Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ120612071,52
KB985,59880,82
PKN128,28128,31,52
Msft379,61380,20,00
Nokia11,6211,635-2,02
IBM248248,770,00
Mercedes-Benz Group AG44,57544,59-1,52
PFE25,2125,240,00
22.06.2026 10:54:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 22.06.2026 10:53:02
ČEZ (CEZPbl.PR, Praha)
Poslední obchod Změna (%) Změna (CZK) Objem obchodů (CZK)
1 206,00 1,52 18,00 43 571 326
R - Real-Time data z pražské burzy ZDARMA pro registrované uživatele Přihlásit.
Z - Zavřená fáze, O - Otevřená fáze, A - Aukce, V - Volatility break, P - Pozastaveno

 
Názory
  • ČEZ
    22.06.2026 9:17

    Mužeme jen poděkovat,že to ten amík tak nesmyslně stlačil dolu a umožnil dobře dokoupit....No každý by nejraději vydělával 50% ročně a když tady má jistých cca 30% za 2 roky,tak nad tím ohrnuje nos....,nebo si koupí ,,pro sichr,, papíry od Dluženy s 4% výnosem...
    Vata
    • Re: ČEZ
      22.06.2026 9:52

      Vato, jak víš, že je těch 30 % jistých? Co když Babiš bude chtít akcionáře o*ebat? Nebo nakonec stát ČEZ ani neodkoupí? To by pak cena pěkně letěla dolů. Nijak tvůj názor nerozporuji, jen nad ním přemýšlím.
      HonzíkovaCesta
      • John Road
        22.06.2026 10:04

        Samotřejmě žádná jistota na burze neexistuje. Ono už emoční sdělení kolegy, že amíik cosi nesmyslně stlačil, aniž by znal jeho nákup a cíl, lecos naznačuje.
        Velkamedvědice
  • ČEZ vyprodán...
    22.06.2026 9:12

    ČEZ "vystřílen" Van Eck na nule (Fio Hadroušek)
    a.zerro
    • Re: ČEZ vyprodán...
      22.06.2026 9:19

      Třeba se v NY ještě neprobudili.
      al321
    • Re: ČEZ vyprodán...
      22.06.2026 9:18

      anebo lovení hejlů...
      blaf
  • Dobra rada pro kreativce
    20.06.2026 9:28

    Pokud neuvedes od otazniku dale, vsichni se pak nedozvi ze hlavni zdroj nazoru je Facebook.
    AI Inteligent
  • Dětičky trápí stromečky, však mají ruce a mohou sázet ne ?
    19.06.2026 22:27

    https://trebicsky.denik.cz/zpravy-region/deti-zeme-podaly-stiznost-k-ustavnimu-soudu-kvuli-novym-blokum-v-dukovanech/?fbclid=IwdGRzaASihRljbGNrBKKFEWV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHt7-kyYD0M_P9fQsFqVIsnQZPuh8Jv-fWa8a6as362XrL530kRMPaehKy-3u_aem_xJH4BxF-Lei7LPBq1_xxAQ
    Bloody fox
    •  
      20.06.2026 10:24

      To si tak uplně nemyslím, viz pod tebou, zůstane zdroj třebáčský deník.....https://www.youtube.com/watch?v=9zqPosUTkxw
      Velkamedvědice
      •  
        20.06.2026 12:19

        :) chladná, umělá, rozčílit se neumí....kvalita
        Bloody fox
  • ČEZ
    19.06.2026 16:59

    Tak příští týden mužeme jít zpět k 1300 kč....tady pod 1200 to nemá co dělat a jak píše Lišák... tenhle týden byla ideální šance přikoupit...
    Vata
    • Re: ČEZ
      19.06.2026 20:14

      Většina fondů to nakonec vysype, z pohledu risk managementu a časového horizontu ten připadný relativně malý zisk nedává smysl. Objektivní data cen energií jdou a půjdou dolů, irán je hotový, rusko může následovat a čekat několik let na případnou prémii při výkupu dává smysl jen insiderům fondům ne. Pokud třeba navíc padne vláda a nová vláda to může celé okamžitě shodit. Riziko vs výnos prostě nedávají smysl a dividenda z toho samého důvodu už také ne.
      Make_CEZ
    • Re: ČEZ
      19.06.2026 17:30

      Nebo tam amíci zas začnou něco házet,když ne ,nic se neděje. hlásej tu někteří, že pustěj KB, tak uvidíme.
      kočák
  •  
    19.06.2026 16:22

    Se to nějak utrhlo nahoru,tož z nákupu nic nebude.
    kočák
  •  
    19.06.2026 12:52

    11 srpna bude zveřejňena zpráva s výsledky za první pololetí. čekám, že akcie pak ustřelí hodně nahoru pokud se budem plácat do srpna tady. Dobrej fakt dobrej čas na nákup pokud někdo neřeší daně
    Llanowar
    • A jeste doplnim
      19.06.2026 13:51

      pokud nekdo vlastni nemovitost nebo jine mene rentabilni aktivum [PM, CSG, KB, ..] tak zvazit prodej a koupit tuto bezrizikovou investici s vynosem 30-60% a navratnosti 1-2 roky. Rizikem zustava pouze existence reality a placeni daní z výnosu. V prípade nezdaru kontaktujte Lianowar, který situaci vyhodnoti zpetne jako uspech.
      AI Inteligent
      • Re: A jeste doplnim
        19.06.2026 14:02

        o))) woe
        Velkamedvědice
        •  
          19.06.2026 14:06

          proč na opici vůbec reaguješ? vždycky to byl troll a je jedno kolikrát změnil nick
          Llanowar
          •  
            19.06.2026 22:35

            Opice než, aby provozovala AI copy - paste, tak nebude psát radši nic, Orangutan je tvůrčí osoba, to je jako noc a den.
            Bloody fox
          •  
            19.06.2026 14:21

            Není to opice. Opice zdrhla, když začalo padat, co roztleskala. E.W. evidentně nevarovala. Sorry jako. A opice se defakto míjí s AI, na kterém naopak jeden znovuzrozený kolega kolega staví formu svého chatového bytí . Opice je spíše v množině se mnou, kterou kolega ještě pod předchozím nickem nazval old school. Tenhle kolega má i jiný slovosled a používá k uspokojení sebevyjádření lehce kousavou nadsázku.
            Velkamedvědice
            •  
              19.06.2026 14:25

              To se pleteš. je to opice. Může měnit stylistiku jak chce - je to furt ten stejný člověk. Jsem INFJ - poznávání vzorů je jak operuju.
              Llanowar
              •  
                19.06.2026 22:56

                Podle vizí a predukcí zde jsi spíš INTJ ne ?
                Bloody fox
              •  
                19.06.2026 16:09

                nevimnevim, jesli myslis orangutana tak to spis ne. Pak v jedny vete pises ze je to opice a v druhy clovek, to je zmatecny :p i mistr INFJ se nekdy utne, muze to byt podobny vzor, ale nekdo jiny.
                Ai-kun
                •  
                  20.06.2026 13:29

                  Zmatecny jen castecne, rozdil je tak zanedbatelny, ze pohledem vyssi inteligence, jde defacto o totez.
                  AI Inteligent
              • Tak
                19.06.2026 14:31

                máš nezadatelné právo, myslet si cokoliv, kolego. O tom demokracie je.
                Velkamedvědice
                • Re: Tak
                  19.06.2026 16:37

                  Prosím neplést slova "svoboda" a "demokracie" ... vesměs se to spíš vylučuje
                  Dicky
                  • Dicky
                    20.06.2026 6:52

                    Ač demikracie požírá sama sebe, pokud nechápeš, že je za ní větší svoboda slova, než za totality, pak Buh s Tebou...
                    Velkamedvědice
  • problém
    19.06.2026 11:16

    Z ČEZ akcie se stal problém daňový. Nemohu ho nakupovat do PTF po střechu, protože bych platil dluženě. To si radši koupím něco, co tu bude i za 3 roky.
    blaf
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako nick, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.

Obecná diskuze

Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte ZDE
Právě diskutujete
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
 Průměrný odhadVáš tip
30.04.20261 384,13
31.05.20261 362,56
30.06.20261 354,84
31.07.20261 355,56
31.08.20261 321,07
30.09.20261 306,36
31.10.20261 288,00
30.11.20261 365,56
Vaše doporučení
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026