Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN76,6476,70,44
Msft245,75245,760,24
Nokia4,1474,15851,52
IBM144,2144,22-0,61
Daimler AG74,8774,890,63
PFE40,1540,160,11
18.05.2021 19:39:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 04.03.2020 2:00:00
Brookline Bncp (BRKL.O, NASDAQ Cons)
Závěr k 17.5.2021 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
16,86 -3,02 -0,44 423 888
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 30.09.2020
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano135,4095,00-29,84
AkumulovatKoupitAno135,40143,706,13
KoupitV reviziAno623,00545,00-12,52
KoupitV reviziAno868,00683,00-21,31
V revizi Ano284,00--
KoupitV reviziAno695,00715,002,88
KoupitV reviziAno78,9072,00-8,75
KoupitAkumulovat276,00259,00-6,16
V reviziAkumulovatAno14 660,00--
V revizi 82,60--
V reviziNepokrývánoAno612,50--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select