Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,88
KB0,05
PKN139,48139,56-0,37
Msft379,36379,43-1,02
Nokia11,211,239,45
IBM293,49293,63-2,81
Mercedes-Benz Group AG4444,015-0,51
PFE24,1924,20,59
09.07.2026 18:56:53
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 09.07.2026 17:20:01
Richter Gedeon (Budapest)
Závěr k 9.7.2026 Změna (%) Změna (HUF) Objem obchodů (HUF)
12 000,00 -0,08 -10,00 1 821 629 200
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 

Zpravodajství Richter Gedeon

Monitoring médií
Poslanecká sněmovna ČR: Přepis z Poslanecké sněmovny
mluvčí 2, -------------------- Vážené, paní poslankyně, vážení páni poslanci, vážení členové vlády, zahajuji další jednací den dvacáté čtvrté schůze Poslanecké sněmovny a všechny vás vítám.
Domovy pro seniory mají být místem poskytujícím bezpečí, důstojnost a péči pro zranitelnou skupinu obyvatel. To je ale možné jen za předpokladu, že jde o zařízení splňující příslušné standardy.
mluvčí 1, -------------------- Tohle a měl bych víc takovýhle, prostě ne, takže mně pak jedině pomáhá nějakej. mluvčí 2, -------------------- Stojíme tady uprostřed filmového festivalu, tady asi ten detox úplně nepřijde.
Czech culture is a global phenomenon of immense significance and full gravitas. According to certain metrics, where the annual cultural program is compiled from the very best of national cultural wealth—meaning filling theaters with authors of Czech and Slovak plays, composers, actors, opera singers, ballet, and the philharmonic orchestra—it also encompasses contributions to literature, visual arts, visual photography, film, sculpture, and fashion design.
Od velmi hloupé a naprosto nepochopitelné omluvy Václava Havla na adresu údajně násilně vyhnaných kolaborantů a zrádců českého národa až po letošní sjezd Sudeťáků v Brně uplynulo mnoho let.
mluvčí 1, -------------------- Europoslanci právě chystali ubytovat v liberální frakci Renew Europe, kam hnutí ANO do té doby patřilo. Sázka na populismus vyšla Andreji Babišovi dokonale.
Radka Červinková, moderátorka -------------------- Medializaci a myslí to vážně, nemá ani profil na sociálních sítích. Nabídku stát se patronem dětského oddělení karlovarské nemocnice ale odmítnout nemohl.
Poslanecká sněmovna ČR: Přepis z Poslanecké sněmovny
mluvčí 1, -------------------- Hejtmankou pro tuto chvíli Jakub Janda. mluvčí 2, -------------------- Já jsem tady nebyl přítomný, ale sledoval jsem to v kanceláři vystoupení pana ministra, co si z toho vezmeme? Vezmeme si z toho jednu věc.