Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ595,55970,17
KB780,57810,13
PKN71,3671,42,79
Msft287,56287,830,39
Nokia4,9184,9231,05
IBM142,021440,31
Daimler AG74,4474,450,59
PFE41,9442,04-0,29
28.07.2021 11:40:23
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 27.07.2021
ALAMO GROUP (ALG, NY Consolidated)
Závěr k 27.7.2021 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
142,82 -0,83 -1,20 22 486
Premarket28.07.2021 11:30:02
Poslední obchod Nákup / Prodej Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (ks)
- 136,96 148,84 - - -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 03.06.2021
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano171,0095,00-44,44
AkumulovatKoupitAno171,00143,70-15,96
KoupitKoupitAno597,00689,0015,41
KoupitV reviziAno819,00683,00-16,61
V revizi Ano280,00--
KoupitKoupitAno781,00833,006,66
KoupitV reviziAno85,7072,00-15,99
KoupitKoupit261,00336,0028,74
V reviziAkumulovatAno14 520,00--
V revizi 78,60--
V reviziNepokrývánoAno596,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select