Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN147,7147,81,06
Msft3,02
Nokia7,9447,9640,91
IBM0,86
Mercedes-Benz Group AG46,74546,755-0,79
PFE0,40
01.08.2026 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

Hydra Ind Acq
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
Poslední obchod Změna (%) Změna Objem obchodů ()
- - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 29.08.2025
14:10Nejbohatší Ind, Mukesh Ambani, v pátek oznámil plány na uvedení největšího indického telekomunikačního operátora, Reliance Jio Infocomm, na burzu do první poloviny roku 2026 (CNBC)

Zpravodajství Hydra Ind Acq

Monitoring médií
Radio Prostor: Polední Prostor 11:00
mluvčí 1, -------------------- Napětí v síti, kdy nevyrábí fotovoltaika například. A pak by ta bioplynka. mluvčí 2, -------------------- Protože to je viditelný zdroj, fungovala jako, jako vlastně taková baterie, že jo.
Večer. Dobrý večer. Dámy a pánové, vítejte u dalšího dílu show a podcastu, Nesem vám noviny od speciálního dílu Colours of Ostrava. Jak se máte Colours.
mluvčí 1, -------------------- Není běžné, ale armáda je připravená pro jakékoliv krizové situace připravovat takovéto skupiny a takovéto postupy, aby ten celý proces vyšetřování probíhal velmi rychle, velmi transparentně a velmi objektivně.
Zapínáš hru, chceš výkon bez ztráty, herní notebooky, ty najdeš ve Smarty? Stačí říct, stačí pípnoutpnout prostě smarty. U Hápodu číslo 1062 vás vítám já Martin, ahoj a opět ve dvojici z Dominikem.
mluvčí 1, -------------------- Nejčerstvější zkušenosti z moderního vedení války, a to zejména ve vzduchu. Jiří Václavek, moderátor -------------------- Co je za vás největší výzva pro další měsíce a roky? Pro Armádu České republiky a pro naši obranu.
Sestřelit dron, který stojí jen několik tisíc dolarů, pomocí rakety v hodnotě přes milion je v jakémkoli dlouhodobém konfliktu neudržitelné. Tato ekonomická asymetrie, která se na moderních bojištích objevuje stále častěji, vedla americkou firmu X-Bow Systems k vývoji systému Buckler, protiletadlového stíhače, jehož jednotková cena se pohybuje pod hranicí 100 000 dolarů a který již absolvoval první letové zkoušky.
mluvčí 1, -------------------- Nicméně ta podezření jsou poměrně vážná. Jaká je podle tebe situace v koalici? Viliam Buchert, komentátor, Reflex -------------------- No já si myslím, že Andrej Babiš už toho musím mít dost za toho půl roku, protože to snad nebyl týden, kdybychom neřešili nějaký problém, který zastiňuje to, co ta vláda dělá a teď nekomentuje.