Pátek 26.06.2026
Detail akcie General Mills diskuze
Hledej
ZKUSIT DEMO
|
OTEVŘÍT ÚČET
|
WEBTRADER
|
Uživatel:
Heslo:
Nová registrace
Přihlásit
Hlavní stránka
Patria Plus
O službě
Data Export
Ceník služeb
Benefity
Investor Plus
O službě
Ceník služeb
Benefity
Akademie investování
Úvod do investování
Analýzy investice
Investiční strategie
Investiční tipy
Wiki
Money management
Zpravodajství
Přehled zpráv
Akciové
Vše
ČR
CEE
Svět
Doporučení
Výsledky ČR
Výsledky CEE
Výsledky svět
IPO, M&A
Investiční tipy
Ekonomické
Vše
HDP
Inflace
Průmysl
PPI
Mzdy
Maloobchod
Nezaměstnanost
Zahraniční obchod
Stavebnictví
St. rozpočet
Měny
Vše
Měny
Sazby
Dluhopisy
Komodity
Sloupky
Vše
Jiří Soustružník
Project Syndicate
ČSOB Asset Management
Ekonomický radar ČSOB
Reality
Jan Bureš
Rozhovory
Video
Monitoring
Diskuse
Diskuse
Obecná diskuze
Blog
Akcie & Fondy
Přehled
Indexy a Futures
Akcie online
ČR
Polsko
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Záp. Evropa
USA
Svět
Akcie historie
Detail akcie
Online
Historie
Zprávy
O společnosti
Hospodaření
Doporučení
Graf
Sektor
Diskuse
Interaktivní graf
Výzkum
Doporučení
Analýzy
Databanky
Fondy
O IPO
IPO pro firmy
IPO pro investory
Penze
Měny & Sazby
Přehled
Měny
Online
Detail
Historie
Sazby
Online
Detail
Historie
Dluhopisy
Náš výběr
Státní ČR
HZL ČR
Firemní ČR
Státní Svět
Firemní Svět
Výzkum
Doporučení
Analýzy
Databanky
Nástroje
Home
Měny
Krátké sazby
Dlouhé sazby
Diskuse
Komodity & Deriváty
Komodity
ETF
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
ETC
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Certifikáty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Warranty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Pákové certifikáty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Ekonomika
Home
Makropřehled
Ukazatel
HDP
Nezaměstnanost
Inflace
Mzdy
Průmyslová výroba
Obchodní bilance
Maloobchodní tržby
Ceny průmyslových výrobců
Stavební výroba
Analýzy
Databanky
Právo
Vše
Firmy
Daně
Zákony
Rozhodnutí
Trhy & finance
Moje Patria
Můj profil
Moje stránka
Moje stránka
Nastavení
Moje oblíbené
Akcie
Měny a sazby
Fondy
ETF
ETC
Certifikáty
Warranty
Pákové Certifikáty
Moje portfolio
Stav
Transakce
Analýza
Moje e-maily
Moje sms
|
Přehled
|
Indexy a Futures
|
Akcie online
|
Akcie historie
|
Detail akcie
|
Výzkum
|
Fondy
|
O IPO
|
Penze
|
Detail akcie
Online
|
Historie
|
Zprávy
|
O společnosti
|
Hospodaření
|
Doporučení
|
Graf
|
Sektor
|
Diskuse
|
Interaktivní graf
PX
2 551,29
-0,15%
DAX
24 623,25
-1,49%
NDQ
25 124,33
-0,92%
CZK/€
24,250
0,02%
CZK/$
21,236
-0,39%
AU
4 059,29
0,86%
BRT
74,84
2,32%
Hledání v detailu akcií
select
select
Odeslat
Pokročilé hledání
Top akcie
Název
Návštěvy
BNPP EASY S&P 500 USD C
5
Amadeus IT Hold
7
Vanguard USD Treasury Bond UCITS ETF
1
Christian Dior
18
ABC Ltd
25
iShares ETF (CH) -iShares Core SPI(R) ETF (CH)
6
Grupo Mexico
5
Dingdong ADS
6
iShares DAX Index
108
FTAI Infra Rg-WI
1
Moje portfolio
Nastavit
Oblíbené
, nastavit
Portfolio
Oblíbené tituly
select
Oblíbené akcie
Oblíbené ETF
Oblíbené ETC
Oblíbené kurzy a sazby
Název
Nejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ
1221
1225
0,16
KB
969
969,5
0,62
PKN
122,94
122,98
-2,37
Msft
357,07
357,37
1,17
Nokia
11,73
11,75
-3,77
IBM
256,7
259
-0,61
Mercedes-Benz Group AG
43,46
43,47
-2,63
PFE
23,73
23,77
0,21
26.06.2026 15:35:02
Zpožděná data,
Real-Time data info
Indexy online
PX
BUX
WIG
DAX
Nasdaq
Další
akciové indexy
AD Index online
Region
select
ČR
Polsko
Maďarsko
CEE
Záp. Evropa
US
Svět
Výsledková sezóna
1Q26 KALENDÁŘ USA
1Q26 KALENDÁŘ EU
1Q26 KALENDÁŘ ČR
26.06.2026 15:29:41
General Mills
(GIS, NY Consolidated)
Poslední obchod
Změna (%)
Změna (USD)
Objem obchodů (ks)
35,73
0,93
0,33
25 306
Akce
Nákup / prodej ve cvičném portfoliu
Přidat do oblíbených
Nákup
/
Prodej
Patria Direct
Nastavit SMS / E-Mail alert
Analytický servis
Databanka historických dat
Online
Historie
Zprávy
O společnosti
Hospodaření
Doporučení
Graf
Sektor
Diskuse
Interaktivní graf
Reklama
Přidat názor
|
Pavouk
Od nejnovějších
Názory
Přidat názor
35.45 usd jsem promenil cast pozice do zisku - pokud to spadne tak dokoupim zpet
25.06.2026 17:58
rekl bych ze to roste protoze uz se asi vi jak dopadnou Q vysledky reporotovane 1.7 tzn za 6 dnu - ex-date za 15 dnu ocekavam nezmenenou divi 0.61 usd https://www.tradingview.com/news/tradingview:4c3b24eece70b:0-gis-q4-25-earnings-revenue-estimate-is-4-59b-usd/
eple
Přidat názor
Re: 35.45 usd jsem promenil cast pozice do zisku - pokud to spadne tak dokoupim zpet
25.06.2026 20:48
Od ledna do konce května narostl dost short interest. Na defenzivní sektor až extrémně. Myslím, že pozice už začínají zavírat v obavách z výsledků. Držím pokud do úterka vykáže dostatečný zisk i něco z krátkodobých spekulací (dnes nákup MSFT), uvažuju, že přikoupím.
..
Přidat názor
03.06.2026 21:45
https://www.investing.com/news/stock-market-news/bernstein-cuts-food-giants-as-glp1s-health-trends-threaten-growth-outlooks-4725055
Individualita
Přidat názor
tady to bude fakt asi na rok a mozna dva
04.06.2026 22:21
dalsi nova cilovka je $31 od Bernstein ... earlier this year. Last month, Jacqueline Williams-Roll, the CHRO of GIS sold 20,000.00 shares for a total of $682,200.00. .. tj defakto cely net proft Q4/2024 skoncil na kontu teto pani ktere pro GIS ziskala titul most ethical company of the year ale ocividne ji nikdo nerekl ze etika neni vsechno a ze vztah k investorum je o level vyse nez etika - kazdopadne rocni vyhled znacne ponizeny by mel zajistit stabilni dividendu - fakt je ten ze Hunterbrook co shodil CSG by to nenapsal lepe ... Bernstein vzal nejhorsi qartlani cislo za dlouhou dobu $303m a porovnal s qartalnim cislem spise lepsim $635m takze kontrast je fakt desivy - zacinam mit pocit ze uroven komunikace u potravinaru bych oznacil asi jako ze to neni nejostrejsi tuzka v penalu - ale je to zajimave ponauceni
eple
Přidat názor
32.35 usd
03.06.2026 18:31
to vypada slibne - genailni AI algoritmus asi zjistil ze kdyz se stlacil cely trh dolu tak je GIS najednu relativne drazsi nez by mel byt - tak to budem muset dorovnat dolu ) .. doufam na tech 32
eple
Přidat názor
JPM underw
03.06.2026 18:42
dnes a cíl prý 31
Mike -Green D. is killing Europe
Přidat názor
Re: JPM underw
03.06.2026 21:10
tak se mi realizoval nakup 31.99 a mam neco nalozeno - profil posledni pul hodinky asi opet ukaze kdo do toho dnes busil
eple
Přidat názor
pod 30 nebo i pod 25 ?
03.06.2026 12:25
jak vidím na začátku prezentace toto "We are executing our Accelerate strategy to drive sustainable, profitable growth and top-tier shareholder returns over the long term." kdy sustainable je dříve než profitable, tak si dávám bacha :o). Tecnicky nevím ale fundament nic moc. Očekávají organ.sales jen +2-3% a to znamená další pokles pokud je inflace v us přes 3%, no a nakonec dluhy, mají jich hromadu a i když dost přerolovali ve 2024 tak zbytek se bude točit za výrazně vyšší urok, to je další tlak na marže (a pokud by je napadlo to řešit přes nové akcie...... ) + reálný byznys - letos budou dodavatelé na konci roku na 100% zdražovat (u obalů to asi bude opět mazec, u surovin jim také nikdo nesleví) a on na druhou stranu tahají za kratší konec u řetězců, takže zase tlak na marže) suma sumarum celá oblast zpracovaného food bude dále pod tlakem a na tom se nic nezmění ani ve 2027
Mike -Green D. is killing Europe
Přidat názor
Re: pod 30 nebo i pod 25 ?
03.06.2026 13:11
tomuhle celi vsichni ve staples - projekce na kterou se divam vypada ze k obratu dojde v Q3 / Q4 2026 a v 2027 bude jiz mirny rust takze (skutecne negativni scenare stale operuji s jenocifernym poklesem) - aktualni info jen recykluje neco co je tady zname - aktualni prodej / divestice Häagen-Dazs ice cream v Cine je podle me pozitivni (na webech je to neutrani nebo nagativni zprava) - pro me docela zasadni negativni scenar ktery je se soucasnou negativni optikou takovy ze Fw PE PS PB je takovy ze GIS budu nakupovat - optikou trojciferneho rustu trzeb na silikonu vs GIS s jednotkovym ocekvaym poklesem v tomto troce je fakt strasna akcie ktera vyplaci tak strasne malo divident (7%) ze napr. spaceX IPO musi se svym heslem "chceme porozumet skutecne povaze vesmiru a budeme zkoumat technologie ktere jeste ani neexistuji, atp" vypada fakt jako investicni raj :) jo a nektery hesla u nvidie vypadaji podobne - existuji i jine scenare GIS nez ten ktery jsi nastinil ale ani jeden z nich nevypada ze by doslo ke krachu firmy GIS - skutecne negativni scenar by byl ze spaceX uspeje a jeho jednosmerne vesmirne lode by ve stylu stoparova pruvodce po galaxii poslali vsechny velmi uzitecne opicany nekam mimo zemi a ze by rizene ztroskotaly ale nezajistili aby tam pravidelne letaly jednosmerne rakety s GIS produkty
eple
Přidat názor
Re: pod 30 nebo i pod 25 ?
03.06.2026 12:42
Nejsem tedy úplně profi angličtinář, ale mám pocit, že angličtina má striktní pravidla jak řadit přídavná jména. Jinak s tím, že GIS nemá úplně růžovou budoucnost se dá souhlasit. Rozpory vzniknou když se budeme dohadovat nakolik se to už odrazilo v ceně.
..
Přidat názor
32.7 drzi
03.06.2026 17:40
a to jsem doufal ze dnes se realizuje vetsi nakupka kolem 32 - no nic asi zas prepnu do letniho modu - po 3 dennim vyplachu na par titulech co sleduji bude asi korekce up - zda se ze pf manazeri a rebalancni mechanismy se snazi zredukovat vse na cem uz par mesicu ci roku stejne prodelavaji
eple
Přidat názor
DOJI reversal 33,26 USD
21.05.2026 17:01
Je možné, že se formuje "Doji reversal candlestick" na denním grafu. Je několik typů těchto Doji reverzních "svíček". V zásadě by denní Open a Close měly být na stejné úrovni nebo velmi blízko. To znamená, že dnešní Close by mělo být ideálně na 33,26 USD nebo hodně blízko této hodnotě. Zároveň v průběhu obchodování dochází k piercingu ("propíchnutí) dosavadního dna na 32,79 USD. To se dnes taky stalo když cena poklesla až na 32,65 USD. Potvrzení by mělo přijít zítra. Pokud by zítra cena uzavřela nad dnešním Close, tak by se opravdu mohlo jednat aspoň o krátkodobé lokální dno
petr12
Přidat názor
Re: DOJI reversal 33,26 USD
03.06.2026 11:59
nakupni trigger 32.66 usd se mi pred chvili aktivoval cimz me vytrhle z letni letargie - dnes to vypada na dost masivni naloz negace a nakupy na GIS nikoho nebudou zajimat (BNP Paribas Financial Markets Acquires 144,631 Shares of GIS) - UBS zredukovalo cilovku na $30 a na webech je stale vic info ze hodnotove investovani je mrtve - obcas jsem narazil na info ze si investor ma pripravit prostedky redukci ztratovych pozic aby si mohl koupit napr. SpaceX - tedy hodnotove tak pochybnou aktivitiu ze fakt nevim k cemu to prirovnat - kazdopadne cilovku 32 usd bychom mohli dosahnout dnes
eple
Přidat názor
03.06.2026 12:31
Jako nevím konkrétně jak tady u GIS (už zase v pozici nejsem a čekám na vývoj). Ale polovodiče se nedají jíst, nedá se v nich spát atd. Takže se zase uklidníme :)
Individualita
Přidat názor
21.05.2026 16:12
To tu chytáte jak já trejddesk. Mám zabodlej nůž v chamtivé pracce.
Gyroskop
Přidat názor
Nástup na 33
21.05.2026 15:39
Tak uvidíme...
Individualita
Přidat názor
Re: Nástup na 33
21.05.2026 16:06
Hm, taky jsem měl zadaný pokyn na prvních 100 ks za 33, vždy když nastupuju, tak dno je ještě hodně níže. Tak asi vyčkejte z dalšími nákupy :-)
Filouš
Přidat názor
Re: Nástup na 33
21.05.2026 15:56
Včera GIS úvodní propad o cca 3% dokázal do zavíračky celkem eliminovat (což se v minulých týdnech pokud vím nestalo). Uvidíme dneska, pokud opět zakončí někde okolo 33,5 začnu věřit, že jsme na dně.
..
Přidat názor
Re: Nástup na 33
21.05.2026 15:52
Kdo chce kam....tak tam bude.
Namorek
Přidat názor
GIS přeprodanost
21.05.2026 11:14
Tak přeprodaný na týdenním grafu byl GIS pouze jednou a to začátkem října 2023. Pak následovala rallye, která trvala asi rok a GIS šel ze 60 na 75 USD. Spouštěčem bylo překonání high na týdenním grafu. Pokud by se situace měla nyní opakovat, tak by GIS tento týden musel obchodovat nad 34,90 USD. Úplně ideální by bylo, pokud by GIS nad touto úrovní taky uzavřel.
petr12
Přidat názor
Individi
21.05.2026 10:40
píšeš níž ve vlákně, že chceš GIS na rentu. Z tohoto hlediska bych to asi neřešil a koupil bych nějaký GIS již dnes. Kdyby byl tady Opičák tak by asi napsal, že teď obchodujeme Elliota, konkrétně teď jedeme vlnu "C". Tato vlna je devastující a umím si představit, že GIS může ještě spadnout na 20-23 USD. Nicméně z dlouhodobějšího pohledu si myslím, že se GIS vrátí aspoň na 43 USD.
petr12
Přidat názor
Re: Individi
21.05.2026 10:48
20 USD by bylo už pro firmu příliš devastující a toho se právě bojím. Teď se nebráním trejdingu, to jsme zatím řešili správně. Dvakrát to už šlo ven, jednou skvěle a podruhé kosmeticky červeně. Sleduju dál.
Individualita
Přidat názor
Re: Individi
21.05.2026 10:45
Není to nějak moc? Pokles o 10 dolarů? To je skoro kolaps při té PE a dividende.
hudis
Přidat názor
hudis
21.05.2026 10:48
Počítej s tím, že dividendu můžou taky krátit. Neříkám, že to tam klesne, ale pokud by to tam kleslo tak bych nebyl překvapen. Dosažení úrovně 43-49 USD v dlouhodobějším horizontu považuji za reálné.
petr12
Přidat názor
Re: hudis
21.05.2026 10:52
V případě riznuti dividendy už to dává smysl. Diky
hudis
Přidat názor
21.05.2026 11:09
Riznuti dividendy naprosto nic nenaznacuje. Firma to neudelala 127 let a vyplatni pomer je stale rozumne konzervativni. Management opakovane tvrdi, ze tento kvartal zastavi pokles prodeju. Pokud nechteji pachat karierni sebevrazdu asi pro to maji duvody. za me je 20 uplny nesmysl.
..
Přidat názor
taky jsem nevěřil
21.05.2026 11:15
že Credit Suisse po 150 letech zkrachuje.
petr12
Přidat názor
Re: taky jsem nevěřil
21.05.2026 11:24
Každá banku bude riskovat bankrot, pokud bude mít naprosto diletantsky řízený risk management. To co delala credit suise je ekvivalentem toho, že by GIS pridaval do svych cerealii jed na krysy. Jako stat se to muze, ale proste tomu jen neverim.
..
Přidat názor
Individualita
21.05.2026 8:52
"Spekulace na to, že by – slovy amerického prezidenta Donalda Trumpa – mohlo velmi rychle dojít k dohodě s Íránem, poslaly ceny ropy zhruba o 5 % níže a eurodolar o 0,3 % výše. Spekulace na ukončení konfliktu podpořila i skutečnost, že Hormuzem proplulo včera několik čínských tankerů."..... psali včera na Patrii. My už ale víme, že se dohodnou. Cena ropy spadne o dalších 20 USD v horizontu dnů až málo měsíců. Krátkodobý upside trend, který zde byl od 6. května je již zlomen. Pokles ceny ropy podpoří akcie.
petr12
Přidat názor
Re: Individualita
21.05.2026 8:56
Jasně. Jenže rozdíl pár dnů a pár měsíců je obrovský. V tom polemizování jak dlouho ještě se tu rochníme už hodně dlouho. Včera mi ujelo pár akcií a já si nejsem jistý, zda teď naskakovat. Ty říkáš že mám.
Individualita
1
2
3
4
5
6
7
Reklama
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
Změnit přezdívku
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako
nick
, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.
Obecná diskuze
Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte
ZDE
Právě diskutujete
Téma
Názor
15:47
ČEZ
15:43
Czechoslovak Group
15:34
Micron Tech
15:34
Micron Tech
15:33
ČEZ
Bloody
15:32
Czechoslovak Group
15:30
Micron Tech
Re:
15:29
Micron Tech
Re: Prodej 1130
Nejdiskutovanější zprávy dne
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Průměrný odhad
Váš tip
30.04.2026
-
31.05.2026
31,00
30.06.2026
31,00
31.07.2026
32,00
31.08.2026
31,50
30.09.2026
37,00
31.10.2026
39,00
30.11.2026
39,00
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026
Koupit
Držet
Prodat
close modal
Uživatelské jméno
Heslo
Příhlásit se
Nepamatuji si heslo
Nemám registraci
Potřebujte poradit?
Zavolejte nám
+420 221 424 240
nebo napište na
info@patria.cz