Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ5955960,76
KB779779,5-0,19
PKN69,2869,36-1,39
Msft288,7289,320,00
Nokia4,9564,96-0,06
IBM140144,590,00
Daimler AG74,4174,44-1,35
PFE41,741,760,00
27.07.2021 10:26:58
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 27.07.2021 7:16:02
ETFS GOLD (BULL.L, London)
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
19,81 1,35 0,26 331
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 03.06.2021
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano173,8095,00-45,34
AkumulovatKoupitAno173,80143,70-17,32
KoupitKoupitAno594,50689,0015,90
KoupitV reviziAno817,40683,00-16,44
V revizi Ano280,00--
KoupitKoupitAno779,50833,006,86
KoupitV reviziAno85,2572,00-15,54
KoupitKoupit262,00336,0028,24
V reviziAkumulovatAno14 500,00--
V revizi 77,80--
V reviziNepokrývánoAno591,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select