Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,87
KB-0,50
PKN144,32144,61,20
Msft412,5412,58-0,99
Nokia-1,68
IBM279,98280,1-1,71
Mercedes-Benz Group AG48,3550,75
PFE25,6225,63-1,58
08.06.2026 21:51:40
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 08.06.2026 16:03:04
Budapest Stock E Rg (Budapest)
Závěr k 8.6.2026 Změna (%) Změna (HUF) Objem obchodů (HUF)
11 900,00 0,00 0,00 249 900
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 29.05.2026
16:01EU uvolní Maďarsku z evropských fondů přes 16 miliard zmrazených eur, Budapešť se zavázala k formám, uvedli po jednání von der Leyenová a Magyar (ČTK)
 06.05.2026
17:12Budapešť vrátila Kyjevu peníze a cennosti ukrajinské banky Oščadbank, které maďarské úřady v březnu zabavily při převozu z Rakouska na Ukrajinu. Uvedl to dnes ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj, který Maďarsku poděkoval za konstruktivní přístup (ČTK)
 16.04.2026
12:50Evropská komise vyšle tento pátek své úředníky do Budapešti, aby zahájili jednání s nastupujícím maďarským premiérem Péterem Magyarem. Delegace by měla řešit zejména odblokování zmrazených unijních fondů pro Budapešť, napsal bruselský server Politico (ČTK)
 31.03.2026
16:59Šéfka unijní diplomacie Kaja Kallasová podle serveru RBK-Ukrajina novinářům v Kyjevě řekla, že nemá dobré zprávy, neboť nemůže s jistotou říct, že EU poskytne Ukrajině půjčku ve výši 90 miliard eur (zhruba 2,2 bilionu Kč). Poskytnutí půjčky, která má klíčový význam pro další obranu Ukrajiny před ruskou agresí, blokuje Maďarsko. Budapešť také stále blokuje schválení dalšího balíku sankcí proti Rusku (ČTK)
 05.03.2026
16:21Ropovod Družba by mohl být technicky připraven k obnovení provozu za měsíc a půl. Podle agentury Reuters to dnes uvedl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Dodávky ruské ropy tímto ropovodem do Maďarska a na Slovensko se zastavily koncem ledna, kdy potrubí podle Kyjeva vážně poškodil požár způsobený ruským útokem. Budapešť a Bratislava ale Zelenského viní, že obnovení provozu ropovodu úmyslně odkládá z politických důvodů (ČTK)
 26.02.2026
10:12London Stock Exchange Group (LSEG), ve které má podíl společnost Elliott Investment Management, odkoupí během příštích 12 měsíců své vlastní akcie v hodnotě 3 mld. GBP (4,1 mld. USD) (Bloomberg)
 25.02.2026
14:58Morgan Stanley: Nadměrné výprodeje napříč sektory vyvolané obavami ohledně umělé inteligence vytvářejí příležitosti pro stock pickery. Investoři by podle banky měli hledat zavedené AI hráče, silné růstové společnosti a kvalitní značky, aby využili nižších cen (Bloomberg)
 23.02.2026
15:58Maďarsko a Slovensko nemohou držet celou EU jako rukojmí, uvedl dnes šéf ukrajinské diplomacie Andrij Sybiha. Maďarský premiér Viktor Orbán dnes v dopise předsedovi Evropské rady Antóniu Costovi oznámil, že kvůli tomu, že Kyjev zastavil tranzit ruské ropy do Maďarska, bude Budapešť blokovat unijní půjčku pro Ukrajinu (ČTK)
 16.02.2026
13:02Budapešť požádala Chorvatsko, aby umožnilo přepravu ruské ropy přes jadranský ropovod do Maďarska. Klíčová trasa pro dodávky suroviny přes Ukrajinu totiž zůstává zablokovaná. Maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó v neděli uvedl, že chorvatské vládě žádost zaslal společně se slovenskou ministryní hospodářství Denisou Sakovou (ČTK)
 12.02.2026
12:18Soudní dvůr Evropské unie by měl zrušit rozhodnutí Evropské komise, která uvolnila Maďarsku část peněz ze zablokovaných fondů. Doporučila to dnes generální advokátka soudu, podle jejíhož názoru nesmí komise vyplácet ani část peněz, dokud Budapešť nesplní její požadavky. Názor advokátů není pro soud závazný, obvykle k němu však přihlížejí (ČTK)
 20.10.2025
13:19

Unijní ministři energetiky dnes podpořili návrh na postupné ukončení dovozu plynu z Ruska do EU, přičemž úplný zákaz by měl být zaveden od 1. ledna 2028. Podle dánského předsednictví v Radě EU kompromis nepodpořily pouze dva státy. V minulosti měly k návrhu výhrady zejména Slovensko a Maďarsko. K prosazení návrhu ale stačila kvalifikovaná většina, tak bylo možné dnes Bratislavu a Budapešť přehlasovat

(ČTK)
 24.09.2025
17:33Testy zatím nepotvrdily, že by jadranský ropovod Adria dokázal dlouhodobě dostatečně pokrývat potřeby Maďarska a Slovenska. S odkazem na maďarskou energetickou společnost MOL o tom dnes informují tiskové agentury. Společnost MOL ropovod od září testuje společně s chorvatským provozovatelem JANAF. Budapešť a Bratislava jsou nyní závislé na ruské ropě dodávané ropovodem Družba (ČTK)
 02.09.2025
11:19Generální ředitelkou firmy Stock Plzeň-Božkov, největší...
 28.08.2025
8:20

Maďarsko zažalovalo Evropskou unii u unijního soudu kvůli rozhodnutí poskytovat výnosy ze zmrazeného ruského majetku Ukrajině, která se čtvrtým rokem brání ruské invazi. Napsal to včera web stanice Euronews, podle něhož se případem zabývá Tribunál Soudního dvora EU, tedy soud nižší instance. Podle maďarských médií by rozsudek mohl vytvořit precedens pro ochranu práva veta, jíž se Budapešť v žalobě domáhá

(ČTK)

Zpravodajství Budapest Stock E Rg
Naděje na příměří mezi Izraelem a Libanonem, Broadcom po výsledcích padá. Evropa zahájí negativně
04.06.2026 8:39
Evropské akciové trhy směřují do čtvrtečního obchodování v záporném teritoriu v reakci na eskalaci napětí mezi Spojenými státy a Íránem, a to navzdory středečnímu oznámení možného příměří mezi Izraelem a Libanonem.
Hedgeové fondy nakupují akcie nejrychleji za půl roku. Přestávají být opatrné a navyšují riziko
03.06.2026 6:03
Hedgeové fondy sázejí na pokračování rally, kterou podporuje silná výsledková sezóna i boom umělé inteligence. Data Goldman Sachs ukazují na prudký obrat z předchozí opatrné nálady a na návrat chuti riskovat, a to navzdory přetrvávajícím makroekonomickým nejistotám.
ČEB, a.s.: Informace o vyplácení úrokových výnosů z emise dluhopisů
02.06.2026 13:50
Česká exportní banka, a.s. IČ 63078333 Česká exportní banka, a.s., se sídlem Vodičkova 34/701, 111 21 Praha 1, IČ 63078333, uhradí ke stanovenému dni 17.
Akcie Nebiusu nezastavují. Jejich růst nově podpořila nemalá investice fondu zaměřeného na AI
28.05.2026 15:35
Akcie Nebius Group dnes znovu letí strmě vzhůru. Nejnovějším katalyzátorem růstu je středeční odhalení, že v neocloudové firmě drží fond Situational Awareness více než pětiprocentní podíl.
AI boom přináší trendovým investorům rekordní výnosy
26.05.2026 6:05
Přestože geopolitická rizika a inflační tlaky zůstávají ve hře, investoři dál sázejí na vítěze AI boomu. Ozývají se ale již i varování před přehřátím trhu a možným prudkým obratem.
ČEB, a.s.: Informace o vyplácení úrokových výnosů z emise dluhopisů
22.05.2026 12:51
Česká exportní banka, a.s. IČ 63078333 Česká exportní banka, a.s., se sídlem Vodičkova 34/701, 111 21 Praha 1, IČ 63078333, uhradí ke stanovenému dni 8.

Monitoring médií
8. 6. 2026 – 6:08 / Partnerské články / armadnizpravodaj.cz Maďarsko 3. června zrušilo blokaci přístupových jednání Ukrajiny s EU. Výměnou získalo právně ukotvenou dohodu o právech maďarské menšiny v Zakarpatsku.
Výsledky akce „Mlékárenský výrobek roku 2026“ byly za přítomnosti téměř dvou set zástupců veřejného života, médií a samozřejmě odborníků a manažerů mlékárenského průmyslu a zemědělské prvovýroby vyhlášeny 27.
Evropská unie vydělila v rámci pomoci Senegalu 320 milionů eur na nákup nových zelených autobusů a modernizaci dopravy v hlavním městě Dakaru. Vítězem obrovského tendru se však zřejmě stane čínská státní firma CRRC.
mluvčí 1, -------------------- Opakovat, psát poezii, chápat jeho román a reflektovat vlastní existenci. Pak se mu zdá těžké dál říkat, že není vědomí, což vzbudilo velké pozdvižení.
mluvčí 1, -------------------- Opakovat, psát poezii, chápat jeho román a reflektovat vlastní existenci. Pak se mu zdá těžké dál říkat, že není vědomí, což vzbudilo velké pozdvižení.
mluvčí 1, -------------------- Studenti v Klementinu po celý pondělní. mluvčí 2, -------------------- Večer přesvědčovali hraběte Thuna, aby jim pomohl s vyjednáváním.
Česká republika i další evropské země vstupují do léta s nižšími zásobami plynu než před rokem. Tuzemské zásobníky jsou zaplněny výrazně méně než ve stejném období loni a vláda jedná s obchodníky o tom, jak zajistit dostatek suroviny pro nadcházející topnou sezonu.
CNN Prima News: Dopolední vysílání
Jakub Kokoška, redaktor -------------------- Neděle 10 hodin dopoledne Zdravím vás. To je prostor pro zprávy, které máme připravené tady na CNN Prima News.