Hledat v certifikátech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Anglo12,6712,681,20
Barclays2,252,26-0,31
BHP13,2413,241,22
BP4,524,521,00
GSK16,4816,480,52
HSBC6,496,49-0,23
Lloyds,69,69-0,07
M&S3,293,290,26
STOCK1,781,780,71
Tesco1,891,89-0,50
27.2.2017 17:10:45
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,006227,03620,02
CZK/USD25,429325,4793-0,51
USD/EUR1,06151,06160,51
JPY/USD112,1530112,1580-0,04
USD/GBP1,24651,24660,00
HUF/EUR307,4400307,9400-0,16
PLN/EUR4,31064,3123-0,06
Zpožděná data
27.2.2017 17:10:48


DAX MINI Long Zertifikat 2560.00 EUR
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
DAX MINI Long Zertifikat 2560.00 EUR
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN NL0000254639 Realizační cena 3 109,17 EUR
RIC DE163552.EW Knockout hranice 3 200,00 EUR
WKN 163552 Vzdálenost od KO hranice (%) -
Typ pákového certifikátu Long Páka -
Emitent Royal Bank of Scotland Spread (%) 0,02 %
Splatnost - Poměr 0,01
Poslední obchod - Poslední obchodní den 30.12.2099
Datum posledního obchodu 24.1.2013 13:44
Podkladové aktivum
Název DAX Performance
Typ Index
ISIN DE0008469008
WKN 846900
Poslední obchod/hodnota 11 833,11 EUR
Datum posledního obchodu/hodnoty 27.2.2017 17:16
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP