukradl na SEC a dalsich uradech asi obevil dalsi gral jak vytahnou penize z uplne vsech
    eple
    • Re: v dnesnim vyplachu byl CHTR -8% na spici
      04.06.2026 9:07

      Vidím analogii s tím, když Amazon oznámil, že vstupuje na přepravní trh. UPS šla o víc jak 10% dolů, ale během pár týdnů je zpět. Očekávám identický scénář i zde.
      ..
      • vzpominam - pak se ukazalo ze amazon bude UPS a fedex a tnt aj bude naopak vytezovat vice nez bylo pred amazonem
        04.06.2026 9:34

        tady bych cekal ze tlak starlinku (jedina vydelecna divize spacex) bude tlacit na iridium a par dalsich - jenze iridium se chova tak jako bylo vsem jasne ze je nic ze spacex je neohrozi - a naopak se dostava pod tlak CMCS a CHTR - podle me po IPO dojde behem par tydnu vsem jasne jak moc je ipo SPCX fake job coz spusobi lavinu vyprodeju a kvuli tomu jak moc je nadhodnocena dojde skutecne k masivnimu vyplachu na SP DJIA NASDAQ100 aj coz autorotacne zpusoby vyprodeje uplne na vsem - snad vyjma par titulu kde uz nejsou hot money - coz je podle me i tento pripad CHTR - je docela zajimave ze hodnota vsech bitcoinu se odhaduje na $1.3b a SPCX by mel mit $1.7b - tvrdim ze to je snad prvni pripad kdy bitcoin vypada v kontextu SPCX jako bezpecnejsi utociste - relativne
        eple
        • a az zacne SPCX tlacit na SPCE (moc jinych peers v letech do vesmiru bych tu nevidel)
          04.06.2026 9:39

          tak to bude slusny armagedon - tam kde cenove skoncilo IPO SPCE je ponauceni pro podobne projekty - a to melo SPCE podle me mnohem realnejsi vizi nez SPCX IPO
          eple
  • ProShare Advisors LLC + hedge funds .. nakupuji
    20.05.2026 13:50

    200 usd do podzimu zacina videt realne https://www.marketbeat.com/instant-alerts/filing-proshare-advisors-llc-buys-50522-shares-of-charter-communications-inc-chtr-2026-05-20/
    eple
  •  
    15.05.2026 20:20

    Telco je strasny sektor. Leta letouci ingnorovan, ne-li bicovan.
    Gyroskop
    • me teda udelalo radost iridium
      15.05.2026 20:29

      v telco v US jsou att, verzion, t mobile v plusu na ukor comcast a charter - takze si myslim ze tohle je prehnan reakce do doje na srovnani - tady teda sazim hlavne na insider nakupy kde vedeni jasne ukazuje ze aktualni kurz je asi dole vic nez je zdravo
      eple
      • Re: me teda udelalo radost iridium
        16.05.2026 11:16

        JE TO FAKT STRASNY u charter jsme cenove v roce 2013 a u comcast v roce 2014 (ciste ciselne, ale fundametalne a vykonostne tam nevidim co by se dalo srovnat) - rikam si kdy nekdo vytahne ten neviditelny srapnel ktery ex-post zduvodni proc jsme tady cenove o vic jak dekadu zpet - treba dostanem odpoved az bude fungovat svaty gral AI tj kolektivivni AI (ekvivalent takoveho sjednoceni mi prijde jako by mafie a drangeta a alkaida zacali spolupracovat na nejvyssi mozne urovni a nebo ze se spoji kleptokraticky kolektivismus v rusku s tim cinskym a kleptokapitalistkym americkym)
        eple
        •  
          16.05.2026 11:58

          Rezidenční služby (Residential): Tvoří cca 77,7 % příjmů (42,58 miliardy USD). Sem spadá domácí pevný internet, kabelová televize Spectrum TV a pevné linky.Komerční služby (Commercial): Tvoří cca 13,3 % příjmů (7,32 miliardy USD). Zahrnuje kabelové a internetové služby pro malé, střední i velké firmy.Ostatní segmenty: Zbývajících zhruba 9 % příjmů generuje prodej reklamního času (Advertising Sales) a doplňkové Nebude to tím, že místo kabelovky teď letí Netflix, Disney...? A pevné linky? Znáš někoho, kdo má doma pevnou linku? Jasně, v USA to bude možná! trochu jiné, ale stejně. Celkově bych si tipl, že spíš něco vyspinuji z firmy, než to začne více růst.
          hudis
          • insider nakupy jsou masivni a graduji
            19.05.2026 21:59

            pripomina mi to pribeh na monete kdyz byla za 44Kc - kabel je v US zaklad a vsechny co znam maji vsichni kabel a pred rokem se me ptali jestli nekdo v EU pouziva takovou silenost ze ma doma pripojeni 5G tj bez dratu i prsto ze to je doma a ze tam muzu mit drat ze prej Tmobile US a verizon se snazi uahount klienty na tokove veci - ale zalezi na lokaci - firma s PE 4 a PS na 1/3 ma rozhodne jine moznsti nez to co navrhujes - technologicky by je ale asi chtel koupit kde kdo (napr. ted po tom co nabizi internet s market leading low latency - jenze to moc nedava smysl a podle nekterych analytiku to klidne muze skoncit tak ze koupi sami sabe - penize na to maji - ma prumer na 140 usd a kdyz si uvedomim podhodnoceni sektoru a specialne tohoto titulu tak jedine c mi torchu vad ze nevyplai dividendu ale zas potencial rustu 105% mi to doufam vynahradi
            eple
  • 155 usd 8% up vypada zajimave - zatim
    14.05.2026 16:56

    meta 240 a 380 je zatim daleko :) iridium jsem dnes po 3 mesicich zredukoval a tohle je muj cerny kun na iridium story II
    eple
    • Re: 155 usd 8% up vypada zajimave - zatim
      15.05.2026 20:12

      tak to bylo rychle - po redukci uz mam zas nalozeno kolem 138
      eple
  • naskocil jsem trochu za 147 usd
    11.05.2026 22:08

    s tim ze pokles na 120 - 130 vidim vlastne docela pravdepodobny,. Naredil jsem comcast coz asi neni dobra koncetrace v oboru telco ale kdyz se divam na sektorovou disbalanci tak bych rekl ze minimalne jeden pujde nahoru vic a jeden asi min - verizon asi nedohoni ale k priblizeni v horizontu mesicu bych rekl ze dojde
    eple
    • Re: naskocil jsem trochu za 147 usd
      12.05.2026 7:18

      O Comcastu uvažuji, ale tady to i přes zdánlivou podhodnocenost vidím jako přílišné riziko.
      Individualita
      • jojo v posledni dobe to spousta lidi vidi jako riziko
        12.05.2026 8:59

        coz me prekvapuje - je tu evidentni downtrend casto i 2 roky na vsem co neni silikonovy bizz a vse spojene s AI (kde je fakt vse na vode a s minimalni nebo nulovou dividendou a v tom castejsim pripade se ani s vyplatou divi vubec neplanuje) - tady je firma na zajimavych PE s velkou masou predplatitelu / stabilnich zakazniku a zaroven bud vyplaci zajimave divi nebo se zisky zachazi jako BRKa/b coz je spis pripad CHTR - kazdopadne kratkodobe je tu risk poklesu o cca 10-17% ale s potencialem rustu 100 az 170% :) ... je to sice o poznani nudnejsi nez comcast kde jsu ale rizika mensi
        eple
  • po vyplachu jsem trochu nastoupil na CHTR
    28.04.2026 11:45

    zda se mi ze tu mame lokalni dno a PE pod 5 je lakave a ze cenu naposledy vidanou pred rokem 2017 coz mi fakt nedav smysl po vsem co se jim podarilo a s tim ze fwPE je pod 4
    eple
    • Re: po vyplachu jsem trochu nastoupil na CHTR
      28.04.2026 13:00

      Jako mohlo by se to odrazit. Ale nutno dodat, že ta firma na tom není úplně dobře. Dnes to probíral Brychta ráno...
      Individualita
      • brychtu neznam ale zkusim to najit
        28.04.2026 13:40

        trochu jsem nabral vcera vecer spolu s compastem tak uvidime
        eple
        • Re: brychtu neznam ale zkusim to najit
          28.04.2026 13:58

          Třeba by je mohl někdo koupit. Verizon?
          hudis
          •  
            28.04.2026 14:01

            Jde o to, jestli by se jim to vyplatilo.
            Individualita
        • Re: brychtu neznam ale zkusim to najit
          28.04.2026 13:47

          Jarda Brychta z XTB. Má ranní komentáře - podcast (Spotify třeba...)
          Individualita
          •  
            28.04.2026 13:58

            Poslouchám každý den, je super.
            hudis
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako nick, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.

Obecná diskuze

Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte ZDE
Právě diskutujete
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
 Průměrný odhadVáš tip
30.04.2026-
31.05.2026-
30.06.2026-
31.07.2026-
31.08.2026-
30.09.2026-
31.10.2026-
30.11.2026-
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026