Hledat v certifikátech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Anglo12,8912,90-0,96
Barclays2,272,27-0,39
BHP14,4014,41-0,45
BP4,984,98-0,16
GSK15,4615,47-0,42
HSBC6,786,79-0,13
Lloyds,65,650,43
M&S3,373,37-1,78
STOCK1,781,79-0,28
Tesco1,981,98-2,12
20.1.2017 18:37:54
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,007527,03750,00
CZK/USD25,232725,2827-0,35
USD/EUR1,06971,07010,34
JPY/USD114,5870114,5970-0,41
USD/GBP1,23711,23730,31
HUF/EUR309,1294309,64410,21
PLN/EUR4,36764,3693-0,11
Zpožděná data
20.1.2017 22:56:58


DAX MINI Long Zertifikat 2560.00 EUR
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
DAX MINI Long Zertifikat 2560.00 EUR
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN NL0000254639 Realizační cena 3 109,17 EUR
RIC DE163552.EW Knockout hranice 3 200,00 EUR
WKN 163552 Vzdálenost od KO hranice (%) -
Typ pákového certifikátu Long Páka -
Emitent Royal Bank of Scotland Spread (%) 0,02 %
Splatnost - Poměr 0,01
Poslední obchod - Poslední obchodní den 30.12.2099
Datum posledního obchodu 24.1.2013 13:44
Podkladové aktivum
Název DAX Performance
Typ Index
ISIN DE0008469008
WKN 846900
Poslední obchod/hodnota 11 630,13 EUR
Datum posledního obchodu/hodnoty 20.1.2017 17:45
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP