Středa 24.06.2026
Detail akcie ČEZ diskuze
Hledej
ZKUSIT DEMO
|
OTEVŘÍT ÚČET
|
WEBTRADER
|
Uživatel:
Heslo:
Nová registrace
Přihlásit
Hlavní stránka
Patria Plus
O službě
Data Export
Ceník služeb
Benefity
Investor Plus
O službě
Ceník služeb
Benefity
Akademie investování
Úvod do investování
Analýzy investice
Investiční strategie
Investiční tipy
Wiki
Money management
Zpravodajství
Přehled zpráv
Akciové
Vše
ČR
CEE
Svět
Doporučení
Výsledky ČR
Výsledky CEE
Výsledky svět
IPO, M&A
Investiční tipy
Ekonomické
Vše
HDP
Inflace
Průmysl
PPI
Mzdy
Maloobchod
Nezaměstnanost
Zahraniční obchod
Stavebnictví
St. rozpočet
Měny
Vše
Měny
Sazby
Dluhopisy
Komodity
Sloupky
Vše
Jiří Soustružník
Project Syndicate
ČSOB Asset Management
Ekonomický radar ČSOB
Reality
Jan Bureš
Rozhovory
Video
Monitoring
Diskuse
Diskuse
Obecná diskuze
Blog
Akcie & Fondy
Přehled
Indexy a Futures
Akcie online
ČR
Polsko
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Záp. Evropa
USA
Svět
Akcie historie
Detail akcie
Online
Historie
Zprávy
O společnosti
Hospodaření
Doporučení
Graf
Sektor
Diskuse
Interaktivní graf
Výzkum
Doporučení
Analýzy
Databanky
Fondy
O IPO
IPO pro firmy
IPO pro investory
Penze
Měny & Sazby
Přehled
Měny
Online
Detail
Historie
Sazby
Online
Detail
Historie
Dluhopisy
Náš výběr
Státní ČR
HZL ČR
Firemní ČR
Státní Svět
Firemní Svět
Výzkum
Doporučení
Analýzy
Databanky
Nástroje
Home
Měny
Krátké sazby
Dlouhé sazby
Diskuse
Komodity & Deriváty
Komodity
ETF
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
ETC
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Certifikáty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Warranty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Pákové certifikáty
Oblíbené
Vyhledávání
Popis
Detail
Ekonomika
Home
Makropřehled
Ukazatel
HDP
Nezaměstnanost
Inflace
Mzdy
Průmyslová výroba
Obchodní bilance
Maloobchodní tržby
Ceny průmyslových výrobců
Stavební výroba
Analýzy
Databanky
Právo
Vše
Firmy
Daně
Zákony
Rozhodnutí
Trhy & finance
Moje Patria
Můj profil
Moje stránka
Moje stránka
Nastavení
Moje oblíbené
Akcie
Měny a sazby
Fondy
ETF
ETC
Certifikáty
Warranty
Pákové Certifikáty
Moje portfolio
Stav
Transakce
Analýza
Moje e-maily
Moje sms
|
Přehled
|
Indexy a Futures
|
Akcie online
|
Akcie historie
|
Detail akcie
|
Výzkum
|
Fondy
|
O IPO
|
Penze
|
Detail akcie
Online
|
Historie
|
Zprávy
|
O společnosti
|
Hospodaření
|
Doporučení
|
Graf
|
Sektor
|
Diskuse
|
Interaktivní graf
PX
2 560,33
-1,51%
DAX
24 672,80
-0,89%
CZK/€
24,236
0,16%
CZK/$
21,335
0,35%
AU
4 009,09
-2,39%
BRT
77,00
-1,47%
Hledání v detailu akcií
select
select
Odeslat
Pokročilé hledání
Top akcie
Název
Návštěvy
Granges -144A-S
29
Bank of America
31
Silex Systems Depository Receipt
28
Mcgrath
11
Talga Resources
10
EVT/MSI open
10
KBC CLICK CSOB PB.FINANC.LOOKBACK 1
41
iShs MSCI Taiw Indx
31
Sensient Tech
77
Rize Cybersecurity and Data Privacy UCITS ETF
6
Moje portfolio
Nastavit
Oblíbené
, nastavit
Portfolio
Oblíbené tituly
select
Oblíbené akcie
Oblíbené ETF
Oblíbené ETC
Oblíbené kurzy a sazby
Název
Nejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ
-0,56
KB
-0,86
PKN
123,3
123,4
-4,85
Msft
374,93
374,97
0,28
Nokia
12,3
12,315
2,37
IBM
262,55
262,8
-0,87
Mercedes-Benz Group AG
44,445
44,45
-1,75
PFE
24,3
24,31
-1,68
24.06.2026 17:13:50
Zpožděná data,
Real-Time data info
Indexy online
PX
BUX
WIG
DAX
Nasdaq
Další
akciové indexy
AD Index online
Region
select
ČR
Polsko
Maďarsko
CEE
Záp. Evropa
US
Svět
Výsledková sezóna
1Q26 KALENDÁŘ USA
1Q26 KALENDÁŘ EU
1Q26 KALENDÁŘ ČR
24.06.2026 16:24:38
ČEZ
(CEZPbl.PR, Praha)
Závěr k 24.6.2026
Změna (%)
Změna (CZK)
Objem obchodů (CZK)
1 238,00
-0,56
-7,00
109 479 802
Akce
Nákup / prodej ve cvičném portfoliu
Přidat do oblíbených
Nákup
/
Prodej
Patria Direct
Nastavit SMS / E-Mail alert
Analytický servis
Databanka historických dat
Online
Historie
Zprávy
O společnosti
Hospodaření
Doporučení
Graf
Sektor
Diskuse
Interaktivní graf
Reklama
Přidat názor
|
Pavouk
Od nejnovějších
Názory
Přidat názor
Tom
24.06.2026 15:30
Nepleť si návrh ministerstva nebo vlády s hlasováním ve sněmovně. Platí, co jsem o druhém čtení psal........Pro škrtnutí paragrafu lex ČEZ se vyslovilo 163 přítomných poslanců, nikdo nebyl proti. Stejným počtem hlasů následně prošlo i upravené změní zákona o přeměnách obchodních společností a družstev.
Velkamedvědice
Přidat názor
1436 CEZ už brzy
24.06.2026 15:16
a ještě výše....
alexandros
Přidat názor
24.06.2026 13:24
Zrušit ten výkup by bylo nej. Bych přikupoval - snové ceny čezu pořad. Nejméne 300 pod tím kde to má být.
Llanowar
Přidat názor
24.06.2026 13:47
presne tak, ostatne presne tak se vyjadroval tykac onehda ve stepeni na otazku co rika na vykup..."chapu,kdyz budou chtit koupit tak at prijdou a uvidime cenu, kdyz ne, tak mi to vubec nevadi"....
inula
Přidat názor
24.06.2026 15:16
Llanowar = Tykač ???
Ufff
Přidat názor
24.06.2026 15:37
spíš Tykačova sekretářka ?
AI Inteligent
Přidat názor
24.06.2026 14:33
Taky jsem si Tykače poslechl. On si myslel,že k tomu nakonec nedojde. Tady jde pčedevším o to. že pokud to chtějí, maj si to koupit na burze ,jako každý většinový vlastník když to chce. Ne tyhle tanečky,vykoupíme a nebude nás to stát ani korunu. to už z podstaty je zlodějna.
kočák
Přidat názor
24.06.2026 15:58
Já si to myslel taky a několikrát jsem to tady i psal - popravdě, furt si to myslim, že z toho nic nebude - třeba už jen kvůli tomu, že to nestihnou do konce období a další vláda od toho dá ruce pryč. Energie (cena) už nejsou aktuální a průměrného občana to nezajímá - podobně jako Covid - furt je, ale už to nikoho moc nezajímá
Dicky
Přidat názor
24.06.2026 14:59
toho si nevsimejte, kecy typu nebude nas to stat nic...bude je to stat minimalne 49% distribuce/obchodu..takza zadaco to fakt neni...ale to sou proste reci pro volice...idyby je to stalo 300mld, 400mld, tak to AB volicum proda jako vec, ktera je levna...nema cenu resit takovy podruznosti...
inula
Přidat názor
24.06.2026 12:59
J&T Banka zvyšuje cílovou cenu pro ČEZ na 1332 Kč a mění investiční doporučení na „buy" https://zpravy.kurzy.cz/864601-jt-banka-zvysuje-cilovou-cenu-pro-cez-na-1332-kc-a-meni-investicni-doporuceni-na-buy/ tady jsou pak ostatní doporučení z blombergu https://x.com/DavidLamacFio/status/2069701249264386483
Tomáš M.
Přidat názor
Re.Tomáš M.
24.06.2026 13:17
Ahoj Tome. Slyšel jsem,že jsi to na U....... všechno prodal.Je to pravda?
Mira
Přidat názor
Re: Re.Tomáš M.
24.06.2026 13:24
Co jsem měl prodat? Akcie ČEZu držím (já jsem neprodal zatím žádné akcie) a dohraju to až do konce. Držím 3 300 kusů.
Tomáš M.
Přidat názor
Re: Re.Tomáš M.
24.06.2026 13:35
Tome .To nemám na mysli.Psával tady dříve taky nějaký Tomáš M.Byl to vzdálený příbuzný a vlastnil na tom místě na U nějaké nemovitosti (pole atd.) .Tak na to jsem se ptal. Pokud jde o omyl.tak promiň.
Mira
Přidat názor
24.06.2026 14:04
Jo tak to bude omyl. Já sem pole niky neměl :-)
Tomáš M.
Přidat názor
Re.Tomáš M
24.06.2026 14:11
Díky za odpověď.Přeji ti hodně štěstí s tím Čezem.Také jsem v něm naložený.i když daleko méně než ty.
Mira
Přidat názor
Zestátnění výroby ČEZ se koblihám komplikuje....
24.06.2026 10:50
https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-nezestatnujte-cez-vyzyvaji-babise-expremier-rusnok-i-byvaly-sef-centralni-banky-tuma-40584712
Pásek
Přidat názor
Re: Zestátnění výroby ČEZ se koblihám komplikuje....
24.06.2026 12:15
Kdyby si ten dopis chtěl někdo přečíst tak je tady: https://nazory.hn.cz/c1-67896150-pozor-na-vykup-minoritnich-akcionaru-otevreny-dopis-pro-predsedu-vlady-cr-ve-veci-rozdeleni-cez
Tomáš M.
Přidat názor
Re: Zestátnění výroby ČEZ se koblihám komplikuje....
24.06.2026 12:00
aha...milionek chvilek v kravate.......ty AB si da "dokravaty" apak k snidani...mlask..co tam mate nejake dalsi vase komplikace?
inula
Přidat názor
Re: Zestátnění výroby ČEZ se koblihám komplikuje....
24.06.2026 11:17
koblihám je to fuk, akcie nemají a šef A.ktivu N.ekonečné Ojebávky čehúnů jim přeci slíbil levnější elektřinu, a to pak neva, že čez přijde o 50% v nejdůležitější části firmy
Mike -Green D. is killing Europe
Přidat názor
23.06.2026 16:06
Většina co jsme tady a neprodáváme,čekame na výkup.Jinak by jsme byli dávno pryč.I kdyby nebyla STANUROŠMEJDOVINA tak divi 100 Kč přesto není žadná výhra.Zkoušeli jste si někdy spočítat inflaci za tu dobu co držíte.I když máme nakupku průměrnou treba 550 plus inflace tak těch 1200 není závratná výhra.Rád si svoje peníze ŕídím sám a ne aby je ovlivnoval takovy nepodnikavec jako byl Fiala,Stanúrašmějd.Oto víc jsem na sebe nasr..ý,že jsem je predminule volil.Být závisly na odpadlíkach co už se jinde nechytí než v politice je vždy bída.
sv
Přidat názor
23.06.2026 16:14
Taky bych si nejraději nakopal,že jsem ty odésáky předminule volil....bohužel kdo to mohl tušit,co se z toho starýho zapařený...ho opaváka vyklube....
Vata
Přidat názor
23.06.2026 17:01
A teď, chlapci, volíte koho? Děláte, jako kdyby se tady dali vybrat nějací menší šmejdi, než minulá vláda.
al321
Přidat názor
Beneš kličkuje jak zajíc- tohle je krádež , sliboval zaplacení dluhů.
23.06.2026 15:53
Výnos z prodeje minoritní části ČEZ Energy by měl podle Beneše řádově odpovídat prostředkům potřebným k výkupu minoritních akcionářů z celé společnosti ČEZ. Výkup by podle něj teoreticky mohl začít v roce 2027, tento scénář ale označil spíše za méně pravděpodobný.
kočák
Přidat názor
jo wft
23.06.2026 22:05
abychom ještě nevzpomínali, že byla sice wft ale také 145 divi, ted to čím dál více zavání, pokud chce někdo odemykat hodnotu čezu i když je blbost ho dělit, tak fer je pokud se prodá část rozdělené nov.spol.tak má minoritář dostat extra divi z jeho podílu a stát at si pak ze své divi kupuje akcie zbytku čezu, žádná česká cesta, že se to zase nějak vytuneluje
Mike -Green D. is killing Europe
Přidat názor
Re: jo wft
23.06.2026 22:40
Ano vidíme to stejně. Jen podotknu, a už jsem to psal, když se prodá majetek, tak se tento podíl distribuje mezi všechny akcionáře,třeba při dividendě, ale je to emisní ažio a to je bez daně. V minulosti to vyplácelo O2, taky Erste a myslím že i TMR. V cizině,kde je svět kapitálu normální se to jmenuje " Return of Capital "nebo "Return of Principal " a vyplacen mi byl celý podíl, co se prodalo v končící (krachující) firmě , nebo přebírající , a bylo to nakonec daleko víc, jak co stály akcie.
kočák
Přidat názor
23.06.2026 23:07
Já myslím,že nechceš pochopit to jak je to myšleno.Většinový majitel čezu stát prostě rozhodne o vyčlenění a rozdělení společnosti na výrobní a nevýrobní,tu nevýrobní nabídne k prodeji,respektive nabídne 49% k prodeji,tak aby neztratil kontrolu.Čez tudíž vyinkasuje nějakou částku a evidentně se zde počítá s nějakou prémií proti ocenění jako součásti celého čezu.Potom většinový majitel bude chtít vyplatit minority a vykoupit od nich podíly v čezu.Vše tedy rozhodnou částky,za které se to celé uskuteční,je zbytečné teď brečet,že je to podvod.Podvod pytlíkovali kucí z ODS Pablo a Satanďůra.Tohle je férový pokus o zestátnění čezu a vypořádání se s minoritami.To,že by někdo preferoval nechat to být jako teď je možný,že by nekdo chtěl za akcii 2000 Kč je možný,ale rozhodně je to jinej level ,než co hrozilo nedávno.
Brutus
Přidat názor
24.06.2026 9:18
Naivních investorů není nikdy dost. Před 20 lety byla hodnota původního výrobního ČEzu nějakých 70 mld a hodnota distribuček asi 40 miliard, integrací mělo dojít k navýšení hodnoty celé skupiny asi o 10 miliard. Nyní to znovu rozdělíme čímž hodnota logicky spíše klesne. Vážně věříte tomu, že nyní je hodnota distribuce dvojnásobná oproti hodnotě výrobní části?
..
Přidat názor
kucí
24.06.2026 11:07
z SPD věří všemu, Je to podstat jejich bytí.
Velkamedvědice
Přidat názor
24.06.2026 7:09
ja si nevšiml, že by minula vlada(Blazek,Stanjura) zestatnili CEZ...ze o tom uvazovali,to ano,ale pak si vyhodnotili,ze je to cypovina.
roxy music
Přidat názor
24.06.2026 8:54
Neukázalo se že je to cypovina jak píšeš. Ukázalo se že, je to protiústavní postup, který by nejspíše neobstál u soudů. Zákon Lex ČEZ2 prošel 1 čtením a ve druhém čtení byli nuceni pasáž o ČEZu vyškrtnout. Bezouška byl vyhozen z ústavně právního výboru protože to vynesl na světlo. Mi si pamatujeme co tu minulá vláda předvedla a jak se choval k minoritním akcionářům.
Tomáš M.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
>>
Reklama
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
Změnit přezdívku
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako
nick
, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.
Obecná diskuze
Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte
ZDE
Právě diskutujete
Téma
Názor
17:26
Czechoslovak Group
Re: CSG je zhru...
17:20
Czechoslovak Group
CSG je zhruba o...
17:16
Photon Energy
17:11
Obecná diskuze
Hornochová-Jest...
17:10
Czechoslovak Group
16:41
Obecná diskuze
Re: to nejde
16:24
JD.com Sp ADR-A
a stále někteří...
16:18
KOMERČNÍ BANKA
goldaří do KB
Nejdiskutovanější zprávy dne
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Průměrný odhad
Váš tip
30.04.2026
1 384,13
31.05.2026
1 362,56
30.06.2026
1 354,84
31.07.2026
1 355,56
31.08.2026
1 321,07
30.09.2026
1 306,36
31.10.2026
1 288,00
30.11.2026
1 365,56
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026
Koupit
Držet
Prodat
close modal
Uživatelské jméno
Heslo
Příhlásit se
Nepamatuji si heslo
Nemám registraci
Potřebujte poradit?
Zavolejte nám
+420 221 424 240
nebo napište na
info@patria.cz