Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ12171225-1,29
KB0,00
PKN126,52126,582,57
Msft-3,46
Nokia12,18512,21-1,25
IBM-1,78
Mercedes-Benz Group AG44,7844,80,52
PFE-1,54
26.06.2026 1:38:47
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 25.06.2026
KOMERČNÍ BANKA (BKOM.SG, Stuttgart)
Závěr k 25.6.2026 Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
39,46 0,00 0,00 984
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Názory
  • Futures
    25.06.2026 14:02

    Obchodujete někdo komodity futures?
    petr12
    • Re: Futures
      25.06.2026 14:38

      Zatím ne, ale pošilhávám, trochu chybí odvaha do neprobádaných vod.
      Sante
      • Sante
        25.06.2026 14:57

        Nepouštěj se do toho pokud nemáš zkušenosti. Dobré je otevřít si nejdřív jen cvičný (papírový) účet a zkoušet to. Měls by vědět co děláš pokud s tím teprve budeš začínat. U koho bys chtěl otevřít účet? Co bys chtěl obchodovat?
        petr12
        • Re: Sante
          25.06.2026 15:20

          Díval jsem se na Etoro, lákají mě třeba ropa, zemní plyn, ale i hospodářské plodiny. Ale jen pokukuji.
          Sante
          • EL Nino
            25.06.2026 16:04

            Já pomalu otevírám pozice na zrniny, hlavně kukuřici na CBOT, kontrakty květen a červenec 2027. Dno bude pravděpodobně v srpnu až říjnu. Začíná Super EL Nino, příští rok to bude výš než teď. Sleduji to, hlavně reporty USDA WASDE. Obchoduji na Interactive Brokers.
            petr12
            • Re: EL Nino
              25.06.2026 17:58

              bude zajimave, jestli za dva tydny budou mit Rusove dostatek nafty, aby vyjeli zemedelci sklizet do poli, pripadne dost nafty na transport k lodnim terminalum a jestli budou vubec mit nejake lodni terminaly :D
              sleeper
            • rýže
              25.06.2026 16:32

              pokud obchoduješ soft tak rýže je král z pohledu potřeby, když bude nedostatek, tak vlády zaplatí "cokoliv" aby nakrmili lidi
              Mike -Green D. is killing Europe
              • Re: rýže
                25.06.2026 16:38

                Rýži ne :), ale v kukuřici mám celkem přehled. Množství ( velikost) obchodu se dá regulovat počtem nakoupených kontraktů.
                petr12
  • Na Komerčce
    25.06.2026 13:15

    se krásně nic neděje. Je to tak vždy, období klidu střídá období volatility. Čím déle se nic nebude dít, tak o to je pak obyčejně pohyb větší. Cíle jsou nastaveny.
    petr12
    • Re: Na Komerčce
      25.06.2026 13:30

      Ale jakým směrem, sever nebo jih? Toť otázka :)
      Holanek
      •  
        25.06.2026 13:36

        Tentokrát je to úplně jedno a to je má tom to nejlepší.
        petr12
        • Re: Na Komerčce
          25.06.2026 13:39

          Jaktože je to jedno?
          Holanek
          •  
            25.06.2026 13:45

            Když to půjde dolů, budou nákupy, když nahoru, tak se investice zhodnocuje. Tedy nyní vítány oba směry, jih i sever.
            Sante
          •  
            25.06.2026 13:43

            Protože Petr bude mít v obou případech pravdu :D
            akciovy_cumenda
            •  
              25.06.2026 13:45

              Bylo by super, pokud by to bylo tak jednoduché. Jinak zatím moje směna KB (1003) za Colt (965) vypadá pro Petra lépe.
              akciovy_cumenda
          •  
            25.06.2026 13:43

            Pokud jsi v pozici za aktuální cenu 972 tak prodáváš na 1100+. Pokud to spadne tak dokupuješ na 850-900 a prodáváš na 1100+.
            petr12
  • goldaří do KB
    24.06.2026 16:18

    hybaj než vám ten zlatý rybník vypustí uplně na 1k/oz :o) Almost $1 billion left the SPDR Gold Shares — the largest gold ETF, so far this month. That extended the outflow from the ETF since the end of February to $12 billion, the biggest for any four-month period since 2013.
    Mike -Green D. is killing Europe
  •  
    22.06.2026 14:26

    Já myslím,že cenu podrží omezený balík akcií. Kdekdo to má v základním ptf a ven nepouští, ani já ne.
    kočák
    • povyseni ceny
      24.06.2026 12:03

      podrzi v horizontu 2let zestatneni cez....
      inula
      • Re: povyseni ceny
        24.06.2026 12:25

        Jakože myslíš, že investoři přesídlí z ČEZ do KB, a proto cena nepadne níže?
        HonzíkovaCesta
        •  
          24.06.2026 15:14

          z ČEZu do CSG, tam se budou cítit podobně, i adrenalin s majoritním vlastníkem.
          AI Inteligent
        •  
          24.06.2026 12:28

          ano,cena nepadne nize nejen z toho duvodu.nekdo z cez do kb vleze .divi titul v czk.
          inula
  • 865 a 1100
    22.06.2026 13:12

    korun bude dle mého názoru KB obchodovat. V současnosti má KB k obojím metám přibližně stejně daleko. Otázkou je, na kterou z těchto met dorazí nejdřív. Rovněž neznám časový horizont kdy se tak stane, nicméně pokud bych si měl tipnout tak to budě v řádu měsíců až dvou let. Pokud by KB nejdřív dorazila k ceně 865 Kč, tak bych to vnímal jako velmi dobrou příležitost k nákupu (dokupu) a zároveň dno současného poklesu (v rozmezí přibližně 850-865). Pokud by KB uzavřela pod 960 tak pokles k 900-920 by mohl být docela rychlý. V současnosti jsem již v pozici a prodávat budu v rozmezí 1100-1150 Kč.
    petr12
    • Re: 865 a 1100
      23.06.2026 17:40

      Taky si myslím, že to tak dolů nespadne. Jedině snad nějakej výplach.
      Vicky
    • Re: 865 a 1100
      22.06.2026 14:29

      Takže do 2 let se kurz pohne o cca 13%, buď nahoru, nebo dolu. O technické analýze toho moc nevím, ale tipnul bych si, že to tak opravdu bude :-)
      Ghislain Lambert
      • Ghislain
        22.06.2026 14:33

        Ano, "strajkne" obě ceny podle mého názoru.
        petr12
        • Re: Ghislain
          22.06.2026 14:35

          Aha, to jsem nepochopil správně, pak už je ta pravděpodobnost nižší.
          Ghislain Lambert
          • Obě cenovky?
            22.06.2026 14:41

            Petře, můžu se zeptat, podle čeho si myslíš, že to "strajkne" obě cenové hladiny? O TA toho moc nevím, jen mě to zajímá.
            HonzíkovaCesta
            • Re: Obě cenovky?
              22.06.2026 14:54

              Dle grafu a TA. Ačkoliv se to nezdá, KB jede dle mého názoru docela přesně nalajnovanou cestu. Minulý rok v listopadu jsem napsal, že KB udělá vrchol na 1285. pak jsem to upravil na 1302, ale těch 1285 byla stejně dobrá trefa (omlouvám se, opět TA, nemůžu za to :)....... Když budu mít trochu času tak to popíšu.
              petr12
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako nick, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.

Obecná diskuze

Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte ZDE
Právě diskutujete
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
 Průměrný odhadVáš tip
30.04.2026-
31.05.2026-
30.06.2026-
31.07.2026-
31.08.2026-
30.09.2026-
31.10.2026-
30.11.2026-
Vaše doporučení
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026