Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ601,5602-0,91
KB680681-0,29
PKN70,9471-1,17
Msft243,9244,2-1,30
Nokia4,0594,062-2,89
IBM144,55145,4-1,01
Daimler AG71,7971,8-2,68
PFE39,4839,58-0,78
11.05.2021 12:09:11
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 10.05.2021
CK Infrastructur Rg (Hong Kong)
Závěr k 10.5.2021 Změna (%) Změna (HKD) Objem obchodů (HKD)
49,90 1,11 0,55 -
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
Konsensuální odhad analytiků
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Investiční doporučení
Tato služba je součástí placeného informačního zdroje Patria Plus nebo Investor Plus. Pokud jste klienty Patria Plus nebo Investor Plus, musíte se nejprve přihlásit.
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 30.09.2020
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
Koupit Ano133,3095,00-28,73
AkumulovatKoupitAno133,30143,707,80
KoupitV reviziAno602,00545,00-9,47
KoupitV reviziAno804,80683,00-15,13
V revizi Ano284,00--
KoupitV reviziAno680,00715,005,15
KoupitV reviziAno76,0072,00-5,26
KoupitAkumulovat269,00259,00-3,72
V reviziAkumulovatAno14 660,00--
V revizi 80,60--
V reviziNepokrývánoAno592,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:54,55%0,00%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:100,00%0,00%0,00%
Detaily doporučení
select