Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ6096100,33
KB685685,50,51
PKN75,5475,582,14
Msft245,83245,951,16
Nokia4,0124,01551,91
IBM144,21145,010,44
Daimler AG73,2473,261,36
PFE40,1240,150,10
14.05.2021 13:08:37
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 14.05.2021 10:16:25
Krka DD (KRK.WA, Warsaw)
Poslední obchod Změna (%) Změna (PLN) Objem obchodů (PLN)
475,00 -0,21 -1,00 4 750
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 30.09.2020
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano133,9595,00-29,08
AkumulovatKoupitAno133,95143,707,28
KoupitV reviziAno610,00545,00-10,66
KoupitV reviziAno834,80683,00-18,18
V revizi Ano283,00--
KoupitV reviziAno686,00715,004,23
KoupitV reviziAno76,3572,00-5,70
KoupitAkumulovat272,00259,00-4,78
V reviziAkumulovatAno14 720,00--
V revizi 82,70--
V reviziNepokrývánoAno600,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select