Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ12461247-0,24
KB10341035-2,08
PKN83,7783,78-1,11
Msft556556,178,34
Nokia3,5823,583-0,14
IBM259,41259,99-0,23
Mercedes-Benz Group AG50,7850,8-1,13
PFE23,6723,68-0,55
31.07.2025 13:57:01
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

Selena FM
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 25.11.2024
11:32Polští zemědělci do 10. prosince přerušili protest na h...
 06.09.2024
16:41

Selena Gomez je miliardářkou díky své kosmetické značce, reportuje Bloomberg. Díky své kosmetické řadě Rare Beauty se herečka a zpěvačka stala jednou z nejmladších žen v USA s deseticiferným jměním


Zpravodajství Selena FM
Úpis akcií M2C v polovině: Co říká kniha objednávek a jaký je pohled analytiků Patria Finance?
09.06.2025 12:41
Ve své polovině je úpis akcií emitenta M2C na trh START pražské burzy. A polovina úpisu je také typickým okamžikem, kdy je zveřejněna kniha objednávek a tedy odhalen dosavadní zájem investorů.

Monitoring médií
mluvčí 2, -------------------- Blíží se nám další zprávy, které pro vás bude mít připravené Líta Jiroutová. Společně s ní zamíříme také do Doks.
Článek ČTK. Francouzský výrobce automobilů Renault má nového výkonného ředitele. Je jím François Provost, který doposud ve společnosti působil jako ředitel nákupu.
Článek Daniela Nováka. Skupina Jet Investment Igora Faita získala většinový podíl ve výrobci a prodejci řemeslného pečiva Náš chléb. Menšinový podíl si ponechá zakladatel pekárenské skupiny Ivan Šnajdr, který bude holding nadále řídit.
Článek Magdaleny Maňákové. Skupina Agrofert v roce 2024 přijala dotace za téměř 1,7 miliardy korun. Vyplývá to z výroční zprávy koncernu. Kromě podpory v tuzemsku čerpaly dceřiné firmy skupiny i daňové pobídky v Maďarsku a na Slovensku.
Článek Jiřího Pšeničky. Další výrazná manažerská změna v koncernu ovládaném opozičním lídrem Andrejem Babišem. Po člence představenstva Agrofertu Simoně Sokolové nyní skupinu angažovanou v chemii, zemědělství a potravinářství opustil Daniel Rubeš.
mluvčí 1, -------------------- Dámy a pánové, chlapci a děvčata, vítejte v dobrém večeru. S a jedenáctkou jako každou středu s Michaelem V. Vítám vás.
Milan Knotek, ředitel Českého rozhlasu Sever -------------------- Fanoušek, ale člověk samozřejmě nesmí přivést něco, co třeba vyloví v moři nějakou mušli atd.
mluvčí 2, -------------------- Český rozhlas Olomouc, letní písničky, které nestárnou. mluvčí 1, -------------------- Kandidátní. mluvčí 3, -------------------- Listiny pro říjnové volby do Poslanecké sněmovny odevzdalo podle dostupných informací 28 stran a hnutí to je o šest víc než při minulých volbách před čtyřmi lety.