Hledání v měnách
select

select
select

select
select
select


Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria Online nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené instrumenty
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,000927,03090,00
USD/EUR1,05601,05630,00
CZK/GBP31,844231,91160,00
CZK/CHF25,361425,42110,00
3MCZKD-2,1700-1,94000,00
10YCZKS1,30001,33000,78
10YUSDS2,25002,2900-2,53
Zpožděná data
25.2.2017 1:37:26

Pro online data klikněte ZDE
FOREX online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,000927,03090,00
CZK/USD25,559225,60920,00
CZK/CHF25,361425,42110,00
CZK/HUF0,08740,08770,00
CZK/PLN6,25716,27020,00
CZK/GBP31,844231,91160,00
RUB/CZK2,28102,28820,00
Zpožděná data
25.2.2017 1:37:26

Pro online data klikněte ZDE
FORWARD ONLINE 
select
24.2.2017 18:59:55
Další kurzy
Sazby Online - ČR
TermínNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ON0,0200,1205 614,29
TN-0,600-0,200-969,57
SW-1,040-0,6400,00
2W-1,030-0,6301,22
1M-1,120-0,9803,45
2M-1,970-1,6100,00
3M-2,170-1,9400,00
6M-1,850-1,6901,60
9M-1,620-1,470-1,89
1Y-1,510-1,360-1,34
25.2.2017 0:35:22
Další sazby
Dluhopisy online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
ST. DLUHOP. 4,00/17100,44100,64
ST. DLUHOP. VAR/17100,35101,15
ST. DLUHOP. 0,00/17100,39100,91
ST. DLUHOP. 0,00/18100,63101,13
ST. DLUHOP. 0,85/18101,55102,05
ST. DLUHOP. 4,60/18107,55108,05
ST. DLUHOP. 5,00/19111,43111,93
ST. DLUHOP. 0,00/19100,55101,07
ST. DLUHOP. 1,50/19104,44104,73
ST. DLUHOP. 3,75/20113,17113,52
ST. DLUHOP. VAR/20101,51102,00
ST. DLUHOP. 3,85/21124,74125,34
ST. DLUHOP. 4,70/22124,74125,34
ST. DLUHOP. VAR/23107,35108,35
ST. DLUHOP. 0,45/23100,82100,60
ST. DLUHOP. 5,70/24138,11138,86
ST. DLUHOP. 2,40/25115,50116,11
ST. DLUHOP. 1,00/26103,44104,09
ST. DLUHOP. VAR/27103,05103,85
ST. DLUHOP. 2,50/28117,95118,82
ST. DLUHOP. 0,95/3099,75100,74
ST. DLUHOP. 4,20/36153,45155,35
ST. DLUHOP. 4,85/57174,19180,05
24.2.2017 17:11:00
Další ceny

  • 25.2.2017 1:37:26
MAD/USD
Nákup Prodej Změna (%) Denní max. Denní min.
10,0550 10,1550 0,00 10,1050 10,1050
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus ZDE.
select
Jdi
Statistika
Aktuální hodnota 10,0550
Změna ceny od 52týd. max -0,1271
Změna ceny od 52týd. min 0,5765
Roční max 10,2262
Roční min 9,9271
Rozdíl cena vs. 30denní SMA 0,0614
Rozdíl cena vs. 60denní SMA 0,0267
Rozdíl cena vs. 200denní SMA 0,1785

 
select
select
Trend line


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)