Hledání v měnách
select

select
select

select
select
select


Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria Online nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené instrumenty
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,028027,08800,09
USD/EUR1,06161,0617-1,30
CZK/GBP32,044932,11631,12
CZK/CHF25,049725,11220,50
3MCZKD-2,1900-1,88003,52
10YCZKS1,01501,05501,97
10YUSDS2,23102,27103,68
Zpožděná data
8.12.2016 22:56:00

Pro online data klikněte ZDE
FOREX online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,028027,08800,09
CZK/USD25,463025,51401,42
CZK/CHF25,049725,11220,50
CZK/HUF0,08590,0862-0,29
CZK/PLN6,08526,0983-0,12
CZK/GBP32,044932,11631,12
RUB/CZK2,47862,5135-0,92
Zpožděná data
8.12.2016 22:55:58

Pro online data klikněte ZDE
FORWARD ONLINE 
select
8.12.2016 19:00:58
Další kurzy
Sazby Online - ČR
TermínNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ON-0,2900,010-2 100,00
TN-0,2000,100-1 839,13
SW-0,360-0,1002,70
2W-0,3000,010-51,67
1M-4,940-4,2609 900,00
2M-2,850-2,400-3 850,00
3M-2,190-1,8803,52
6M-1,670-1,5202,91
9M-1,530-1,3701,29
1Y-1,240-1,1302,36
8.12.2016 18:45:57
Další sazby
Dluhopisy online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
ST. DLUHOP. 4,00/17101,52101,86
ST. DLUHOP. VAR/17101,28101,58
ST. DLUHOP. 0,00/17100,79101,09
ST. DLUHOP. 0,00/18100,80101,12
ST. DLUHOP. 0,85/18102,01102,37
ST. DLUHOP. 4,60/18108,97109,32
ST. DLUHOP. 5,00/19113,02113,48
ST. DLUHOP. 0,00/19101,09101,38
ST. DLUHOP. 1,50/19105,52105,88
ST. DLUHOP. 3,75/20114,99115,47
ST. DLUHOP. VAR/20101,80102,20
ST. DLUHOP. 3,85/21119,13119,71
ST. DLUHOP. 4,70/22126,96127,41
ST. DLUHOP. VAR/23108,40109,20
ST. DLUHOP. 0,45/23100,82101,41
ST. DLUHOP. 5,70/24140,31140,86
ST. DLUHOP. 2,40/25116,11116,74
ST. DLUHOP. 1,00/26103,93104,55
ST. DLUHOP. VAR/27103,11103,70
ST. DLUHOP. 2,50/28119,47119,99
ST. DLUHOP. 0,95/30100,92101,68
ST. DLUHOP. 4,20/36155,24157,21
ST. DLUHOP. 4,85/57184,45189,55
8.12.2016 17:14:48
Další ceny

  • 8.12.2016 22:55:34
MAD/USD
Nákup Prodej Změna (%) Denní max. Denní min.
10,0315 10,1315 1,01 10,0916 9,9114
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus ZDE.
select
Jdi
Statistika
Aktuální hodnota 10,0335
Změna ceny od 52týd. max -0,0501
Změna ceny od 52týd. min 0,5550
Roční max 10,1336
Roční min 9,5286
Rozdíl cena vs. 30denní SMA 0,0664
Rozdíl cena vs. 60denní SMA 0,1580
Rozdíl cena vs. 200denní SMA 0,2850

 
select
select
Trend line


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)