Čtvrtek 25.06.2026
Detail akcie ČEZ diskuze
Hledej
ZKUSIT DEMO
|
OTEVŘÍT ÚČET
|
WEBTRADER
|
Uživatel:
Heslo:
Nová registrace
Přihlásit
Hlavní stránka
Patria Plus
O službě
Data Export
Ceník služeb
Benefity
Investor Plus
O službě
Ceník služeb
Benefity
Akademie investování
Úvod do investování
Analýzy investice
Investiční strategie
Investiční tipy
Wiki
Money management
Zpravodajství
Přehled zpráv
Akciové
Vše
ČR
CEE
Svět
Doporučení
Výsledky ČR
Výsledky CEE
Výsledky svět
IPO, M&A
Investiční tipy
Ekonomické
Vše
HDP
Inflace
Průmysl
PPI
Mzdy
Maloobchod
Nezaměstnanost
Zahraniční obchod
Stavebnictví
St. rozpočet
Měny
Vše
Měny
Sazby
Dluhopisy
Komodity
Sloupky
Vše
Jiří Soustružník
Project Syndicate
ČSOB Asset Management
Ekonomický radar ČSOB
Reality
Jan Bureš
Rozhovory
Video
Monitoring
Diskuse
Diskuse
Obecná diskuze
Blog
Akcie & Fondy
Přehled
Indexy a Futures
Akcie online
ČR
Polsko
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Záp. Evropa
USA
Svět
Akcie historie
Detail akcie
Online
Historie
Zprávy
O společnosti
Hospodaření
Doporučení
Graf
Sektor
Diskuse
Interaktivní graf
Výzkum
Doporučení
Analýzy
Databanky
Fondy
O IPO
IPO pro firmy
IPO pro investory
Penze
Měny & Sazby
Přehled
Měny
Online
Detail
Historie
Sazby
Online
Detail
Historie
Dluhopisy
Náš výběr
Státní ČR
HZL ČR
Firemní ČR
Státní Svět
Firemní Svět
Výzkum
Doporučení
Analýzy
Databanky
Nástroje
Home
Měny
Krátké sazby
Dlouhé sazby
Diskuse
Komodity & Deriváty
Komodity
ETF
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
ETC
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Certifikáty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Warranty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Pákové certifikáty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Ekonomika
Home
Makropřehled
Ukazatel
HDP
Nezaměstnanost
Inflace
Mzdy
Průmyslová výroba
Obchodní bilance
Maloobchodní tržby
Ceny průmyslových výrobců
Stavební výroba
Analýzy
Databanky
Právo
Vše
Firmy
Daně
Zákony
Rozhodnutí
Trhy & finance
Moje Patria
Můj profil
Moje stránka
Moje stránka
Nastavení
Moje oblíbené
Akcie
Měny a sazby
Fondy
ETF
ETC
Certifikáty
Warranty
Pákové Certifikáty
Moje portfolio
Stav
Transakce
Analýza
Moje e-maily
Moje sms
|
Přehled
|
Indexy a Futures
|
Akcie online
|
Akcie historie
|
Detail akcie
|
Výzkum
|
Fondy
|
O IPO
|
Penze
|
Detail akcie
Online
|
Historie
|
Zprávy
|
O společnosti
|
Hospodaření
|
Doporučení
|
Graf
|
Sektor
|
Diskuse
|
Interaktivní graf
PX
2 555,18
-0,20%
DAX
24 994,83
1,03%
NDQ
25 425,03
-0,20%
CZK/€
24,246
0,17%
CZK/$
21,312
-0,02%
AU
4 032,04
0,86%
BRT
73,14
-5,01%
Hledání v detailu akcií
select
select
Odeslat
Pokročilé hledání
Top akcie
Název
Návštěvy
BNPP EASY S&P 500 USD C
5
Amadeus IT Hold
7
Vanguard USD Treasury Bond UCITS ETF
1
Christian Dior
18
ABC Ltd
25
iShares ETF (CH) -iShares Core SPI(R) ETF (CH)
6
Grupo Mexico
5
Dingdong ADS
6
iShares DAX Index
108
FTAI Infra Rg-WI
1
Moje portfolio
Nastavit
Oblíbené
, nastavit
Portfolio
Oblíbené tituly
select
Oblíbené akcie
Oblíbené ETF
Oblíbené ETC
Oblíbené kurzy a sazby
Název
Nejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ
-1,29
KB
-1,18
PKN
126,52
126,58
2,57
Msft
353,23
353,29
-3,34
Nokia
12,185
12,21
-1,25
IBM
257,65
257,77
-2,00
Mercedes-Benz Group AG
44,78
44,8
0,52
PFE
23,83
23,84
-0,85
25.06.2026 20:17:44
Zpožděná data,
Real-Time data info
Indexy online
PX
BUX
WIG
DAX
Nasdaq
Další
akciové indexy
AD Index online
Region
select
ČR
Polsko
Maďarsko
CEE
Záp. Evropa
US
Svět
Výsledková sezóna
1Q26 KALENDÁŘ USA
1Q26 KALENDÁŘ EU
1Q26 KALENDÁŘ ČR
25.06.2026 16:18:13
ČEZ
(CEZPbl.PR, Praha)
Závěr k 25.6.2026
Změna (%)
Změna (CZK)
Objem obchodů (CZK)
1 222,00
-1,29
-16,00
112 639 174
Akce
Nákup / prodej ve cvičném portfoliu
Přidat do oblíbených
Nákup
/
Prodej
Patria Direct
Nastavit SMS / E-Mail alert
Analytický servis
Databanka historických dat
Online
Historie
Zprávy
O společnosti
Hospodaření
Doporučení
Graf
Sektor
Diskuse
Interaktivní graf
Reklama
Přidat názor
|
Pavouk
Od nejnovějších
Názory
Přidat názor
JSME HRDÍ ČEŠI...
25.06.2026 12:45
Hlavně v zahraničí.Agent STB se hádá s rozvědčíkem komunist.armády kdo pojede se předvádět před světem.Jak to souvisí s Čezem?No hodně.Pro investory obrovská nedůvěra v česky stát a kapitálový trh.
sv
Přidat názor
Re: JSME HRDÍ ČEŠI...
25.06.2026 15:45
Akorát že PP nikdy rozvědčíkem komunistické armády nebyl. Byl velitel výsadkové průzkumné čety. Až těsně před pádem komunismu začal postgraduálně studovat na Vojenské akademii velitelsko štábní zpravodajství. Ale dokončil to až po roce 1989, takže pro komunistickou rozvědku nikdy nepracoval. Kdežto Babiš byl dlouhotelej stbák jak vyšitej. Ale jak říkal u Krause, on byl ten hodnej stbák, on jen donášel na svoje kolegy a nikmu nic zlýho neudělal....
qwer
Přidat názor
Re: JSME HRDÍ ČEŠI...
25.06.2026 15:15
Wft?? zlodějna nás proslavila v zahraničí více než tyhle tahanice o židli.
Atlas
Přidat názor
25.06.2026 15:50
A tady máš další země které se proslavili v zahraničí svojí WFT. Ale jistě je znáš, když jsou tak proslaveny: Španělsko - Maďarsko – Itálie – Slovensko – Německo – Slovinsko – Chorvatsko – Polsko – Rumunsko – Bulharsko – Belgie – Francie – Portugalsko – Řecko - Velká Británie
qwer
Přidat názor
25.06.2026 18:54
Wft 60% 3 roky kde?
Atlas
Přidat názor
25.06.2026 15:42
:D fakt ? Kde třeba ? Btw, WFT některé země dokonce dále aplikují pokud se nepletu.
Make_CEZ
Přidat názor
Mno..
25.06.2026 11:52
https://denikn.cz/2105741/zaplatime-to-vsichni-vydelaji-jen-minoritari-jako-tykac-rika-rusnok-k-planum-na-zestatneni-cez/
Make_CEZ
Přidat názor
Re: Mno..
25.06.2026 12:31
Všichni jsme platili tomu nenažranýmu Rusnokovi ty jeho příjmy....přes 4mil.kč čistého ročně měl plat.... za to nic nedělání....a takový hn....up se nestydí ohánět řečma , ,,že to zaplatíme všichni,,....
Vata
Přidat názor
nezvládáš
25.06.2026 13:48
emoce. Závidíš mu plat, jako by si ho stanovil a vadí ti pravda......Asi seš lepší ekonom a guverner. Člověj by řekl, že po té, jak se blamoval ne Monetě poporou toho soukromníka, co pobíral větší premie, než akcionáři, poučil.. Ale ne...I malé dítě ví, že ke znárodnění Čez nebo jeho části, dojít nemusí, jak vám napovídali..
Velkamedvědice
Přidat názor
Re: nezvládáš
25.06.2026 14:48
Přesně tak. Rusnok byl dobrej guvernér a jeden z mála i dobrej ekonom. Nejlepší je žádné zestátnění, protože jinak to bude výdrb jak na Csg.
Vicky
Přidat názor
Re: nezvládáš
25.06.2026 13:56
Druhá varianta nezestátnit taky beru. Investice do nových zdrojů státní dotace 100% a já budu mít z výnosu 30%. Obě řešení jsou win-win pro akcionáře. Zbývá jediná možnost okrást minoritáře wft?? na věčné ćasy.
Atlas
Přidat názor
Atlas
25.06.2026 15:09
Stavba se může řečit jako EDUII s garantovanou ceniu výkupu. Jinak ano, nechat ČEZ CEZem je nejlepší varianta pro investory i PX....
Velkamedvědice
Přidat názor
Re: Atlas
25.06.2026 15:14
Nechat někoho investovat 100% a brát si z toho podíl mi nepřipadá normální. To bude taky vzbuzovat závist jako u zestátnění prémie.
Atlas
Přidat názor
Re: Atlas
25.06.2026 15:59
Kde jsi přišel na to,že minority by měly profitovat z EDU ii ? Když to bude státu? Podle mě po výstavbě na to mohli vydat akcie a hodit na burzu. Splatili by dluhy a ještě možná vydělali. A k tomu by byla splněna bezpečnost státu,že jsou zdroje. Nevím, že by v Polsku nebo Slovensku stavěl a vlastnil výhradně stát. A to ,co se děje ve Francii, tak z toho bych si příklad moc nebral.
kočák
Přidat názor
25.06.2026 15:50
Dokážeš tento argument blíže rozvést :) jinak ano, všichni akcionáři ČEZu budou v delším horizontu profitovat ze stavby nových bloků, předpoklad je, že do jejich stavby ČEZ prve investuje. Varianta B) říká že celý projekt bude stavět pouze stát. Ani pro jednu z variant není nutnost cokoliv vykupovat. To je právě ten profesionálně protlačený hoax mezi širší publikum, které se zhusta používá jako argument proč je nutné vykoupit ČEZ.
Make_CEZ
Přidat názor
Atlas
25.06.2026 15:26
Přiznám se, že ti nerozumím, o čem mluvíš. V EDU II mají akcionáři 20 procent, z toho stát 70 procent a my ten zbytek..
Velkamedvědice
Přidat názor
Re: Mno..
25.06.2026 12:02
Kecy, xprdy...
DupByk
Přidat názor
sašo vyměn koně
25.06.2026 11:24
kdybys 2 roky hodil alespon půlku do Mircronu, Intelu nebo něčeho jiného čučel bys na 6-10 násobem a nějaké pindy o vládní prasarničce s vidinou jirtnice co svět neviděl by ti byli šumák a ještě není pozdě AI je o 10násobcích :o)
Mike -Green D. is killing Europe
Přidat názor
Re: sašo vyměn koně
25.06.2026 11:34
Tak aby to bylo férovější, asi by to nechtělo porovnávat spíše s indexem a ne se zpětně vybranými vítězi. Pokud započteš dividendy, tak ČEZ je na tom za poslední 3 roky o něco lépe než SP500.
Ghislain Lambert
Přidat názor
25.06.2026 11:49
to není porovnání to je jen konstatování, že spoléhat se jen na jednu herku v zapáchajícím mikrorybníčku a ještě čekat na ruzového slona když neví co provede sk geront není dobrý nápad :o)
Mike -Green D. is killing Europe
Přidat názor
25.06.2026 12:21
tak to každopádně, on ani Saša asi nemá jen ČEZ, ale má ho nejspíše nejraději :-)
Ghislain Lambert
Přidat názor
GL
25.06.2026 15:28
myslím, že má jen ČEZ
Velkamedvědice
Přidat názor
Tom
24.06.2026 15:30
Nepleť si návrh ministerstva nebo vlády s hlasováním ve sněmovně. Platí, co jsem o druhém čtení psal........Pro škrtnutí paragrafu lex ČEZ se vyslovilo 163 přítomných poslanců, nikdo nebyl proti. Stejným počtem hlasů následně prošlo i upravené změní zákona o přeměnách obchodních společností a družstev.
Velkamedvědice
Přidat názor
velký méďa
25.06.2026 12:37
tvl medo .urva nemůžeš jim bořit bábovičky, dyt přeci jsme spálená země, fšeci kradnů a nikdo z těch lemplů co nechce dělat ani podnikat za to přeci nemůže, může za to dycky někdo jinej, nebo ten druhej má jen štěstí, drž se pardále :o)
Mike -Green D. is killing Europe
Přidat názor
Re: Tom
25.06.2026 10:15
Tak samozřejmě když jim ústavní právní výbor řekl že, je zákon LEX ČEZ sporný a u soudů by nejspíše neobstál. Nic to nemění na tom že, to skoro rok odkládali a snažili se to protlačit i se zákonem LEX ČEZ. Benda to pak trapně komentoval, že to byl jen takový strašáček. Mi jako minority víme jak se nás ODS snažila poškodit a to, že nás nakonec zákonem LEX ČEZ nepoškodila není pro ODS omluva. Zvláště když nás pak poškodila zákonem o WFT dani. ODS v tomto selhala už jen tím, že to tam jako pravicová strana vůbec zkoušela dát.
Tomáš M.
Přidat názor
25.06.2026 11:54
Ale běž. za prve, mázor výborů je nezávazný a mnohokrát se hlasovalo jinak. Za druhé, nehrajte si všichni pořád n aústavní soud. A za gtřetí, výbor to nedoporučil, ale o tom, že řekl, že by to neprošlu US sis vymyslel. Jinak opět plácáš pát= přes deváté, abys měl prostor si plivnout. Pristě si včera nemluvil pravdu a poslanci ODS se před druhým čtením jednoznačně postavili proti. Ale to tě nepasuje. Dokonce do toho motáš i WTF.
Velkamedvědice
Přidat názor
25.06.2026 10:58
Nejhorší je zkoušet bojovat stare bitvy. WFT byla prostě zákonem daná, stejně jako jiné daně, daně obecně jsou věc kde se nedá hledat spravedlnost, teď se zase třeba regulatorně mění ceny nafty/benzínu. Mimochodem ta samá vláda schválila také obrovskou divi v určitém roce. Investovat s tim že máš pocit křivdy z minulosti, teď zrovna z toho že ta zla ODS udělala tohleto támhleto, je neracionální. Už jsem to sem někomu psal, nejnablblejší US ETFka na jeden klik vydělala za poslední 3 roky násobně víc než papír ČEZu, obrovsky ztracená příležitost. Ale někteří se tady rozhodli sedět, nadávat na ODS a minulou vládu (a věřit těm novým mafiánům) a jet tu aktivistickou cestu kterou vám určití chytrější a větší investoři umetají aby vás tu udrželi, protože jste jejich páka. Tady na tom papíru hraje skoro nepodstatnou roli kolik stoji elektřina, kolik elektráren se bude stavět a jak se obecně budou vyvíjet investice. Vše stojí na vizi výkupu, jo může být a taky nemusí, to ale že je to de facto sázka na černou nebo bílou, dělá tento papír neinvestovatelný, což je práce aktivistů, kteří vám prodávají tuhle vztek, tuhle zase jistotu výkupu, ale v případě že uvidí cestu jak zrealizovat svůj zisk, udělají to a zmizí, co bude s váma je jim totiž srdečně jedno, pokud jste splnili na co vás potřebovali.
Make_CEZ
Přidat názor
souhlas
25.06.2026 11:56
A hlavně je trapné, že co dělají dnešní vládní zm.di za ostutu, jim nevadí. Hlavně Fijao octup...
Velkamedvědice
Přidat názor
Re: souhlas
25.06.2026 12:05
A hlavně je lež, že byli smeteni a že museli ustoupit. Tohle si vymýšlí lidé jako ty, co nejsous chopni přiznat, že se poslnci ODS postavili před ruhým čtením proti návrhu.. A stejně budete mlit, jak vás okradli přes Lex....Te´d je vám uplně jedno, že nikdo ani neví, co bude a schvalujete vše jak Šnobrovi ovrčky. Hezky si vás vodí. Vezmou distribucii, která patří i nám, zazráčně zvětší hodnotu, //před tím se tvrdilo, že synergie je daná tím sloučením/, a vyplatí vás částečně avšimi penezi. A druhá věc je, že za oDS byla akcie několkrát na vrcholu a prodat jste mohli. Aještě jim tleskáte, jak zničí nejcenější akci na PX.
Velkamedvědice
Přidat názor
A mimochoddem Tome
25.06.2026 12:22
V tom US výboru, co nedoporušil a navrhl vyškrtnout, měla většinu vláda!!!! např Marek Benda (ODS)Místopředsedové výboru (v daném období): Radek Vondráček (ANO) a Klára Kocmanová (Piráti)Hlavní členové výboru:Za hnutí ANO: František Bureš, Pavel Staněk, Taťána MaláZa ODS: Pavel Blažek, Eva DecroixZa TOP 09: Michal KučeraZa STAN: Viktor StojkovZa KDU-ČSL: Marek VýbornýZa SPD: Radek Rozvoral...A podotýkám, že nedoporučil jednoznačně, takře by jste se mohli už probrat.. je tom přesně jak psal Roxy.....24.06.2026 7:09 ja si nevšiml, že by minula vlada(Blazek,Stanjura) zestatnili CEZ...ze o tom uvazovali,to ano,ale pak si vyhodnotili,ze je to cypovina. roxy music
Velkamedvědice
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
Reklama
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
Změnit přezdívku
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako
nick
, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.
Obecná diskuze
Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte
ZDE
Právě diskutujete
Téma
Názor
19:53
ERSTE BANK
19:32
Klarna Grp
1.7.
19:07
Czechoslovak Group
18:54
ČEZ
18:26
Klarna Grp
zítra
18:06
Czechoslovak Group
17:58
KOMERČNÍ BANKA
Re: EL Nino
17:58
General Mills
35.45 usd jsem ...
Nejdiskutovanější zprávy dne
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Průměrný odhad
Váš tip
30.04.2026
1 384,13
31.05.2026
1 362,56
30.06.2026
1 354,84
31.07.2026
1 355,56
31.08.2026
1 321,07
30.09.2026
1 306,36
31.10.2026
1 288,00
30.11.2026
1 365,56
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026
Koupit
Držet
Prodat
close modal
Uživatelské jméno
Heslo
Příhlásit se
Nepamatuji si heslo
Nemám registraci
Potřebujte poradit?
Zavolejte nám
+420 221 424 240
nebo napište na
info@patria.cz