Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ-0,56
KB-0,86
PKN123,3123,4-4,85
Msft373,1373,21-0,20
Nokia12,33512,362,87
IBM263,34263,52-0,58
Mercedes-Benz Group AG44,46544,47-1,85
PFE24,1124,12-2,46
24.06.2026 19:04:46
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 24.06.2026 16:15:29
PRIMOCO UAV SE (Praha)
Závěr k 24.6.2026 Změna (%) Změna (CZK) Objem obchodů (CZK)
750,00 0,00 0,00 1 744 750
R - Real-Time data z pražské burzy ZDARMA pro registrované uživatele Přihlásit.
Z - Zavřená fáze, O - Otevřená fáze, A - Aukce, V - Volatility break, P - Pozastaveno

 
Názory
  • ty čísla sice vypadaj supr
    23.06.2026 10:39

    ale bacha, trh je úplně slepej k těm soudním tahanicím s tím potížistickým minoritářem. Všecky prachy navíc teďka nacpou do ty nový fabriky, takže z dividend ani flka. Jenže největší průser je ta totálně chcíplá likvidita na pražský burze. Vždyť se tam ty akcie pomalu ani neotočej. Stačí, aby jeden větší hráč dostal nerva a začal to sypat.
    AI Inteligent
    • Re: ty čísla sice vypadaj supr
      23.06.2026 10:43

      jo, taky jsem si říkal že kdybych pustil do trhu co mám tady nebo v karo, tak bude asi hukot, ale budu držet
      ptd
      •  
        23.06.2026 11:56

        No prodávat to za tyto částky je nesmysl, spíše čekám na obrat a budu dokupovat - možná to doleze až k 700 - 710kč, reálný důvod poklesu není. Možná to sráží sami, nebo jiný akcionář, aby donutili Filipa prodat a koupili to od něj za lepší prachy. Prostě se teď někomu nízká cena akcie hodí. Práce pro letošek je dost a to že staví fabriku bez dluhů je přeci dobře... tady to nebude na 1 rok, ale třeba na 3 a to jsem vždy psal. Musí se pochlapit s objednávkami, ale to většinou až v druhém pololetí roku.
        donpapa
        •  
          23.06.2026 12:35

          To co naznačuješ, by byla manipulace trhem, a to se nesmí )
          Robodron
  • Dopis akcionářům
    15.06.2026 11:35

    https://www.uav-stol.com/us_and_media/dopis-akcionarum-06-2026 Evidujeme rovněž Vaše dotazy ohledně nedávných výkyvů tržní hodnoty akcií Společnosti, ke kterým došlo navzdory hospodářským výsledkům a provoznímu stavu Společnosti. Zakázky v celkovém objemu přesahujícím jednu miliardu korun, které byly oznámeny na přelomu roku, jsou v aktivní fázi realizace. Přestože v některých krocích dochází k dílčím časovým posunům vlivem externích faktorů, jako je součinnost státních orgánů či meteorologické podmínky, harmonogram je nastaven tak, aby tyto kontrakty byly kompletně realizovány do konce tohoto roku. Paralelně probíhají finální fáze jednání o dalších významných zakázkách, jejichž uzavření předpokládáme v letošním roce. Pokud jde o tržní cenu akcií, má představenstvo za to, že na vývoj kurzu může mít vliv dlouhodobý a kontinuální prodej většího objemu akcií právě tím akcionářem, který se Společností vede výše zmíněné právní spory.
    PetrM
    • Re: Dopis akcionářům
      15.06.2026 13:02

      To není pravda. Stačí se podívat na prezenční listinu dnešní valné hromady…
      Robodron
      •  
        16.06.2026 11:52

        Co není pravda, že Fülöpp prodává akcie?
        PetrM
        •  
          16.06.2026 13:15

          Ano. V prosinci psal Semetkovsky, že má Fulopp 12%, včera měl na VH 12.4%
          Robodron
          •  
            16.06.2026 13:59

            Kurz akcie 2026 YTD minus 28%
            Robodron
            •  
              16.06.2026 14:07

              Je tam, kde byla v roce 2023. No neber to.
              Individualita
      • Re: Dopis akcionářům
        15.06.2026 14:20

        Tak to je zajímavý, že nám v dopise akcionářům napsali, že se jistý akcionář zbavuje balíků akcií a ono to tak být nemusí - navíc tohle se dá dohledat. Neměl bys ještě nějaké další postřehy z dnešní VH?
        hatsuragi
        •  
          15.06.2026 15:19

          Moc informaci tam nebylo. Snad jenom, ze v tech novych zakazkach uz neni Ukrajina.
          Robodron
  •  
    09.06.2026 13:44

    V zásadě souhlas, jen ty výkyvy v objednávkách budou pořád... super je spolupráce Airbusem, otevření nového výcvikového centra, společnost je bez dluhů a bez dluhů postaví i nový výrobní závod a kanceláře. Pak bude jen hodnota celého areálu přes miliardu...
    donpapa
    • na 800
      10.06.2026 20:43

      už nějakou dobu dokupuju, mám za to že to stojí za to
      ptd
  •  
    09.06.2026 9:59

    Hlavní příležitostí je rostoucí význam bezpilotních systémů v obranném i civilním sektoru a schopnost Primoca obsadit specifický trh. Na druhou stranu jde stále o relativně malou firmu, jejíž výsledky jsou silně závislé na načasování jednotlivých kontraktů, takže meziroční vývoj může být velmi kolísavý. Významným rizikem je také to, že současná očekávání počítají s pokračováním silného růstu a úspěšným navýšením výrobních kapacit. Můj realistický závěr je, že Primoco zatím svými daty investiční příběh spíše potvrzuje a nevidím známky zásadních problémů. Současně bych ale byl opatrný s předpokladem, že růst bude lineární a bez výkyvů. U této akcie není hlavní otázkou kvalita technologie nebo současná finanční situace, ale zda se firmě podaří přeměnit současnou silnou pozici a rostoucí poptávku v dlouhodobě stabilní a škálovatelný byznys. Pokud ano, současné ocenění může být obhajitelné, pokud ne, bývají podobné menší růstové společnosti na zklamání trhu velmi citlivé.
    AI Inteligent
  • vysledky 1Q 26
    04.05.2026 13:50

    Co dodat https://www.patria.cz/zpravodajstvi/6979092/primoco-hlasi-nejlepsi-prvni-kvartal-v-historii-trzby-presahly-100-milionu.html
    Ondy
    • Re: vysledky 1Q 26
      21.05.2026 9:17

      Vše vypadá krásně. Jenom tu krásu mi zastiňuje fakt, že jsem 20 procent v mínusu.
      Rumcajs
    • Re: vysledky 1Q 26
      04.05.2026 17:05

      No ja bych dodal, že prezentace je udělaná krásně, ale podstatné informace chybí. Kdy budou realizovány dodávky z backlock 2025 (vše dodáme v roce 2026 nebo bude přesah do 2027), pipeline 2026, kvartál kdy bude představena ozbrojená verze UAV a s kým bude tento projekt realizován. Dál komentář k návštěvě ministra obrany v Primocu (změna přístupu). Prostě komunikace není silná stránka společnosti.
      Pepyto
      •  
        05.05.2026 14:34

        No měli by být realizovány všechny v roce 2026, vyjadřovat se k návštěvě ministra, lze jen v obecné rovině, nemůže říct objednají si tolik a tolik ks. Ozbrojená verze bude spíše až ke konci příštího roku - psali, že vývoj bude trvat 12 - 24 měsíců a s kým to bude, podle mě ještě ani neví. Dříve by to stejně neměli kde vyrobit, jsou kapacitně plní, čeká se na novou fabriku. Pokud vše zvládnou, že to bude obraný dron, vybavený AI pro komunikaci s dalšími letadly, nebo drony, s detekcí útočných dronů a že je i sestřelí, tak jim bude i ta nová fabrika malá .-). Vyprodává určitě Filip .-), ale dneska někdo s velkým zájmem nakupuje...proběhl obchod i za 870,-kč, ale možná to na konci obchodního dne několik tisíci akcií zase zaleje, aspoň se nenudíme...
        donpapa
    • Re: vysledky 1Q 26
      04.05.2026 13:58

      je vidět jak všichni jásají :))
      ptd
      • LOL
        04.05.2026 14:11

        jj....jásají...teď jsem se nedíval, ale věřím že v hloubce stále visí ten prodejní pokyn na pár tisicí kousků někde kolem 850... zkrátka ty nedodané jsou započítané a primoco umí i o kilečko dolů...pravda i nahoru....
        Slajovo
  • a už
    27.04.2026 9:16

    je tu odpověď trhu
    Slajovo
  • Výsledky 2025
    27.04.2026 8:46

    Výsledky jsou tu, k výhledu jsem 2x nic nenašel. Na letošek zbylo z velkého kontraktu dodat 26 letadel + už proběhlá španělská civilní stráž za 100m. https://www.uav-stol.com/us_and_media/primoco-uav-v-roce-2025-rekordni-kontrakty-nato-certifikace-a-silna-hotovost-pro-dalsi-rust https://media.uav-stol.com/IR_Primoco_UAV_Y2025_CZ_8e6b6e02ef.pdf
    PetrM
    • Re: Výsledky 2025
      27.04.2026 9:09

      Ve výročce na straně 7 uvádí: "Naším cílem je meziročně zvýšit objem nově uzavřených kontraktů o pětinu – z rekordních 42 na 50 prodaných bezpilotních letounů."
      hatsuragi
    • Re: Výsledky 2025
      27.04.2026 8:48

      tak jestli jsou "rekordní kontrakty" ohodnoceny podruhé klesajícím ziskem......
      Slajovo
  • Jaké?
    17.04.2026 16:39

    16:34 Česká armáda chce do roku 2028 pořídit 3000 dronů, řekl ministr obrany Jaromír Zůna (za SPD) (ČTK)
    Rada
    • Re: Jaké?
      17.04.2026 16:50

      https://www.djishop.cz/dji-neo-s9672.html?_gl=1*rz1riy*_up*MQ..*_gs*MQ..*_ga*MTY1ODc5MzUwNS4xNzc2NDM3Mzc0*_ga_Y8MKZ1L60M*czE3NzY0MzczNzEkbzEkZzEkdDE3NzY0Mzc0MDIkajI5JGwwJGgxMzA1MzI0NzY3&gclid=CjwKCAjwtIfPBhAzEiwAv9RTJh66icQWcZp_3VTDujA_MP0DcoX25vxiycUv0cS3lU6uVTsd44TkzxoCwvQQAvD_BwE&gbraid=0AAAAA9lidS7Lcf43QQvWfHbEhRxtWaVUH
      Individualita
    • Re: Jaké?
      17.04.2026 16:40

      Zůnu nemužeš brát vážně, názor užitečného idi.ta, nic víc
      ptd
      •  
        22.04.2026 16:30

        My o vlku... https://www.uav-stol.com/us_and_media/ministr-obrany-navstivil-primoco-uav-domaci-prumysl-klicem-k-modernizaci-armady
        hatsuragi
        •  
          23.04.2026 14:59

          Ostatně šéf Primoco se negativně vyjadřoval o Černochové a naopak asi v roce 2018 firmu Primoco navštívil Babiš. Přemýšlím právě o opatrném nástupu.
          dwave
Diskuse
Vaše přezdívka do diskuse
UPOZORNĚNÍ: Přezdívka používaná v internetových diskuzích, někdy označovaná jako nick, je na Patria.cz označena žlutým symbolem (zámečkem). Uživatelé s takto označenou přezdívkou mohou diskutovat bez obav ze zneužití zvoleného "nicku" (je jedinečný). Používání přezdívky dává Vašim příspěvkům větší váhu a důvěryhodnost, přispívá k vytváření kvalitnější diskuse, tedy i celkovému obsahu Patria.cz.

Obecná diskuze

Chcete se na něco zeptat? Svou otázku položte ZDE
Právě diskutujete
Vaše anketa
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
Vývoj odhadované cílové ceny a skutečné ceny titulu
 Průměrný odhadVáš tip
30.04.20261 600,00
31.05.2026-
30.06.2026-
31.07.2026-
31.08.2026-
30.09.2026-
31.10.2026-
30.11.2026-
Vaše doporučení
Vaše doporučení
Vaše doporučení pro titul do 30.6.2026