Hledat v certifikátech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Anglo11,0611,071,70
Barclays2,122,12-5,28
BHP11,7511,761,86
BP4,424,43-0,03
GSK15,5015,51-0,55
HSBC6,366,37-0,66
Lloyds,69,690,33
M&S3,673,670,08
STOCK1,751,750,00
Tesco1,831,830,41
28.4.2017 18:39:45
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR26,813426,8434-0,02
CZK/USD24,602024,6520-0,01
USD/EUR1,08921,0895-0,02
JPY/USD111,6660111,67600,14
USD/GBP1,29121,2913-0,20
HUF/EUR312,9707313,49270,11
PLN/EUR4,22584,22750,00
Zpožděná data
1.5.2017 5:58:56


DAX MINI Long Zertifikat 2560.00 EUR
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
DAX MINI Long Zertifikat 2560.00 EUR
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN NL0000254639 Realizační cena 3 109,17 EUR
RIC DE163552.EW Knockout hranice 3 200,00 EUR
WKN 163552 Vzdálenost od KO hranice (%) -
Typ pákového certifikátu Long Páka -
Emitent Royal Bank of Scotland Spread (%) 0,02 %
Splatnost - Poměr 0,01
Poslední obchod - Poslední obchodní den 30.12.2099
Datum posledního obchodu 24.1.2013 13:44
Podkladové aktivum
Název DAX Performance
Typ Index
ISIN DE0008469008
WKN 846900
Poslední obchod/hodnota 12 438,01 EUR
Datum posledního obchodu/hodnoty 28.4.2017 17:45
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP