Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN73,8474,140,33
Msft-0,18
Nokia5,3335,3340,91
IBM-0,91
Daimler AG76,0176,030,25
PFE-1,07
05.08.2021 1:37:54
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 04.08.2021 21:59:30
Inpex Hldg Unsp ADR (US Other OTC (Pink Sheets))
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
6,97 1,31 0,09 11 761
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 03.06.2021
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano173,0095,00-45,09
AkumulovatKoupitAno173,00143,70-16,94
KoupitKoupitAno616,00689,0011,85
KoupitV reviziAno845,60683,00-19,23
V revizi Ano278,00--
KoupitKoupitAno820,00833,001,59
KoupitV reviziAno88,0072,00-18,18
KoupitKoupit262,50336,0028,00
V reviziAkumulovatAno14 940,00--
V revizi 80,30--
V reviziNepokrývánoAno597,50--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select