Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN123,3123,4-4,85
Msft-2,27
Nokia12,33512,362,87
IBM-0,75
Mercedes-Benz Group AG44,46544,47-1,85
PFE-2,75
25.06.2026 1:38:47
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 24.06.2026 21:59:58
Micron Tech (MU.O, NASDAQ Cons)
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
1 047,92 -0,37 -3,85 39 314 225 386
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Názory
  • Vysledky
    24.06.2026 22:10

    Jsou teda masivní. Snad to zachrání celý AI trh.
    hudis
  •  
    22.06.2026 17:31

    Nic, mám tu skoro 1000%, pokud to do výsledků nějak nespadne, tak to ve středu před výsledkema půjde z domu. I když teda bude mě to bolet u srdíčka.
    hudis
    • Hudis
      23.06.2026 9:07

      Gratulace, tohle vydržet chce pevné nervy. Jednou to strašně zahučí.
      Individualita
      • Re: Hudis
        23.06.2026 10:11

        Děkuji, ale včera jsem to neprodal a dneska už je -8% Včera sem měl místo oblbování jedné holky víc sledovat graf. Za těch 1200 už bych to asi střelil... Moje chyba
        hudis
        • Re: Hudis
          23.06.2026 10:16

          Tak snad za to stála :) . A navíc ono se to houpe a semimánie asi zatím nekončí. Všichni mluví aspoň o 1500 atd. Já bych to každopádně nevydržel.
          Individualita
          •  
            23.06.2026 10:34

            To je právě to. Nejspíš to poroste dál. Ale už sem takhle projel 1200% na Palantiru a nakonec ho prodal za 800% a kde je Palantir dnes. Asi úplně nechci pokoušet štěstěnu podruhé.
            hudis
            •  
              23.06.2026 10:35

              Jako že Palantir je ještě mnohem níž, než sem prodával.
              hudis
              •  
                23.06.2026 10:42

                Tak si příště "skromně" řekni, že za 1000% to prodáš a hotovo :))
                Individualita
                • Korea
                  23.06.2026 10:47

                  Já jsem jen obyčejný člověk, který je chamtivy :-D je fakt škoda, že ten dnešní pád nepřišel až zítra. Korea prý-10% a zastavení obchodování. A dolů to táhnou technologie...
                  hudis
                  • Re: Korea
                    23.06.2026 10:58

                    No v premarketu je to celkem mazec, hlavně čipy. Paradoxně IBM a MSFT v zeleném. IGV mírně taky.
                    Individualita
  •  
    18.06.2026 17:27

    Půl království tomu, kdo ví, jaké budou výsledky :)
    hudis
  • Tady je svět stále
    03.06.2026 21:35

    v pořádku. Jinde rudo, tady zeleno.
    hudis
  • Dáme dnes 1000?
    29.05.2026 18:20

    :)
    hudis
    • Re: Dáme dnes 1000?
      01.06.2026 16:18

      Býk se nedá zastavit, zatím! 1000 je už historie. Moje největší zhodnocení akcie!!!
      Sázavan
  •  
    27.05.2026 14:37

    Tohle fakt není normální...
    Individualita
  • Včera UBS a dnes reaguje další
    27.05.2026 11:39

    Barclays raised its price target on Micron Technology shares (NASDAQ:MU) to $1,175 from $675 while maintaining an Overweight rating on the stock.
    exsteel
    • Re: Včera UBS a dnes reaguje další
      27.05.2026 12:14

      Ale evidentně to zatím není takové jako včera :)
      hudis
      •  
        27.05.2026 14:09

        No už se to rozjíždí....:-)
        exsteel
  • Toto je šílenství
    26.05.2026 19:14

    Zakázat! Gratuluji všem s pevnými nervy, co MU stále drží.
    Gyroskop
    • Re: Toto je šílenství
      27.05.2026 9:15

      V premarketu už za 935,-, proč nedržet, ještě není konec....Když bylo před pár týdny za 360,- psal jsem na CSG, vemte místo CSG radši tohle .-)
      exsteel
      •  
        27.05.2026 9:28

        mazec teda
        vencazmoravy
        •  
          27.05.2026 9:48

          to už nemůže růst si dycky říkam i kdyby tam bylo těch 370 nebo kolik, a pak to tak vyletí
          vencazmoravy
    • Není Toto je šílenství
      26.05.2026 19:28

      pokud ten trh bude jen polovina co se odhaduje, tak je to neskutečný balík
      Mike -Green D. is killing Europe
  •  
    19.05.2026 16:39

    Ty profity rusty byly nehorazne. Vubec se nedivim, ze nekdo realizuje zisky.
    Gyroskop
  • Přesun do softwaru?
    19.05.2026 15:49

    Hardware na AI padá a SaaS apokalypsa je už asi za námi:) zajímavá otočka
    hudis
  •  
    05.05.2026 15:56

    Nakoupil jsem za 139, tak zatím držím (630,25) a přemýšlím, kam ten zisk umístit....
    Sázavan
  • 600 dolarů
    05.05.2026 10:50

    nám klepe na dveře. Mohly by se rozletnout jak v akčním filmu :)
    hudis
    • MUMUMU
      08.05.2026 16:09

      600 jsem ani nepostřehnul a už se na nás směje 700.....
      Sázavan
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako nick, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.

Obecná diskuze

Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte ZDE
Právě diskutujete
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
 Průměrný odhadVáš tip
30.04.2026-
31.05.2026-
30.06.2026-
31.07.2026-
31.08.2026-
30.09.2026-
31.10.2026-
30.11.2026-
Vaše doporučení
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026