Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ634635,50,40
KB0,00
PKN79,4879,640,51
Msft1,22
Nokia4,32954,34150,07
IBM-0,20
Daimler AG79,3379,36-0,04
PFE0,48
22.06.2021 23:05:41
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 22.06.2021 21:59:36
Hancock Holding (HBHC.O, NASDAQ Cons)
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
45,56 -0,72 -0,33 213 928
After-hours22.06.2021 22:30:00
Poslední obchod Nákup / Prodej Změna (%) Změna (USD)
45,55 - - -0,74 -0,34
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 03.06.2021
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano145,8595,00-34,86
AkumulovatKoupitAno145,85143,70-1,47
KoupitKoupitAno633,00689,008,85
KoupitV reviziAno823,20683,00-17,03
V revizi Ano280,00--
KoupitKoupitAno772,50833,007,83
KoupitV reviziAno79,4072,00-9,32
KoupitKoupit271,00336,0023,99
V reviziAkumulovatAno14 460,00--
V revizi 79,70--
V reviziNepokrývánoAno592,50--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select