Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN73,0673,091,25
Msft0,37
Nokia4,5694,638-2,55
IBM0,14
Mercedes-Benz Group AG52,7152,73-0,36
PFE0,17
31.05.2025 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 30.05.2025
Bank of China (3988.HK, Hong Kong)
Závěr k 30.5.2025 Změna (%) Změna (HKD) Objem obchodů (HKD)
4,56 -1,51 -0,07 -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 30.05.2025
16:59

ECB navýší dohled nad expozicí bank na soukromé trhy kvůli obavám z nových rizik

(Bloomberg)
15:24

CD Projekt - De

......  
11:13Dluhy českých domácností u bank v dubnu meziměsíčně vzrostly o 15,2 miliardy na téměř 2,429 bilionu korun. Dluhy nefinančních podniků se proti březnu zvýšily o 18 miliard na 1,469 bilionu korun. Vyplývá to z předběžných údajů, které dnes zveřejnila ČNB. V meziročním srovnání stoupl objem úvěrů u domácností o 148,5 miliardy korun a u firem se zvýšil o 66,2 miliardy korun (ČTK)
 29.05.2025
13:22

BASF - Deutsche

......  
 28.05.2025
15:55Čína by mohla uvolnit omezení vývozu kovů vzácných zemin pro čínské a evropské polovodičové firmy a další společnosti v jejich dodavatelském řetězci. Napsal to dnes čínský státní deník China Daily s odvoláním na informovaný zdroj. Čína v dubnu zařadila sedm vzácných zemin a souvisejících produktů na seznam pro kontrolu vývozu a donutila všechny vývozce požádat o licenci, bez ohledu na státní příslušnost zahraničních zákazníků (ČTK)
15:01

Societe General

......  
14:45

CD Projekt - De

......  
10:48

Italská banka Unicredit navyšuje svůj podíl v řecké Alpha Bank na 20 %

(Bloomberg)
8:24Česká národní banka zřejmě získá víc pravomocí při dohledu nad bankovním trhem. Banky jí například budou muset předem hlásit plánované změny ve statutárních orgánech nebo v dozorčí radě. Počítá s tím vládní předloha, která mění některé zákony v oblasti finančního trhu v souvislosti s úpravou činnosti poboček zahraničních bank z nečlenských států. Sněmovna ji schválila zrychleně již v prvním čtení a odeslala ji do Senátu. Zákon rovněž harmonizuje podmínky pro působení poboček bank z mimoevropských zemí na unijním trhu (ČTK)
 27.05.2025
18:00Pražská burza se dnes vrátila k růstu. Index PX se zvýšil o 0,52 procenta na 2171,31 bodu. Nahoru burzu táhly akcie Erste Bank, Komerční banky a pojišťovny VIG. Ztráty vykázaly jen cenné papíry ČEZ a Moneta Money Bank. Vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká koruna dnes stagnovala k euru a klesla k dolaru (ČTK)
 23.05.2025
13:17

Dassault Aviati

...  
11:51

Bloomsbury Publ

...  
11:27

Erste Bank - Tr

......  
10:22

EU se rozhodla odložit účinnost tvrdších kapitálových požadavků pro obchodní oddělení bank na rok 2027 kvůli obavám z konkurenceschopnosti vůči americkým protějškům

(Bloomberg)
8:18Skupina ekonomicky vyspělých zemí G7 zvažuje další sankce proti Rusku. Chce omezit nerovnováhu ve světové ekonomice. Vyplývá to ze závěrů zasedání ministrů financí a guvernérů centrálních bank jejích členských států, tedy USA, Kanady, Japonska, Británie, Německa, Itálie a Francie (ČTK)
 21.05.2025
18:00

GAP - UBS zvyšu

......  
17:50

Salesforce - UB

......  
15:09

Deutsche Bank -

......  
14:29

Henkel - Deutsc

......  
14:14

H&M - Deuts

......  
13:20

ASM Internation

...  
13:05

ABN Amro Bank -

...  
8:30

Erste Bank - Mo

......  
 20.05.2025
16:19

JP Morgan - Ban

......  
15:25

Diageo - Deutsc

......  
15:15

Antofagasta - D

......  
 19.05.2025
16:55

Unicredit - Deu

......  
15:45

Podle některých zdrojů dojde v úterý ke snížení depozitních sazeb ze strany čínských státních bank

(Reuters)
15:23

Unicredit - Deu

......  
 16.05.2025
17:45Pražská burza v uplynulém týdnu opět posílila na nejvyšší úroveň v historii. Index PX za týden stoupl o 2,1 procenta na 2191,2 bodu. Největší nárůst zaznamenaly akcie Moneta Money Bank, největší pokles postihl akcie společnosti Primoco. V předchozím týdnu index PX stoupl o 4,2 procenta

Zpravodajství Bank of China
Ministerstvo financí navrhuje zrušit daňový strop 40 milionů, Trumpova cla znovu na scéně a futures jsou smíšené
30.05.2025 8:44
Ministerstvo financí ČR plánuje zrušit daňový limit 40 milionů Kč při prodeji firem a akcií. V USA mezitím pokračují spory o cla zavedená Donaldem Trumpem – část z nich byla obnovena, jiná soudem označena za nezákonná.
Slavný index S&P 500 letos nestíhá. Má smysl začít kupovat akcie mimo USA?
30.05.2025 6:15
Akcie mimo americký trh v letošním roce válí. Pasivní akciový fond ACWX, který sleduje světový akciový index bez amerických firem, vzrostl od počátku roku již o 14 procent a dosáhl nových historických maxim.
Nvidia dnes reportuje čísla za první kvartál. Co očekávat?
28.05.2025 16:09
Mírná nejistota před středečními výsledky tlačila akcie Nvidie v druhé polovině minulého týdne dolů. Skončila tak čtyři týdny trvající růstová série, během které akcie firmy vyrostly o více než 18 procent.
Sněmovna přiřkla ČNB větší pravomoce, týká se to bank, komoditních derivátů i informací o fondech
28.05.2025 9:43
Česká národní banka zřejmě získá víc pravomocí při dohledu nad bankovním trhem. Banky jí například budou muset předem hlásit plánované změny ve statutárních orgánech nebo v dozorčí radě.
Akciové trhy dnes zahájí po rally na Wall Street nevýrazně. Centrem pozornosti Trumpova obchodní politika a výsledky Nvidie
28.05.2025 8:37
Futures pro hlavní akciové indexy v Evropě i USA naznačují jen velmi mírně negativní, spíše nevýrazný úvod dnešního obchodování poté, co v úterý výrazně rostly americké trhy.
Bank of America vybírá tři favority pro růst
28.05.2025 6:20
Analytici Bank of America zveřejnili svůj výběr akcií, které podle nich nabízejí atraktivní příležitost pro investory. V seznamu figurují společnosti napříč různými sektory, které by měly těžit z příznivých tržních trendů a které mají ještě velký prostor pro růst.

Monitoring médií
mluvčí 1, -------------------- Je to přírodní zdroj vápníku. Ženy, kterým to chutná, snědí denně jeden takový balíček. Počkej, kolik to má? 90 g? To je taková denní norma, jak tady píšou.
Anotace:{[p class="anot2017"]}Současnému vedení se každopádně povedlo dokončit tahy narýsované v minulosti, když skupina konsolidovala aktivity v telekomunikačním a mediálním byznysu, z čehož může byznysově chytře těžit.
Americký prezident Donald Trump formuje novú etapu globálnej ekonomiky. Agresívnou colnou politikou chce posilniť domáci priemysel a vrátiť bohatstvo do Ameriky.
Platební morálka Čechů se zhoršuje. Ke konci prvního čtvrtletí letošního roku se meziročně zvýšil objem nespláceného dluhu o 14 procent, což představuje nárůst o 4,14 miliardy korun.
Plán na vytvoření veřejné obranné banky se v Evropské unii objevil uprostřed drastického nárůstu cen základní munice a vojenského vybavení. Tato nová instituce bude poskytovat úvěry na doplnění evropských arzenálů.
Ani hrozba až několika let vězení neodradí podvodníky od zneužití falešných dokladů, jejich pořízení totiž v současnosti stojí jen pár stokorun. A hotové je dostanou za několik minut.
ČRo Radiožurnál Sport: Ranní vysílání 07:30
mluvčí 1, -------------------- Slyšeli. mluvčí 2, -------------------- Jste Davida Bowieho v našem vysílání těsně před půl osmou. Je sobota 31.
True wireless sluchátka napěchovaná technologiemi s dobrým zvukem? To chcete! Pokud jste zatím chtěli sluchátka bez doprovodné aplikace, možná změníte názor Nedostatků mají CMF Buds 2 Plus vzhledem k ceně 1 499 Kč minimum Když jedete hromadnou dopravou, co vidíte? Vsadím se, že spoustu zombií s hlavou otočenou k zemi a sluchátky v uších.