Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ599599,50,42
KB817,58182,32
PKN72,372,38-0,88
Msft286,2286,50,56
Nokia5,1585,1590,35
IBM141,42142,60,35
Daimler AG76,8276,842,03
PFE43,1643,230,91
02.08.2021 12:09:07
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 08.07.2021 17:50:05
Maschinenfa Heid (HEDV.VI, Vienna)
Závěr k 30.7.2021 Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
2,20 0,00 0,00 3
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 03.06.2021
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano174,5095,00-45,56
AkumulovatKoupitAno174,50143,70-17,65
KoupitKoupitAno599,50689,0014,93
KoupitV reviziAno851,20683,00-19,76
V revizi Ano279,00--
KoupitKoupitAno817,50833,001,90
KoupitV reviziAno87,4572,00-17,67
KoupitKoupit262,00336,0028,24
V reviziAkumulovatAno14 680,00--
V revizi 79,00--
V reviziNepokrývánoAno589,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select