Hledat v certifikátech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Anglo9,689,68-1,28
Barclays1,681,680,30
BHP11,6211,63-0,47
BP4,504,50-0,22
GSK16,4316,44-0,27
HSBC5,795,790,07
Lloyds,55,55-2,86
M&S3,313,313,11
STOCK1,541,55-3,74
Tesco1,831,831,67
30.9.2016 18:38:32
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,013027,02800,00
CZK/USD24,026024,04400,00
USD/EUR1,12401,12440,00
JPY/USD101,3200101,36000,00
USD/GBP1,29751,29820,00
HUF/EUR307,7062308,62530,05
PLN/EUR4,29224,2986-0,21
Zpožděná data
1.10.2016 13:29:02


DAX MINI Long Zertifikat 2560.00 EUR
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
DAX MINI Long Zertifikat 2560.00 EUR
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN NL0000254639 Realizační cena 3 109,17 EUR
RIC DE163552.EW Knockout hranice 3 200,00 EUR
WKN 163552 Vzdálenost od KO hranice (%) -
Typ pákového certifikátu Long Páka -
Emitent Royal Bank of Scotland Spread (%) 0,02 %
Splatnost - Poměr 0,01
Poslední obchod - Poslední obchodní den 30.12.2099
Datum posledního obchodu 24.1.2013 13:44
Podkladové aktivum
Název DAX Performance
Typ Index
ISIN DE0008469008
WKN 846900
Poslední obchod/hodnota 10 511,02 EUR
Datum posledního obchodu/hodnoty 30.9.2016 17:45
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP