Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN139,5139,560,34
Msft0,19
Nokia10,8510,88-3,04
IBM-2,62
Mercedes-Benz Group AG44,0244,030,21
PFE-0,33
11.07.2026 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 10.07.2026 21:59:50
AGNC Invt DO-E (NASDAQ Cons)
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
25,33 0,02 0,01 278 866
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 

Zpravodajství AGNC Invt DO-E
Oracle překvapil silnými výsledky, zvýšil výhled a akcie v pre-marketu rostou o 10 %
11.03.2026 10:37
Oracle zveřejnil čtvrtletní výsledky, které výrazně překonaly očekávání trhu, a zároveň posílil výhled na další fiskální roky. Akcie po oznámení vzrostly zhruba o 10 %, i když od svého maxima stále ztrácejí více než polovinu hodnoty.

Monitoring médií
Hlavním důvodem zhroucení revolučního konsensu bylo to, že nový režim nutil kněze, kteří měli sloužit lidem ve farnostech nebo zastávat placená místa v církvi obecně, k přísaze na nová pravidla pro práci církve.
Poslanecká sněmovna ČR: Přepis z Poslanecké sněmovny
mluvčí 1, -------------------- Projednáváme a pod kterým jsou podepsáni vládní představitelé. Protože ďábel je bohužel v tomhle případě skrytý přesně v tom, jak se k tomu řešení vlastně má dospět.
Poslanecká sněmovna ČR: Přepis z Poslanecké sněmovny
mluvčí 1, -------------------- Úředníci nebo tedy ti, kteří se stavby netýkají, ale naopak všichni dotčení měli možnost tento zákon spolu tvořit, já neříkám, že ho tvořili, ale spolu tvořit.
Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 8. července 2026 k návrhu poslanců části koaličních poslanců na vydání zákona, kterým se mění zákon č. 283/2021 Sb.
Ministr Karel Havlíček (za ODS) kritizoval opozici za neúspěchy v oblasti digitalizace, kterou považuje za klíčovou součást stavebního zákona. Ve svém proslovu označil snahy opozice o kritiku této situace za krajně nevhodné, přičemž se zaměřil na jejich podíl na zpackání nedávných digitálních projektů.
Sál Hliník humpoleckého hotelelu Fabrika se koncem června opět stal centrem českého obrábění. Společnost FANUC Czech zde uspořádala svůj tradiční odborný seminář, kterým již po léta provází Jan Loos, uznávaný expert na CNC techniku a automatizaci.
Lidskoprávní organizace, občanská společnost a akademické instituce se budou moci podílet na vyjednávání o podobě budoucí Úmluvy o zločinech proti lidskosti.
The tempo at which German industry is losing ground to Chinese industry is staggering. Just as Chancellor Merz and the ruling coalition are unable to resist and attempt to tear the country out of the grip of the Middle Kingdom, which is growing ever stronger.