Hledat v certifikátech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Anglo12,4512,50-0,56
Barclays2,382,391,77
BHP13,7113,730,77
BP4,774,770,75
GSK14,6014,63-0,17
HSBC6,766,76-0,52
Lloyds,63,630,80
M&S3,383,400,06
STOCK1,771,803,51
Tesco2,172,171,71
8.12.2016 18:15:00
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,019027,07900,06
CZK/USD25,473025,52401,46
USD/EUR1,06061,0608-1,39
JPY/USD114,1700114,18000,45
USD/GBP1,25771,2580-0,36
HUF/EUR314,0989314,40830,30
PLN/EUR4,43884,44580,22
Zpožděná data
8.12.2016 19:05:50


DAX MINI Long Zertifikat 2560.00 EUR
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
DAX MINI Long Zertifikat 2560.00 EUR
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN NL0000254639 Realizační cena 3 109,17 EUR
RIC DE163552.EW Knockout hranice 3 200,00 EUR
WKN 163552 Vzdálenost od KO hranice (%) -
Typ pákového certifikátu Long Páka -
Emitent Royal Bank of Scotland Spread (%) 0,02 %
Splatnost - Poměr 0,01
Poslední obchod - Poslední obchodní den 30.12.2099
Datum posledního obchodu 24.1.2013 13:44
Podkladové aktivum
Název DAX Performance
Typ Index
ISIN DE0008469008
WKN 846900
Poslední obchod/hodnota 11 179,42 EUR
Datum posledního obchodu/hodnoty 8.12.2016 17:45
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP