Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ600,56010,17
KB0,00
PKN69,0269,082,89
Msft-0,53
Nokia4,01554,02952,68
IBM-0,36
Daimler AG72,272,21-0,41
PFE0,05
05.05.2021 22:30:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 05.05.2021 22:00:00
Sykes Enterpris (SYKE.O, NASDAQ Cons)
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
42,69 -2,78 -1,22 266 796
After-hours05.05.2021 22:30:00
Poslední obchod Nákup / Prodej Změna (%) Změna (USD)
42,69 - - -2,78 -1,22
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 30.09.2020
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano139,8095,00-32,05
AkumulovatKoupitAno139,80143,702,79
KoupitV reviziAno602,00545,00-9,47
KoupitV reviziAno788,00683,00-13,32
V revizi Ano283,00--
KoupitV reviziAno660,00715,008,33
KoupitV reviziAno76,7072,00-6,13
KoupitAkumulovat266,00259,00-2,63
V reviziAkumulovatAno14 680,00--
V revizi 81,00--
V reviziNepokrývánoAno583,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select