Úterý 23.06.2026
Detail akcie Volkswagen diskuze
Hledej
ZKUSIT DEMO
|
OTEVŘÍT ÚČET
|
WEBTRADER
|
Uživatel:
Heslo:
Nová registrace
Přihlásit
Hlavní stránka
Patria Plus
O službě
Data Export
Ceník služeb
Benefity
Investor Plus
O službě
Ceník služeb
Benefity
Akademie investování
Úvod do investování
Analýzy investice
Investiční strategie
Investiční tipy
Wiki
Money management
Zpravodajství
Přehled zpráv
Akciové
Vše
ČR
CEE
Svět
Doporučení
Výsledky ČR
Výsledky CEE
Výsledky svět
IPO, M&A
Investiční tipy
Ekonomické
Vše
HDP
Inflace
Průmysl
PPI
Mzdy
Maloobchod
Nezaměstnanost
Zahraniční obchod
Stavebnictví
St. rozpočet
Měny
Vše
Měny
Sazby
Dluhopisy
Komodity
Sloupky
Vše
Jiří Soustružník
Project Syndicate
ČSOB Asset Management
Ekonomický radar ČSOB
Reality
Jan Bureš
Rozhovory
Video
Monitoring
Diskuse
Diskuse
Obecná diskuze
Blog
Akcie & Fondy
Přehled
Indexy a Futures
Akcie online
ČR
Polsko
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Záp. Evropa
USA
Svět
Akcie historie
Detail akcie
Online
Historie
Zprávy
O společnosti
Hospodaření
Doporučení
Graf
Sektor
Diskuse
Interaktivní graf
Výzkum
Doporučení
Analýzy
Databanky
Fondy
O IPO
IPO pro firmy
IPO pro investory
Penze
Měny & Sazby
Přehled
Měny
Online
Detail
Historie
Sazby
Online
Detail
Historie
Dluhopisy
Náš výběr
Státní ČR
HZL ČR
Firemní ČR
Státní Svět
Firemní Svět
Výzkum
Doporučení
Analýzy
Databanky
Nástroje
Home
Měny
Krátké sazby
Dlouhé sazby
Diskuse
Komodity & Deriváty
Komodity
ETF
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
ETC
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Certifikáty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Warranty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Pákové certifikáty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Ekonomika
Home
Makropřehled
Ukazatel
HDP
Nezaměstnanost
Inflace
Mzdy
Průmyslová výroba
Obchodní bilance
Maloobchodní tržby
Ceny průmyslových výrobců
Stavební výroba
Analýzy
Databanky
Právo
Vše
Firmy
Daně
Zákony
Rozhodnutí
Trhy & finance
Moje Patria
Můj profil
Moje stránka
Moje stránka
Nastavení
Moje oblíbené
Akcie
Měny a sazby
Fondy
ETF
ETC
Certifikáty
Warranty
Pákové Certifikáty
Moje portfolio
Stav
Transakce
Analýza
Moje e-maily
Moje sms
|
Přehled
|
Indexy a Futures
|
Akcie online
|
Akcie historie
|
Detail akcie
|
Výzkum
|
Fondy
|
O IPO
|
Penze
|
Detail akcie
Online
|
Historie
|
Zprávy
|
O společnosti
|
Hospodaření
|
Doporučení
|
Graf
|
Sektor
|
Diskuse
|
Interaktivní graf
PX
2 599,53
0,61%
DAX
24 893,58
-0,98%
CZK/€
24,217
0,12%
CZK/$
21,287
0,58%
AU
4 112,98
-1,80%
BRT
78,15
-2,77%
Hledání v detailu akcií
select
select
Odeslat
Pokročilé hledání
Top akcie
Název
Návštěvy
Granges -144A-S
29
Bank of America
31
Silex Systems Depository Receipt
28
Mcgrath
11
Talga Resources
10
EVT/MSI open
10
KBC CLICK CSOB PB.FINANC.LOOKBACK 1
41
iShs MSCI Taiw Indx
31
Sensient Tech
77
Rize Cybersecurity and Data Privacy UCITS ETF
6
Moje portfolio
Nastavit
Oblíbené
, nastavit
Portfolio
Oblíbené tituly
select
Oblíbené akcie
Oblíbené ETF
Oblíbené ETC
Oblíbené kurzy a sazby
Název
Nejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ
3,75
KB
-1,35
PKN
128,2
128,3
1,21
Msft
373,02
373,08
1,56
Nokia
11,995
12,02
-2,63
IBM
264,07
264,16
4,72
Mercedes-Benz Group AG
45,35
45,36
-0,64
PFE
24,84
24,85
-0,94
23.06.2026 20:32:00
Zpožděná data,
Real-Time data info
Indexy online
PX
BUX
WIG
DAX
Nasdaq
Další
akciové indexy
AD Index online
Region
select
ČR
Polsko
Maďarsko
CEE
Záp. Evropa
US
Svět
Výsledková sezóna
1Q26 KALENDÁŘ USA
1Q26 KALENDÁŘ EU
1Q26 KALENDÁŘ ČR
23.06.2026 17:36:40
Volkswagen
(VOWG.DE, Xetra)
Poslední obchod
Změna (%)
Změna (EUR)
Objem obchodů (EUR)
79,55
-2,81
-2,30
6 197 807
Akce
Nákup / prodej ve cvičném portfoliu
Přidat do oblíbených
Nákup
/
Prodej
Patria Direct
Nastavit SMS / E-Mail alert
Analytický servis
Databanka historických dat
Online
Historie
Zprávy
O společnosti
Hospodaření
Doporučení
Graf
Sektor
Diskuse
Interaktivní graf
Reklama
Přidat názor
|
Pavouk
Od nejnovějších
Názory
Přidat názor
19.06.2026 20:13
no, vlastně se to dneska celkem drželo.
Jíra
Přidat názor
22.06.2026 15:42
Jíro, to je jen začátek. Ano, překvapilo mě, že v RD minimum 84,50 a ex-date maximum 83,15, když měl být drop minimálně o 3,7 éčka. Ale dnes už to ten směr dolů ke dnu má... Mně se podařilo před divi vysypat asi třetinu v pásmu 86,20 - 87,50 a měsíc před se zadařilo pár vlnek. Dnes jsem dobral první balík na 80,05, takže spokojenost. Dropnul jsem třetinu o víc než hrubou divi... *** Co dál? Klíčová otázka: Kde bude další velká rezistence? Před divi se to párkrát odrazilo u 85. Teď po divi bych čekal, že se rezistence posune k 75 až 70 éčkům. Hlavně ať se pořád vlní! ;-)
Alastor.I.
Přidat názor
23.06.2026 10:52
za me moc velkej propad, cekal jsem boj o 80 EUR a spis nic - tedy cekam na odraz, resistencni pasmo 82-85 EUR a tak aby ta vlnka mela smysl tak treba 75+- vzit a 82 pryc... ale je to pri takovymhle prudkym pohybu a navic po divi risky, spis nedelam nic...
hancik
Přidat názor
17.06.2026 17:52
nápad prodat to před dividendou evidentně dostalo víc lidí. Možná to pak nepůjde tolik dolů po dividendě.
Jíra
Přidat názor
18.06.2026 10:01
a napad to byl zjevne dobrej... :) nic, davam si pauzicku, skoda ze jsem nevylil i EXGH ale tak neva, vi vill sii...
hancik
Přidat názor
18.06.2026 10:02
EXHG sorry, pisu jak d3ment...
hancik
Přidat názor
18.06.2026 13:50
Dnes jsem asi čtvrtinu pozice vyhodil. Nevypadá to dobře. Čekám zítra VOWky pod 80 éček. To je masakr! Otázka za milio: Kde to zase začít nabírat? Až se usadí prach? Někde nad 70? Že to ale těm Germánům trvalo, než jim docvaklo, že jim do lodičky teče...
Alastor.I.
Přidat názor
18.06.2026 15:11
je otázka, jestli to vůbec zase začít nabírat, asi bude nejlepší třeba počkat, až si to najde dno, i když možná už tu nejhorší vlnu paniky máme za sebou
Jíra
Přidat názor
18.06.2026 15:31
Já myslím, že problémy jsou teprve na začátku. Zatím automobilový trh celkově roste, třeba Škodovka jede jak drak. Dovozy z Číny spíše navyšují celkovou poptávku, než že by zásadně snižovaly dodávky evropských výrobců. Ale až trh začne klesat a Čína bude dále nevyšovat dovozy, přijde ten pravý armagedon....
qwer
Přidat názor
19.06.2026 9:01
Ne, ne, pravý armagedon přijde až s medvědím trhem. Kdo pamatujete na 2008, pargoviště a testovací polygony plné nově vyrobených aut, krize poptávky, šrotovné? Pamatujete VOWky za 65 éček? To byl sjezd... Nabírat? Určitě! Včera i v tom držkopádu jsem prodal za 86,60, nabral za 84,90 a znovu prodal za 86,20 po zavíračce. Pro tradera jsou tyhle vlnky živá voda! Dnes bych dokoupil zpět za 80,20 po osmé hodině, protože VOW3 byly v premarketu za 79! Ale bohužel mi broker z nějakého neznámého důvodu přes noc zrušil všecky pokyny na VOWkách!!! Chyba v metrixu nebo zase nějaká uhozená, přitroublá regulace EU??? Ale jinak za 2 roky obchodování mám celkem slušný balík VOWek s negativní průměrnou nákupkou, tedy mám je zadara! Ať se vlní! :-D
Alastor.I.
Přidat názor
16.06.2026 9:23
Hedge funds bet against European carmakers on Chinese competition fears https://www.ft.com/content/a1a4f63d-c244-4195-9b3c-8b8954edf640?syn-25a6b1a6=1
Jíra
Přidat názor
vw shrneme si
16.06.2026 18:18
tak lidová vozidla už nejsou lidová, jako slušný golf za mega a passat bratru za 1,4 mega vnitřek ošizený jak u trabanta tak to asi spadli ve wolfs. z višně, takže tak 1/3 jim uberou činani s cenou o 1/3 menší, vyšší střední Audi Blume skoro zabil, ted se snaží zachránit A6 jakože nový model, ale je to ten starý /za to mají plus/ jen ho trochu ošidili na kvalitě a design je více "do kulata", Porsche se sbírá po Blumem ze skoro bankrotu ale budou to ještě min. 2-3 roky, no a Lambo to asi nezachrání, tak nevím snad jen ta Ducati jede, no ale to je tak za 40 EUR max.:o)
Mike -Green D. is killing Europe
Přidat názor
Re: vw shrneme si
18.06.2026 10:46
:)) "Ve vedení Volkswagenu panuje nervozita. Šest z devíti členů představenstva v anonymní interní anketě označilo situaci koncernu za ohrožení jeho další existence, zbývající tři ji popsali jako napjatou. Možnost „nekritická“ nezvolil nikdo. Případ ukazuje hloubku potíží, které dnes drtí celý německý autoprůmysl." https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-krize-nemeckych-automobilek-se-prohlubuje-o-firmu-se-boji-i-sefove-volkswagenu-40583589
Ai-kun
Přidat názor
16.06.2026 11:43
Dík za zprávu. Takže to letos začali shortovat dřív. Máme 2 dny do divi. Snad bude ještě jedna špice nahoru na 95. Mám cukání dobrat zpět ten balík, co jsem vyhodil včera za 92,40. Ale lépe bude počkat si po divi a kupovat za 80 nebo za 7x... Ať se vlní! ;-)
Alastor.I.
Přidat názor
16.06.2026 17:19
tak ja jsem uz nevydrzel a dneska celou pozici zavrel - plan je plan a ten znel "na breakeven pred divi stoploss". Takze to hodilo par euracu, pokracovani po divi nekde na 80 EUR. Trosku zklamani, cekal jsem ze to tech 95 da ale to je zivot! At se dari!
hancik
Přidat názor
88,15 EUR
10.06.2026 12:05
Právě jsem přikoupil balík za 88,15 EUR. Příští týden se ukáže. Očekávám uppák na posledním týdnu jako loni. A jestli jsem se zmýlil, tak si to odsedím... ;-)
Alastor.I.
Přidat názor
86,40
11.06.2026 9:43
Další balík dokoupen za 86,40. Finiš bude letos napínavý... Ať se vlní! ;-)
Alastor.I.
Přidat názor
Re: 86,40
11.06.2026 9:57
no zacinam mit obavu jestli tech 95+ EUR je pred vidi realnych - ze to takhle zariznou tyden pred vidi... no niiiic, uvidime 18.6.
hancik
Přidat názor
89,15
12.06.2026 9:51
První balík vyhozen za 89,15. Toje 2,5 éčka čistého zisku. Díky, Trumpolíno, za ty vlny! ;-) Ten balík jsem upustil, abych měl za co levně dokoupit, když se Trumpetka zase začne předvádět... Tak máme 5 obchodních dní do divi. Aspoň 95 by to ještě dát mohlo, ne? Hlavně že se vlní! :-D
Alastor.I.
Přidat názor
Re: 89,15
12.06.2026 10:49
Já v tom zůstal viset. Asi budu rád, když z toho vylezu bez ztráty.
Jíra
Přidat názor
12.06.2026 11:15
To všecko závisí jen na Trumpolínovi. Když nebude kafrat, tak příští týden ještě 95 éček uvidíme. Když bude hrotit, tak po divi možná sjedeme pod 80 éček. Situace ve VW se každým rokem zhoršuje. Ale zase na druhou stranu, tenhle Titanik nabírá vodu hodně, hodně pomalu, takže máme čas chytat vlnky a rybky a lelky...
Alastor.I.
Přidat názor
12.06.2026 11:37
Plánuješ něco podržet přes divi?
Jíra
Přidat názor
12.06.2026 13:41
Ano, asi polovinu pozice. Ale vše bude záležet na ceně, která bude v RD. Jak jsem psal níže, tato akcie umí těsně před divi skotačit o 20 éček. Sjíždím VW s přestávkama víc než 5 let... Letos je dost ovlivněná Donaldem. Ale díky němu se vlní a já vydělávám... :-D
Alastor.I.
Přidat názor
15.06.2026 8:17
Tak zatím to vidím pozitivně. Další Donaldova euforická, růstová vlna by nám mohla pomoci část VOWek před divi zavřít s hezkým krátkodobým ziskem. VOW3 jsou v premarketu za 91 éček, takže VOW na 92,2. Před divi chci polovinu zavřít a po divi nakupovat se slevou o 10 éček a víc... ;-) Připomínám RD na Xetře 18.6. a ex-date 19.6. Hlavně ať se vlní! :-D
Alastor.I.
Přidat názor
15.06.2026 9:14
Balík, co jsem kupoval za 88,15, je venku za 92,40. Částečná spokojenost! Teď ještě, aby to šlo do RD aspoň přes 95 a budu za vodou... Ať se vlní! ;-)
Alastor.I.
Přidat názor
15.06.2026 9:18
gratulace, jedu to volnejc ale podobne, za 92-95+ pred divi vyleju vsechno a pockam zase na nejakou katastrofu :)
hancik
Přidat názor
15.06.2026 10:45
John Maynard Keynes: „Trh může zůstat iracionální déle, než vy vydržíte být solventní.“ Tohle platí na obě strany. Já budu vyhazovat jen cca polovinu, protože specielně VOWky už mi několikrát ukázaly, že ačkoliv jsem už neviděl prostor pro růst a všecko vyhodil, akcie přidala dalších 100 % během 1 až 2 roků. A mně jde o to zůstat částečně v pozici a dál chytat vlnky. Němci restrukturalizují, masivně zeštíhlují, a to se časem projeví. Také jsou tu ty zbrojní zakázky pro automotiv, takže já si to nechám otevřené na obě strany. Ať se vlní! :-D
Alastor.I.
Přidat názor
08.06.2026 12:43
Budou dividendy , nebo je "odnes čas "?
starik 2
Přidat názor
08.06.2026 20:30
ex date 19.6 a výplata 23.6. 5.20e
marfi
Přidat názor
09.06.2026 9:19
Proč to Patria neuvádí v příslušné stránce?
starik 2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
Reklama
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
Změnit přezdívku
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako
nick
, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.
Obecná diskuze
Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte
ZDE
Právě diskutujete
Téma
Názor
20:21
Microsoft
20:20
Microsoft
20:15
Czechoslovak Group
20:14
Microsoft
Re: Škatule, šk...
20:13
Czechoslovak Group
Re: sorry jako
20:13
ERSTE BANK
Re: Zprávy na ct1
20:07
ERSTE BANK
Zprávy na ct1
20:05
Czechoslovak Group
Nejdiskutovanější zprávy dne
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Průměrný odhad
Váš tip
30.04.2026
-
31.05.2026
95,00
30.06.2026
100,00
31.07.2026
105,00
31.08.2026
110,00
30.09.2026
-
31.10.2026
-
30.11.2026
-
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026
Koupit
Držet
Prodat
close modal
Uživatelské jméno
Heslo
Příhlásit se
Nepamatuji si heslo
Nemám registraci
Potřebujte poradit?
Zavolejte nám
+420 221 424 240
nebo napište na
info@patria.cz