Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ1,01
KB1,68
PKN127,68127,80,90
Msft370,18370,23-2,42
Nokia12,30512,3254,00
IBM248,22248,44-0,31
Mercedes-Benz Group AG45,5545,5650,56
PFE25,0225,03-0,71
22.06.2026 21:33:57
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 11.06.2026 13:11:46
KOMERČNÍ BANKA (BKOM.SG, Stuttgart)
Poslední obchod Změna (%) Změna (EUR) Objem obchodů (EUR)
41,02 1,99 0,80 984
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Názory
  •  
    22.06.2026 14:26

    Já myslím,že cenu podrží omezený balík akcií. Kdekdo to má v základním ptf a ven nepouští, ani já ne.
    kočák
  • 865 a 1100
    22.06.2026 13:12

    korun bude dle mého názoru KB obchodovat. V současnosti má KB k obojím metám přibližně stejně daleko. Otázkou je, na kterou z těchto met dorazí nejdřív. Rovněž neznám časový horizont kdy se tak stane, nicméně pokud bych si měl tipnout tak to budě v řádu měsíců až dvou let. Pokud by KB nejdřív dorazila k ceně 865 Kč, tak bych to vnímal jako velmi dobrou příležitost k nákupu (dokupu) a zároveň dno současného poklesu (v rozmezí přibližně 850-865). Pokud by KB uzavřela pod 960 tak pokles k 900-920 by mohl být docela rychlý. V současnosti jsem již v pozici a prodávat budu v rozmezí 1100-1150 Kč.
    petr12
    • Re: 865 a 1100
      22.06.2026 14:29

      Takže do 2 let se kurz pohne o cca 13%, buď nahoru, nebo dolu. O technické analýze toho moc nevím, ale tipnul bych si, že to tak opravdu bude :-)
      Ghislain Lambert
      • Ghislain
        22.06.2026 14:33

        Ano, "strajkne" obě ceny podle mého názoru.
        petr12
        • Re: Ghislain
          22.06.2026 14:35

          Aha, to jsem nepochopil správně, pak už je ta pravděpodobnost nižší.
          Ghislain Lambert
          • Obě cenovky?
            22.06.2026 14:41

            Petře, můžu se zeptat, podle čeho si myslíš, že to "strajkne" obě cenové hladiny? O TA toho moc nevím, jen mě to zajímá.
            HonzíkovaCesta
            • Re: Obě cenovky?
              22.06.2026 14:54

              Dle grafu a TA. Ačkoliv se to nezdá, KB jede dle mého názoru docela přesně nalajnovanou cestu. Minulý rok v listopadu jsem napsal, že KB udělá vrchol na 1285. pak jsem to upravil na 1302, ale těch 1285 byla stejně dobrá trefa (omlouvám se, opět TA, nemůžu za to :)....... Když budu mít trochu času tak to popíšu.
              petr12
              • Obě cenovky?
                22.06.2026 21:14

                Díky za přiblížení. Kdybys měl chvíli času a chtělo se ti, rád si tvůj pohled na TA grafu KB přečtu...a věřím, že nebudu sám :)
                HonzíkovaCesta
    • Re: 865 a 1100
      22.06.2026 13:31

      Za 1100 - 1150 Kč bych byl rád pro vyklizení starších pozic. Vzhledem k tomu, že je KB předpokládám brána jako dividendová konzerva, cena 1100+ je při zachování její momentální kondice, z hlediska dividendového poměru strašně vysoko.
      akciovy_cumenda
      • pardon
        22.06.2026 13:52

        300 korunový pokles
        petr12
        • Re: pardon
          22.06.2026 13:57

          Koukám právě do grafu a hledám zmiňovaných 400 :) Právě, že se asi nic moc nezměnilo ve vedení banky, jenom dividenda možná klesne o +/- 20%. A rázem jsme z 1285 maxima na 1030 Kč. Ale snad ne. Navíc, prdlačku tomu rozumím v porovnáni s tebou. Jenom za ten krátký čas mi přijde, že KB zkrátka není Moneta (a to neříkám, že jí se něco nepěkného také nemůže stát, i když oni alespoň nějaká opatření dělají).
          akciovy_cumenda
          •  
            22.06.2026 14:03

            Byl bych rád kdyby to kleslo na 850-900. Cena půjde na 1100+ in my opinion. Zapiš si to někde a pobavíme se o tom když tam dorazí, nebo se pobavíme o tom, jak jsem se mýlil :)
            petr12
            •  
              22.06.2026 14:13

              Ano, kolem 875 bych dobíral určitě i já, ač by to zase bortilo moji diverzifikaci. A rozhodně není cílem někoho nachytávat. Jenom mi ta horní hranice úplně nevychází a tak se o tom bavíme. Jestli se ale nepletu, dobíralo tu více místních matadorů, takže se mi třeba časem ty nejvyšší pozice opravdu podaří rozumně pustit :)
              akciovy_cumenda
              •  
                22.06.2026 14:17

                Drž, podaří se to.
                petr12
                •  
                  22.06.2026 14:25

                  Snad ano, ať máme všichni "pivní slavnosti" :)
                  akciovy_cumenda
      • akciový čumenda
        22.06.2026 13:51

        Vem si, že ještě v únoru KB obchodovala a cca 400 Kč výš. To se toho tolik u KB za těch pár měsíců změnilo? Má tento pokles 400 korunový pokles na svědomí sto korunová dividenda? Souhlasím s tím, že KB mohla v únoru vytvořit svůj lokální vrchol. Pokud nepřiletí černá labuť, tak svůj nadir mívá KB přibližně v rozmezí půlka června až půlka října. Pak obyčejně roste až do jara příštího roku.
        petr12
  • Dluhopisy Republiky (Flexi)
    20.06.2026 10:20

    Zvýšili nám sazbu: "V návaznosti na rozhodnutí bankovní rady České národní banky ze dne 18. června 2026 o zvýšení dvoutýdenní repo sazby na úroveň 3,75 % p. a. bude výnos Vyměnitelné státní pokladniční poukázky České republiky pro fyzické osoby (ISIN CZ0001007702) k 28. červnu 2026 odpovídajícím způsobem upraven. Pro období od 15. července 2026 do 15. října 2026 bude tak výnos stanoven ve výši 3,75 % p. a."
    Zvonička
  •  
    19.06.2026 15:58

    Vážně začínám uvažovat, že akcií KB nadobro zbavím.
    Alfonz
    • 960
      19.06.2026 16:08

      Máš šanci, naházej to do aukce ve velkém za 960,- ;)
      sleeper
      • Re: 960
        19.06.2026 16:14

        za 960 bych byl pořád ještě v plusu :)
        Alfonz
  •  
    19.06.2026 15:31

    Co to tam působí za K...Y, celý týden to drancují. To půjde asi ta ubohá baka na 800.
    1*
    • Jiné holky
      19.06.2026 15:36

      to řeší lexaurinem.
      Velkamedvědice
      • Re: Jiné holky
        19.06.2026 15:58

        chtěl bych tě někdy potkat osobně
        1*
        •  
          19.06.2026 16:02

          a ja bych vas chtel pri tom setkani z bezpecne vzdalenosti videt :D
          Ai-kun
        • promiň
          19.06.2026 16:00

          , mě buzíci nevadí, ale nechci ti dávat naději
          Velkamedvědice
          • Re: promiň
            19.06.2026 17:11

            Jediný homouš tady budeš ty, už s tou přezdívkou, Velká Medvědice
            1*
            • No
              20.06.2026 11:54

              já nemám na mobilu jako ty tohle zvonění....https://www.youtube.com/watch?v=NR08I0x8q4o
              Velkamedvědice
            • woe ...
              19.06.2026 17:56

              Je to venku. Co na to kurz KB ? Snad se to do pondeli nejak vyjasni
              AI Inteligent
  • Co ta rebalance dnes?
    19.06.2026 15:04

    Pokud mě pálí prsty s dokupem / naředěním, je šance, že to v aukci udělá zajímavý propad?
    mzp
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako nick, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.

Obecná diskuze

Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte ZDE
Právě diskutujete
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
 Průměrný odhadVáš tip
30.04.2026-
31.05.2026-
30.06.2026-
31.07.2026-
31.08.2026-
30.09.2026-
31.10.2026-
30.11.2026-
Vaše doporučení
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026