Hledat v certifikátech
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Anglo12,6012,632,27
Barclays2,282,28-0,18
BHP12,6612,710,83
BP4,604,620,34
GSK16,7816,820,45
HSBC6,566,56-0,06
Lloyds,67,670,17
M&S3,313,34-1,22
STOCK1,501,87-0,13
Tesco1,891,90-0,66
30.3.2017 18:01:01
Indexy online
Treasury online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,130227,16020,47
CZK/USD25,282925,33290,85
USD/EUR1,07261,0726-0,38
JPY/USD111,3250111,33100,28
USD/GBP1,24931,24950,43
HUF/EUR308,4600308,9600-0,23
PLN/EUR4,21664,2184-0,22
Zpožděná data
30.3.2017 18:26:44


DAX MINI Long Zertifikat 2560.00 EUR
Nejlepší nákup () Nejlepší prodej () Poslední obchod Změna (%)
- - - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

Akce
 
DAX MINI Long Zertifikat 2560.00 EUR
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

???
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.


Parametry
ISIN NL0000254639 Realizační cena 3 109,17 EUR
RIC DE163552.EW Knockout hranice 3 200,00 EUR
WKN 163552 Vzdálenost od KO hranice (%) -
Typ pákového certifikátu Long Páka -
Emitent Royal Bank of Scotland Spread (%) 0,02 %
Splatnost - Poměr 0,01
Poslední obchod - Poslední obchodní den 30.12.2099
Datum posledního obchodu 24.1.2013 13:44
Podkladové aktivum
Název DAX Performance
Typ Index
ISIN DE0008469008
WKN 846900
Poslední obchod/hodnota 12 256,43 EUR
Datum posledního obchodu/hodnoty 30.3.2017 17:45
Graf online
Zdroj: Six Financial Information, BCPP