Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN82,9482,97-2,11
Msft0,55
Nokia3,7043,85-1,68
IBM-0,30
Mercedes-Benz Group AG55,4555,482,61
PFE-2,21
26.07.2025 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 25.07.2025 17:35:20
Dt Beteiligungs N (Xetra)
Závěr k 25.7.2025 Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
24,75 0,20 0,05 752 478
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 

Zpravodajství Dt Beteiligungs N
Týdenní výhled i jako podcast: Inflaci budou sledovat trhy i Fed. Výsledková sezóna se více přesouvá do Evropy
11.11.2024 12:40
Po hektickém začátku měsíce by mohly finanční trhy najet na volnější tempo. Na nejbližší dny přesto máme v kalendáři řadu zajímavých událostí, které do obchodování vstoupit mohou.
Komentář analytika: Akcie Dollar Tree prudce padají kvůli sníženému výhledu a opatrnějšímu spotřebiteli
04.09.2024 15:34
Diskontní řetězce za sebou mají katastrofický týden. Nejprve to odstartoval Dollar General (DG), jehož akcie minulý týden po čtvrtečních výsledcích klesly o 32 % a korunku tomu dnes dodal jeho konkurent Dollar Tree (DLTR), který kvůli celé řadě zklamání, včetně sníženéh...
UNIMEX GROUP, uzavřený investiční fond, a. s.: Pololetní finanční zpráva k 30. 6. 2024
26.08.2024 16:46
UNIMEX GROUP, uzavřený investiční fond, a. s., (IČ 28375025) UNIMEX GROUP, uzavřený investiční fond, a. s., zveřejňuje Pololetní finanční zprávu k 30.

Monitoring médií
Článek napsala redakce ČTK. Ruční zbraně - pušky, podvěsné granátomety i pistole - pro armádu opět zajistí společnost Česká zbrojovka. Ministerstvo obrany za ně zaplatí až 4,26 miliardy korun bez DPH.
Dva nové speciální manipulační stroje Combilift MG, v České republice unikátní zařízení, které umožňuje mimořádně flexibilní a bezpečnou manipulaci s rozměrnými a těžkými částmi výhybek, uvedla do provozu prostějovská DT – Výhybkárna a strojírna.
Článek redakcí ČTK a Seznam Zpráv. Koncernu Volkswagen v prvním čtvrtletí klesl provozní zisk o třetinu. Navzdory tomu se dceřiné automobilce Škoda dařilo, ta svůj zisk v první polovině roku zvýšila o 12 procent.
Článek napsal Filip Horáček. Redakce Seznam Zpráv náhodně nakoupila na tržišti Allegro.cz osm výrobků ze segmentu výživových doplňků, drogerie a zdraví.
Článek napsala redakce ČTK. Posílit právní řád a zachovat nezávislost protikorupčních úřadů má za cíl nový zákon, který ve čtvrtek schválil ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.
Článek napsala redakce ČTK. Od konce letošního srpna bude Ministerstvo financí jediným akcionářem Národní rozvojové banky. Po jednání vlády to oznámil ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS).
Na koridorové trati v Prosenicích u Přerova po pěti letech skončily testy výhybek z Prostějova. Vlaky po nich mohou v přímém směru projíždět rychlostí až 350 kilometrů za hodinu, při odbočování umožňují jízdu až 160 kilometrů.
Článek napsala agentura ČTK. Za sjednání výhody při zadání veřejné zakázky, poškozování finančních zájmů Evropské unie a podplácení navrhla Národní centrála proti organizovanému zločinu obžalovat deset lidí a 16 firem.