Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ122512280,65
KB0,00
PKN122,88122,98-1,97
Msft5,71
Nokia11,42511,45-6,92
IBM5,17
Mercedes-Benz Group AG43,39543,4-2,91
PFE2,62
27.06.2026 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 26.06.2026 16:15:07
ERSTE BANK (ERSTbl.PR, Praha)
Závěr k 26.6.2026 Změna (%) Změna (CZK) Objem obchodů (CZK)
2 790,00 0,00 0,00 63 020 267
R - Real-Time data z pražské burzy ZDARMA pro registrované uživatele Přihlásit.
Z - Zavřená fáze, O - Otevřená fáze, A - Aukce, V - Volatility break, P - Pozastaveno

 
Názory
  • korekcička
    26.06.2026 6:41

    Důvodů je nejspíš víc: 1) Zas ti Korejci (Kospi -8%). 2) OpenAI odkládá IPO. Asi zatím není čím se chlubit. 3) To, jak se včera v Hormuzu zase střílelo (po instrukci revolučních gard: "řiďte se našimi pokyny") taky nepomáhá. Podle WSJ Íránci čekají 40 mld usd na poplatcích ročně. 4) A nakonec: Vlastníkům akcií zákazníků MU (Micron) se zpožděním docvaklo, že řadová populace nebude zdražování snášet tak dobře, jako hyperscaleři.
    Zvonička
    • Re: korekcička
      26.06.2026 6:55

      Jasný, můžeš odložit nákup mobilu nebo notebooku. Ale nakonec si ho stejně budeš muset koupit. Je otázka, kdo vydrží déle čekat :)
      hudis
      •  
        26.06.2026 8:36

        Tvoje riziko je v předbíhání burz Jakmile někdo zjistí, že vyrovnání nabídky poptávky už je na dohled (myšleno třeba za rok), sundá to akcie čipařů v očekávání, že obětují marži, aby zachránili tržní podíl.
        Zvonička
  • PENIZE KAZI CHARAKTER
    24.06.2026 22:23

    My vsichni co jsme nalozeni az po usi MICRONEM o tom vime sve, drzte si klobouky, jdeme na 2000/akcie....dnesni vysledky rozprasily vsechny i ty nejoptimistictejsi odhady a vyhled je jeste brutalnejsi, pratele, tohle je trefa stoleti, MEMORY SUPERCYCLE !!!! Akciim zdar !
    Warren_z_Prachatic
    • Re: PENIZE KAZI CHARAKTER
      25.06.2026 10:20

      Jak to máš teď s CSG?
      petr12
      •  
        25.06.2026 19:53

        Klasika :)) Z kratkodobe spekulace se stane dlouhodoba investice :)
        Warren_z_Prachatic
      •  
        25.06.2026 10:24

        A já, že PENZE kazí charakter :)
        akciovy_cumenda
    • Re: PENIZE KAZI CHARAKTER
      25.06.2026 8:39

      2000 myslíš? Nojo, proč ne :) S těma výsledkama a výhledem je Forward P/E pod 10... (pokud teda AI umí počítat)
      skladník ze šroubárny
  • Zprávy na ct1
    23.06.2026 20:07

    Zdravím chlapi. Prosim dotaz. Dnes ve zprávách na ct1 bylo neco kolem bcpp,neco tam padlo inovativní cezu a pak jsem zaslechl něco o tom,že na podzim bude vytvoren na burze nějaký fond. Bohužel jsem koupal deti takže jsem toho moc nezastihl a nerozuměl. Prosim,viděl někdo tu reportáž případně pretlumoci někdo o co jde? Děkuji
    jendavenda
    • Re: Zprávy na ct1
      23.06.2026 20:13

      o tom frondu jsem četl zrovna před chvílí tady: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-finance-akcie-fondy-ceske-akcie-v-jednom-fondu-prazska-burza-se-docka-vlastniho-etf-309149
      Zvonička
  •  
    19.06.2026 20:51

    Viden závěr 116.9 eur tj nějakých 2825
    TTakcieTom
  •  
    18.06.2026 22:42

    Není to tak dlouho, co tady někteří psali , že do prázdnin bude 70 e, to samé např. u Kb pod 850 kč. Akorát přemýšlím jací blbi, by to za tyhle ceny prodali.
    Vicky
  • 115,9 E
    17.06.2026 20:10

    Ve Vídni závěr 115,9 EUR. Cena 3000 v létě není nerálná. Koncem června mi končí časový test na pár akcií, tak možná za 2900 něco pustím, ale jen trochu...
    TTakcieTom
    • Re: 115,9 E
      19.06.2026 10:09

      Cena 3000 je velmi reálná, vždyť je to 8% od současné ceny....
      Arkadij Gajdar
    • Re: 115,9 E
      18.06.2026 18:01

      tak dneska vídeň závěr 116,1 EURO - to je nějakých 2803 CZK... ropa klesla na normální úrovně a úroky naopak o něco vzrostly, nejen rakouský a slovenský eura, ale i české koruny..
      TTakcieTom
  • 2719
    17.06.2026 14:10

    Prodal jsem včera půl pozice. No co už.... :( Ale zisk pěknej....
    Arkadij Gajdar
    • Re: 2719
      17.06.2026 14:18

      nestěžuj si...já to vysypal komplet za 2720 a přehodil opět do coltu
      Slajovo
      • Já to prodal
        17.06.2026 14:46

        víceméně proto, že jsem to měl na margin. V pátek se žádná dohoda s Íránem nepodepíše, za to dám krk, a může to zase slítnout.....
        Arkadij Gajdar
        • Re: Já to prodal
          17.06.2026 14:50

          kupoval jsem v březnu pod 2300...ten výkles byl jen kvuli zrzkovi...tak jsem opět vystoupil neb izrael je i tak stále ve hře jak prohlásil...navíc jsem to bral jen z prostředků které mám právě pro spekulativnější krátkodobé události.
          Slajovo
  •  
    14.06.2026 13:49

    Hele, stručně, Erste teď sice sype, ale vsadila všechno na jednu kartu ato na divokej východ. Po nákupu polské banky je v tom regionu namočená až po uši. Poláci sice teď lidi do zákopů neženou, takže šance na válku je malá, ale stačí jedna jiskra u sousedů a celej tenhle východní záhon .... Kurz Erste by pak letěl dolů jak shnilý jabko, klidně o třetinu. Já tam kvůli tomu radši nasadil pořádný jištění. Sázíte dál na tenhle náš východní plácek, nebo už radši přesouváte peníze na bezpečnější západní zahrádku?
    Honza77
    •  
      17.06.2026 11:38

      Od doby, co jsi to napsal, jsme nahore 6% :)) Tak ja zustanu jeste hcvili na divokem Vychodu :)
      Warren_z_Prachatic
      •  
        17.06.2026 14:03

        Já jsem tam už 3 roky a nestěžuju si +-300%.
        VenkovskyZahradkar
        •  
          17.06.2026 14:24

          Ja puvodni nakupka 780, rijen bude casovej test a dokup mam pred mesicem plus minus 2292, to bud enakonec taky hezka nakupka
          Warren_z_Prachatic
          •  
            24.06.2026 14:12

            ja za 600. Pul jsem vysypal za 2600 a se zbytkem pockam na petinasobek.
            Cliff04
  • Visomate!
    12.06.2026 13:40

    Nedávno jsi psal, že jsi nakoupil EB na spekulaci s prodejní cenou 2600 a čišel z tebe pesimismus. Dočkal jsi se a ani to nervalo moc dlouho.
    VenkovskyZahradkar
    • Re: Visomate!
      15.06.2026 15:52

      Selhal jsem a prodával v pátek za 2605.
      Visomat
      • Selhal / Neselhal
        15.06.2026 17:41

        Ale vydělal jsi a to je to oč tu běží. Vždycky se dá lépe koupit a lépe prodat. Po bitvě se najde nejeden generál ;-)
        VenkovskyZahradkar
    • Re: Visomate!
      12.06.2026 13:49

      To si asi pleteš s jeho prodejem na 2300 a nákupem nyní :))
      Individualita
  • warene
    12.06.2026 11:58

    na kolik si teď erstýnu ceníš než začneš upouštět?
    Slajovo
    • Re: warene
      12.06.2026 12:03

      mam casovy test na 7000ks rijen, tam budu zvazovat alternativni prilezitosti....a 2000ks za 2292 a tam nepustim. Cilovku vidim dlouhodobe 3000 (plne zapocitani ziskovosti Bank Santander do ucetnictvi y vysledku) az 4000 (pokud porostou o 5+ procent rocne ziskem a trzbama)
      Warren_z_Prachatic
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako nick, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.

Obecná diskuze

Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte ZDE
Právě diskutujete
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
 Průměrný odhadVáš tip
30.04.20262 707,50
31.05.20262 520,83
30.06.20262 857,20
31.07.20263 076,67
31.08.20263 225,00
30.09.20263 235,00
31.10.20263 275,00
30.11.20263 333,00
Vaše doporučení
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026