Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN102,5102,6-0,43
Msft0,93
Nokia5,725,8081,08
IBM1,33
Mercedes-Benz Group AG58,1258,14-0,65
PFE0,90
27.01.2026 0:38:34
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

Nexus Indl REIT TU
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 22.01.2026
17:05Společnost Geosan Investiční, která vlastní stavební skupinu Geosan Group, kupuje stavební firmu Vistoria CZ. Tu vlastní Kupiano Investments podnikatelů Pavla Pražáka a Tomáše Hrdličky. Jejich spojení posuzuje Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS), který o tom informoval na svém webu. Výši transakce úřad neuvádí (ČTK)
 24.12.2025
15:23

Milí čtenáři a klienti, přejeme Vám poklidné vánoční svátky, prožité s nejbližšími a do nového roku 2026 pevné zdraví, bystrou a otevřenou mysl, odvahu a vytrvalost, nezbytnou dávku štěstí a úspěchu a investiční trefy na trzích. Čich na tu pravou investici v pravou chvíli nejen na trzích, ale především v celém životě. Tým Patria.cz a celá Patria Finance

 12.12.2025
15:24Čínská vláda zavede vývozní kontroly na některé výrobky z oceli. Budou se týkat asi 300 položek a platit začnou od ledna. Dnes to uvedlo čínské ministerstvo obchodu. Podle agentury DPA může tento krok v zahraničí vyvolat na rozdíl od kontrol vývozu kovů vzácných zemin příznivou odezvu, protože tu často zaznívá kritika na levnou čínskou ocel, která má škodit místnímu průmyslu (ČTK)
 12.11.2025
11:22Projekt propojení vodíkových plynárenských přepravních soustav Česka a Německa bude koordinovat nová pracovní skupina. Tu obě země ustavily s cílem posílit vzájemnou spolupráci na vybudování společné vodíkové infrastruktury. První schůzka skupiny se v tomto týdnu uskutečnila v Berlíně (ČTK)
 05.11.2025
16:41Automobilka Toyota Motor Manufacturing Czech Republic (TMMCZ) v Kolíně spustí 12. listopadu výrobu nového hybridního Aygo X, vyrábět tak bude pouze hybridní modely. Zároveň pokračuje s přípravou na výrobu nového bateriového elektromobilu. Tu oznámila na začátku září, má na ni až 64 miliony eur (1,57 miliardy Kč) přispět formou investiční pobídky stát, a to do speciálního závodu na montáž baterií (ČTK)
 30.10.2025
13:01

Metsera označila nabídku Novo Nordisku na její převzetí za lepší než tu, kterou dostala v září od Pfizeru. Novo Nordisk nabízí 6,5 mld. USD s potenciálním navýšením až na 9 mld. USD, zatímco počáteční nabídka Pfizeru byla 4,9 mld. USD. Pfizer má čtyři dny na reakci

(Bloomberg)
 23.10.2025
8:27Spojené státy oznámily uvalení sankcí na dvě největší ruské ropné společnosti Rosněfť a Lukoil. Šéf amerického resortu financí Scott Bessent v prohlášení uvedl, že k tomuto kroku Washington přistoupil, protože ruský prezident Vladimir Putin odmítá ukončit válku proti Ukrajině. Tu americký ministr označil jako nesmyslnou (ČTK)
 25.08.2025
8:06Minimální mzda se příští rok zvýší o 1600 korun na 22 400 korun hrubého. České televizi (ČT) to řekl ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL). Částka vychází z nařízení, které vláda schválila loni na podzim a podle kterého má v příštím roce minimální mzda dosáhnout 43,4 procenta průměrné mzdy. Tu makroekonomická prognóza ministerstva financí podle ČT stanovila na 51 497 korun (ČTK)
 07.07.2025
11:04Cla by neměla sloužit jako nástroj útlaku jiných, uvedlo dnes podle agentury Reuters čínské ministerstvo zahraničí. Reagovalo tak na hrozbu amerického prezidenta Donalda Trumpa, že Spojené státy zvýší cla o dalších deset procent těm zemím, které zastávají postoje skupiny států sdružených v mezivládní organizaci BRICS. Tu označuje Trump za protiamerickou (ČTK)
 29.04.2025
11:08Španělské úřady stále neznají důvod pondělního rozsáhlého výpadku elektřiny, který postihl celý Pyrenejský poloostrov. Portugalská vláda tvrdí, že původ blackoutu byl v sousední zemi. Nikdo ale zatím nedokáže vysvětlit, proč během pěti sekund poklesla výroba elektřiny o 15 gigawattů, což v tu chvíli odpovídalo zhruba 60 procentům spotřeby. Experti oslovení deníkem El País tvrdí, že kybernetický útok teoreticky nelze vyloučit, ale akce tak velkých rozměrů a tak synchronizovaná by podle nich byla extrémně obtížná (ČTK)

Zpravodajství Nexus Indl REIT TU
Jádro čínského plánu na posun k nové rovnováze
26.01.2026 18:15
Pokud by země jako Čína chtěly vyvíjet nějaký tlak na Spojené státy vedený přes prodeje amerických vládních dluhopisů, mohlo by to způsobit větší problémy jim samotným.
Víkendář: Trh míří k bublině, zatím jsou patrné jen její omezené známky
24.01.2026 10:01
Investoři Gene Munster a Doug Clinton hovořili v rozhovoru pro Excess Returns o svém pohledu na dění na trzích v letošním roce a samozřejmě se zaměřili i na umělou inteligenci a její vliv na akcie a ekonomiku.
Trhy věří v jedno velké tentokrát jinak…
23.01.2026 17:09
„Tentokrát jinak“ se v minulosti ukázalo být jako hodně nebezpečný pohled na aktuální vývoj. Pokud tak na trzích zaznívají teorie o tom, že doposud používaná logika, závislosti a vztahy už neplatí, může to být z dobrého důvodu varování.
Damodaran: Můj přístup k investicím a Buffettova past
23.01.2026 6:07
Aswath Damodaran v rozhovoru pro Excess Returns řekl, že jeho investiční styl nemusí vyhovovat každému, protože ho baví sledovat vývoj v obchodovaných společnostech.
Goldman Sachs navyšuje pro zlato cílovou cenu ke konci roku na 5 400 dolarů
22.01.2026 12:16
Goldman Sachs zvýšila svou cílovou cenu zlata ke konci roku 2026 o více než 10 procent, a to z 4 900 dolarů za unci na 5 400 dolarů. Pozitivní výhled je odrazem rostoucí diverzifikace soukromého sektoru směrem ke žlutému kovu, která se přidává k již silné poptávce ze...
Americká investiční hádanka
21.01.2026 17:08
Růst americké ekonomiky byl minulý rok tažen zejména investicemi spojenými s umělou inteligencí. To je široce rozšířený názor, který ale rozporuje Jan Hatzius z Goldman Sachs.

Monitoring médií
mluvčí 3, -------------------- Prezident Pavel se setká s nejvyššími ústavními činiteli. Hlavním tématem bude zahraniční politika. Vláda dnes projedná návrh státního rozpočtu na tento rok.
mluvčí 2, -------------------- FAKTA Tajemství na dvojce. mluvčí 3, -------------------- Stanislav Mottl znovu objevuje napínavé a dramatické příběhy, které se vyrovnají těm nejlepším detektivkám.
mluvčí 2, -------------------- Jež na kolejích. Vlaky už odjely a město polyká dětský stín. Pod okny napad, sníh a lidi v ulicích jsou tak prázdný až se chce řvát.
ČRo České Budějovice: Noční vysílání 05:00
mluvčí 3, -------------------- Český rozhlas České Budějovice. mluvčí 1, -------------------- ZPRÁVY. mluvčí 2, -------------------- Meteorologové varují před náledím.
ČRo České Budějovice: Ranní vysílání 06:00
mluvčí 2, -------------------- Český rozhlas České Budějovice vás zve na výstavu předního českého grafika Pavla. mluvčí 3, -------------------- Sponzorem programu jsou matrace za Hubičku CZ s dopravou matrací po celé České republice zdarma www.
mluvčí 1, -------------------- Zásluhou. mluvčí 2, -------------------- Hattricku Hynka Zohorny.Přehledem zpráv pokračuje noční vysílání ČT24. Díky, že se díváte, dnešek bude důležitým dnem pro hospodaření státu v celém letošním roce.
mluvčí 1, -------------------- Pro ministerstvo státní bezpečnosti. Ta velmi často používá deník Kuan Ming Pao jako krytí pro své agenty. Tak kromě získávání nějakých tedy informací, které by mohly být zajímavé pro čínskou stranu, v její strategie, jakým způsobem ovlivňovat mezinárodní dění, tak vlastně má, oni mají také za úkol vytvářet kontakty a jaksi dlouhodobě budovat kontakty, kdy ti lidé, ke kterým se obracejí a se kterými se snaží sblížit a zprostředkovat je jejich názory ve svých novinách, které pak nějakým způsobem zjednoduší a upraví tak, aby v nich nebylo nic kontroverzního pro čínskou stranu, tak vlastně skutečně nemusí vůbec tušit, že by tady byly předmětem zájmu agenta ministerstva státní bezpečnosti.
mluvčí 1, -------------------- Pár hbitých pohybů elektrickými nůžkami a je hotovo ve vinařství v Bzenci na Hodonínsku mrazivé počasí stříhání nezastavilo.