Deutsche Bank: Cyklické a softwarové akcie by mohly těžit z větší fiskální expanze Německa, pokud by íránský konflikt nadále narušoval vládní plány na výdaje. Cyklické společnosti, které se pohybují stejným směrem jako širší ekonomika, během posledních šesti obchodních dnů klesaly, zatímco softwarové firmy "dosáhly dna", protože obavy, že AI naruší tradiční obchodní modely, ustupují, uvedli analytici banky (CNBC)
Beiersdorf - HS
Inditex reportoval za 4Q zisk EBIT 2,05 mld. EUR (odhad trhu 2,02 mld. EUR)
Ferrari - Barcl
Engie - Morgan
Beiersdorf - RB
Hugo Boss reportoval za 4Q zisk EBIT 154 mil. EUR, navrhl vyplatit minimální dividendu 0,04 EUR/akcie proti loňským 1,40 EUR/akcie a oznámil plán zpětného odkupu za 200 mil. EUR. Akcie rostou o 3,8 %
Německo: Přebytek obchodní bilance v lednu vzrostla na 21,2 mld. EUR (odhad trhu 15,4 mld. EUR) proti předchozím 17,4 mld. EUR. Vývozy meziměsíčně klesly o 2,3 %, dovozy klesly o 5,9 %
Volkswagen očekává letos rentabilitu tržeb 4 - 5,5 % (odhad trhu 5,23 %) a růst tržeb o 0 - 3 %. Čisté cash flow z automotive očekává mezi 3 - 6 mld. EUR (odhad trhu 5,2 mld. EUR)
Munich Re - RBC
LVMH - HSBC zvy
Kering - HSBC s
Hermes - HSBC z
ASMI - JP Morga
Mercedes Benz -
Euronext - Deut
Airbus - Citigr
Repsol - RBC zv
ASM Internation
Adidas - HSBC s
CSG - Jefferies