Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ-0,74
KB-1,64
PKN114,18114,48-4,80
Msft1,35
Nokia6,7026,754-1,08
IBM2,47
Mercedes-Benz Group AG55,6655,74-1,57
PFE-2,49
03.03.2026 23:02:52
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 03.03.2026 17:36:12
ISHR EUR 600 HEALTH CARE(DE) (SXDPEX.DE, Xetra)
Poslední obchod Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
116,50 -2,00 -2,38 814 634
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 03.03.2026
12:39

Eni - Citigroup

......  
9:06

Akcie Beiersdorf klesají o 12 % po slabém výhledu

(Bloomberg)
 02.03.2026
18:16Německý mobilní operátor Deutsche Telekom ve spolupráci se službou Starlink pokryje zbývající bílá místa na mapě mobilního signálu v Evropě pomocí technologie satelitního připojení známé jako satellite-to-mobile. Operátor to oznámil na veletrhu Mobile World Congress (MWC) v Barceloně (ČTK)
17:30Německý mobilní operátor Deutsche Telekom ve spolupráci se službou Starlink pokryje zbývající bílá místa na mapě mobilního signálu v Evropě pomocí technologie satelitního připojení známé jako satellite-to-mobile. Operátor to oznámil na veletrhu Mobile World Congress (MWC) v Barceloně (ČTK)
14:54Generální ředitel SAP Christian Klein oznámil plán na změnu ve výkonné radě a uvedl, že osobně posílí svůj důraz na umělou inteligenci (Bloomberg)
13:50

SAP reorganizuje představenstvo, CEO Christian Klein se zaměří na rozvoj AI, Muhammad Alam odstoupí v roce 2027 z osobních důvodů

(Bloomberg)
12:47

Repsol - JP Mor

......  
10:11Akcie evropských zbrojařů v reakci na útoky USA a Izraele na Írán prudce posilují. BAE Systems přidává přes 6 %, Thales kolem 4,5 %, Leonardo roste o více než 3 % a Saab či Rheinmetall o více než 2 %
 27.02.2026
12:32

Puma - Deutsche

......  
8:21

BASF očekává v roce 2026 upr. zisk EBITDA 6,2 - 7 mld. EUR (odhad trhu 7,22 mld. EUR)

(Bloomberg)
 26.02.2026
14:57

Iberdrola - Deu

......  
14:20

E.ON - Deutsche

......  
13:10Německý výrobce sportovního oblečení a obuvi Puma za loňský rok vykázal ztrátu 357,2 milionu eur proti zisku 548,7 milionu eur o rok dříve. Ztráta nicméně byla o 17 milionů eur nižší, než se očekávalo. Firma za loňský rok nevyplatí dividendu (ČTK)
12:29

Repsol - HSBC z

......  
11:56

Italská energetika Eni reportovala za 4Q čistý zisk 1,2 mld. EUR, výrazně nad odhadem trh 991 mln. EUR

(Bloomberg)
9:47Deutsche Telekom překonala svým výhledem upraveného zisku EBITDA (47,4 mld. EUR) na letošek odhady trhu. Největšímu evropskému telefonnímu operátorovi se totiž daří získávat nové zákazníky nejen na svém domácím trhu, ale i v USA (Bloomberg)
 25.02.2026
14:43BMW a Evropská komise jednají o možném modelu minimální ceny, který by mohl nahradit evropská cla na čínská vozidla Mini německého výrobce, informoval německý deník Handelsblatt. To navazuje na dohodu uzavřenou mezi Bruselem a Volkswagenem začátkem února, podle níž značka SEAT/Cupra skupiny získala po měsících jednání osvobození od cel pro své plně elektrické SUV kupé Tavascan (Reuters)
13:10

Bayer - UBS zvy

......  
11:21

EON plánuje navýšit investice o dalších 5 mld. EUR do konce dekády

(Bloomberg)
 20.02.2026
13:10

Deere & Co

......  
8:29

Anglo American reportoval za fiskální rok upr. zisk EBITDA 6,4 mld. USD (odhad trhu 6,34 mld. USD). Zapsala si odpisy ve výši 2,3 mld. USD za svou divizi De Beers, když diamanty čelí jedné z nejhorších krizí

(Bloomberg)
 18.02.2026
9:17Po stávce pilotů a palubního personálu německé letecké společnosti Lufthansa hrozí také stávka regionálních aerolinií Lufthansa Cityline ze stejné skupiny (ČTK)
 17.02.2026
16:24

Bayer oznámí snahu vydat 10,5 mld. USD na vyřešení současných a budoucích soudních sporů kvůli rakovině spojené s používáním herbicidu Roundup

(Bloomberg)
11:53

BASF - Berenber

......  
 12.02.2026
15:40Britská vláda se vloží do plánu na převzetí firmy Telegraph Media Group majitelem deníku Daily Mail DMGT. Tvrdí, že chce chránit veřejný zájem a hospodářskou soutěž. Pokud by se obchod za půl miliardy liber uskutečnil, noviny The Daily Telegraph a The Sunday Telegraph by se dostaly pod stejnou střechu jako Daily Mail, Mail on Sunday, Metro a The i Paper (ČTK)
12:45

Deutsche Teleko

......  
8:22

Německý výrobce luxusních automobilů BMW svolává po celém světě statisíce vozů kvůli riziku požáru. Podle informací odborného časopisu kfz-betrieb se opatření týká až 575.000 vozů z různých modelových řad, samotná automobilka podrobnosti neposkytla

(ČTK)
 10.02.2026
16:28Podnikatel Daniel Křetínský je v posledním roce nebývale aktivní a hraje stále důležitější roli v evropském byznysu, píše britský týdeník The Economist. Připomněl, že Křetínský loni v únoru posílil pozici v německé společnosti Metro, která v Česku provozuje velkoobchody Makro, a koupil britskou poštu Royal Mail (ČTK)
12:59

Výsledky CVS Health ve 4Q: Upravený EPS činil 10,09 USD při konsenzu LSEG 0,99 USD, tržby dosáhly 105,69 mld. USD při konsenzu 103,59 mld. USD

12:07

E.ON - Berenber

......  

Zpravodajství ISHR EUR 600 HEALTH CARE(DE)
ON-LINE: Evropský plyn zdražuje až o 50 procent, americké akcie počáteční ztráty částečně umazaly
02.03.2026 15:38
Útoky Spojených států a Izraele na Írán se dostávají do třetího dne a zároveň prvního, kdy jsou otevřené trhy. Reakce je podle předpokladů velice silná: ropa a plyn kvůli téměř uzavřené dopravě přes Hormuzský průliv skokově zdražují, akciové trhy padají, ačkoliv někter...
Od aerolinek po zbrojaře. Jak na konflikt na Blízkém východě reagují jednotlivé sektory?
02.03.2026 13:15
Investoři reagují na rozsáhlý konflikt na Blízkém východě: zatímco akcie aerolinek, provozovatelů výletních lodí či hotelových společností prudce klesají, tak opačný směr naopak vidíme u energetických nebo zbrojařských firem.
Obavy z dopadů AI vyvolávají rozkol na evropských trzích. Analytici vidí hodnotu, investoři riziko
27.02.2026 6:02
Evropský akciový trh se rychle rozděluje na skupinu „vítězů“ a „poražených“ v rámci diskusích o dopadech umělé inteligence, upozorňuje Bloomberg. Zatímco investoři tvrdě trestají firmy, které mohou být AI ohroženy, akcioví analytici naopak vidí v jejich propadu příležit...
Trh to špatně vyhodnotil, říká Huang k výprodeji softwarových akcií
26.02.2026 14:40
Letošní rok se zatím nese ve znamení velkého výprodeje technologických akcií, zejména pak výrobců softwaru, a to kvůli obavám z toho, že umělá inteligence jim začne významně ukrajovat ze zisků.
Puma za loňský rok vykázala ztrátu 357 milionů eur, zrušila dividendu
26.02.2026 13:50
Německý výrobce sportovního oblečení a obuvi Puma za loňský rok vykázal ztrátu 357,2 milionu eur proti zisku 548,7 milionu eur o rok dříve. Firma o tom dnes informovala ve své výsledkové zprávě.
Silné výsledky Nvidie, v Česku reportovala Erste. Stellantis poprvé v roční ztrátě
26.02.2026 8:50
Nvidia překonala odhady trhu, a to zejména ve výhledu, reklamní technologická platforma Trade Desk se naopak hluboce propadla, Stellantis skončil loni poprvé v historii ve ztrátě.

Monitoring médií
3. 3. 2026 Válka v Íránu není pro pojišťovnictví vzdálenou geopolitickou kulisou. Z pohledu pojistného trhu jde o událost, která se promítá do dostupnosti krytí válečných rizik, námořního pojištění, pojištění přepravovaného nákladu, leteckého pojištění, pojištění politických rizik, zajištění i kapitálové přiměřenosti.
Dubajský trh s nemovitostmi v posledních letech těžil z obrazu města jako atraktivního a daňově výhodného přístavu pro zahraniční investory. Realitní společnosti lákaly bohaté Evropany, Američany i Asiaty na luxusní bydlení u moře a pověst jednoho z nejbezpečnějších míst na světě.
mluvčí 1, -------------------- Byl Suchý, ale jaký bude březen? Čeho se vzdáme tentokrát? mluvčí 2, -------------------- Zdá se alkoholu. No, takže to rok jde, to úplně perfektně.
mluvčí 1, -------------------- A já zatím pořád sbírám příběhy sama ze sebe a ze svého okolí, které prostě házím na papír. Takže možná, že ten krůček z té komfortní zóny jednou udělám, ale bůhví toho času.
mluvčí 1, -------------------- Evropské unie. Takže tento obrázek není jen bratislavský, ale. mluvčí 2, -------------------- Je náš v regionu. mluvčí 3, -------------------- Širší.
mluvčí 1, -------------------- Nehýbu sni tak je zapnunuté simulaci postupně zvyšuju proud za chvilku byste měl víc cítit a jak poznám, že se něco děje? mluvčí 2, -------------------- Bez vlastní vůle se vám začne takhle pohybovat.
mluvčí 1, -------------------- Počítá v současnosti s délkou operace v řádu 4–5 týdnů, ale nevyloučil. mluvčí 2, -------------------- Že bude trvat déle a.
PL/ANDREJ BABIŠ Premiér Andrej Babiš v obsáhlém rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hovoří o moci médií i politických neziskovek v Česku a přináší zjištění o tom, jak bývalá Fialova vláda poskytovala státní finance vybraným médiím, která na Babiše dlouhodobě útočí.