Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN133,7133,762,60
Msft1,11
Nokia7,3787,3962,85
IBM2,06
Mercedes-Benz Group AG52,6352,71-0,32
PFE-0,81
03.04.2026 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 03.04.2026 2:04:00
ISHARES CORE HIGH DIVIDEND E (NY Consolidated)
Poslední obchod Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
133,99 0,01 0,02 124 647 238
After-hours03.04.2026 2:04:00
Poslední obchod Nákup / Prodej Změna (%) Změna (USD)
133,99 - - 0,01 0,02
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 03.03.2026
11:31Největší internetová firma v Česku Seznam.cz podala žal...
 26.02.2026
7:51

Vedení Erste Group navrhne valné hromadě sníženou výplatu dividend ve výši 0,75 EUR na akcii z čistého zisku za rok 2025

 10.02.2026
12:45Barclays uvedla, že do roku 2028 vrátí akcionářům prostřednictvím dividend a zpětných odkupů akcií nejméně 15 miliard liber (20,5 mld. USD) v rámci dlouhodobého plánu na snižování nákladů a zlepšení ziskovosti (Bloomberg)
 09.02.2026
8:45

UniCredit vrátí investorům 50 mld. EUR během příštích 5 let v rámci dividend a zpětného odkupu akcií

(Bloomberg)
 29.01.2026
8:55Deutsche Bank: Tržby z obchodování s fixními příjmy a měnami vzrostly meziročně o 6 % na 2 mld. EUR, což je nejlepší čtvrté čtvrtletí v historii banky. Deutsche Bank také získala regulační schválení pro další zpětný odkup akcií ve výši 1 mld. EUR, který by spolu s dividendou 1 EUR na akcii zvýšil výši dividend na 50 % loňského zisku, což je v souladu s jejím výhledem (Bloomberg)
 12.01.2026
12:33Společnost Zhejiang High-Flyer Asset Management zakladatele DeepSeeku, Lianga Wenfenga, která spravuje více než 70 miliard juanů (10 mld. USD), vykázala v roce 2025 průměrný výnos ve výši 56,6 % napříč svými fondy, vyplývá z údajů shromážděných poradenskou společností Shenzhen PaiPaiWang Investment & Management Co. Díky tomu se stala druhým nejlépe hodnoceným fondem mezi čínskými fondy spravujícími více než 10 miliard juanů (Bloomberg)
 08.01.2026
8:15Americký prezident Donald Trump chce zbrojním a dalším společnostem dodávajícím americké armádě zakázat vyplácení dividend a zpětné odkupy akcií, a také chce omezit výši odměn pro jejich vedení. Uvedl to na své sociální síti Truth Social s tím, že dodavatelé podle něj nevyrábějí vojenské vybavení dostatečně rychle. Akcie zbrojovek na newyorské burze, které do té doby mírně rostly, se po tomto oznámení začaly propadat (ČTK)
 06.01.2026
10:27Intel na veletrhu CES představil nový AI čip Panther Lake – první produkt vyráběný nejmodernějším procesem 18A. Nové procesory Intel Core Ultra Series 3 nabídnou až o 60 % vyšší výkon oproti Lunar Lake a přinesou samostatný grafický čiplet. Intel plánuje také platformu pro handheld herní zařízení. Společnost doufá, že díky Panther Lake získá zpět podíl na trhu ztracený ve prospěch AMD, které na CES představí vlastní AI čipy (Reuters)
 20.11.2025
13:58Majitel největší tuzemské internetové firmy Seznam.cz Ivo Lukačovič by měl spíše říct, proč jeho firma sídlí na Kypru, a ne v České republice, řekl předseda hnutí ANO Andrej Babiš v reakci na to, že se Lukačovič chce bránit u soudu proti tvrzením šéfa ANO, že on nebo jeho firma dluží na srážkové dani z dividend 900 milionů korun (ČTK)
13:12Majitel největší tuzemské internetové firmy Seznam.cz Ivo Lukačovič se bude bránit u soudu proti tvrzením poslance a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše, že on nebo jeho firma dluží na srážkové dani z dividend 900 milionů korun. Bude chtít omluvu a náhradu škody, kterou chce věnovat na dobročinné účely. Lukačovič to uvedl na sociální síti Lidé.cz
 19.11.2025
12:46Investoři stáhli v úterý z ETF iShares Bitcoin Trust (IBIT) společnosti BlackRock 523 mil. USD, což je největší jednodenní odliv od založení fondu (Bloomberg)
 11.11.2025
10:37

CFO ČEZ Novák: Současná úroveň dividend 60-80 % upraveného čistého zisku nám umožňuje provádět zamýšlené investice i při klesajících cenách elektřiny

(Reuters)
 28.10.2025
17:44Na Slovensku začala výstavba první továrny na výrobu bateriových článků. Investici v hodnotě asi 1,2 miliardy eur (29,1 miliardy Kč) do takzvané gigafactory u jihoslovenského města Šurany ohlásilo konsorcium čínské firmy Gotion High-tech a slovenského InoBatu předloni (ČTK)
 07.07.2025
15:09

CoreWeave koupí Core Scientific

(Bloomberg)
 02.07.2025
8:28

Americké banky

...  
 15.04.2025
12:45

Bank of America reportuje za Q1 zisk z obchodování kromě dividend 5,65 mld. USD, čekalo se 5,55 mld. USD

(Bloomberg)

Zpravodajství ISHARES CORE HIGH DIVIDEND E
MSCI povýší Řecko zpět do indexu vyspělých trhů. Analytici čekají smíšené dopady na investory
01.04.2026 9:49
Řecko se podle MSCI příští rok zařadí zpátky mezi vyspělé trhy, což představuje významný milník v obnově řecké ekonomiky po více než desetiletí od dluhové krize.
ČSÚ potvrdil loňský růst HDP o 2,6 %. Česká ekonomika má za sebou nejrychlejší rok od 2022
31.03.2026 11:36
Česká ekonomika v roce 2025 podle zpřesněného odhadu ČSÚ vzrostla o 2,6 %, což potvrzuje předchozí data a představuje nejrychlejší tempo od roku 2022.
Šéf Nvidie čeká do 2027 objednávky za bilion dolarů, Trump věří, že získá Kubu. Evropska zahájí poklesem
17.03.2026 8:48
Evropské akcie by měly v úterý otevřít mírně negativně, jelikož globální trhy zůstávají volatilní a ceny ropy nadále kolísají. Panevropský index Stoxx 50 klesá o 0,4 %, britský index FTSE 100 měl otevřít o 0,1 % níže, zatímco německý DAX , francouzský CAC 40 a italský...
Beneš, Novák a Cyrani nad výsledky ČEZ, výhledem, dividendou, strategií, dopadem Íránu i obratu trendu ve spotřebě elektřiny
12.03.2026 16:22
Energetická skupina ČEZ uzavřela rok 2025 se stabilním provozním ziskem EBITDA 137 miliard korun a očištěným čistým ziskem 28,1 miliardy korun, tedy lehce nad úrovní loňského výhledu.
Co dovede riziková prémie?
05.03.2026 17:22
Zatímco po dlouhou řadu let bylo ekonomické prostředí pro akcie vlídné zejména díky klesajícím výnosům vládních dluhopisů, před pár lety se situace výrazně obrátila.
Apple zlevňuje vstup do svého ekosystému. Nový MacBook Neo může změnit pravidla hry
04.03.2026 17:48
Apple poprvé po letech zásadně mění svou cenovou strategii v segmentu počítačů. Společnost představila MacBook Neo, nejlevnější notebook ve své historii, s cenou začínající na 16 990 Kč, případně 14 290 Kč pro studenty.

Monitoring médií
1. Americké akcie čtvrtek zakončily nejednotně. Za týden hlavní indexy přidaly od 3 do 4,5 % Americké akciové indexy se ve čtvrtek na směru neshodly. Ceny ropy se prudce zvýšily v reakci na vyjádření prezidenta Donalda Trumpa, že válka s Íránem bude pokračovat ještě dva až tři týdny.
To je naprosto logický a zdravý přístup – nejdřív "co" a "jak", a až potom "kdo". V českém politickém marketingu se to obvykle dělá obráceně (postaví se tvář a pak se pro ni narychlo lepí program), což je přesně důvod, proč projekty jako ten Špidlův často narážejí na nedůvěru.
Zatímco společnost Apple (AAPL) slaví své padesáté výročí, firma, která od uvedení iPodu a iPhonu zcela redefinovala spotřební elektroniku a chování uživatelů, čelí sérii kritických strategických otázek.
Většina investorů do akcií nyní zaznamenává ztráty, nejhůře na tom jsou nyní společnosti, které se oceňují především na základě budoucích zisků. Trhy jsou ohledně budoucnosti nyní pesimističtější.
Dobrý den, vítám vás u dalšího dílu podcastu Nekonečná renta. Mé jméno je David Kopecký a jsem majitelem poradenské společnosti Kopecký Advisory, kde lidem pomáháme zhodnocovat majetek tak, aby jim poskytoval jistotu a klid téměř v jakékoliv situaci, aby měli pilíř vedle své práce a podnikání, který funguje i tehdy, když se cokoliv změní.
Investoři hledající stabilitu v turbulentních časech mají nyní skvělé příležitosti – geopolitická situace a konflikty spolu s rostoucími cenami ropy znatelně znervózňují trhy.
...složitost výrobního prostředí. Jeho základy tvoří: vysoce výkonná zařízení SMT určená pro výrobu s vysokou variabilitou (High-Mix), integrovaná softwarová řešení, otevřený přístup ke spolupráci s technologickými partnery.
Tržní propady a všudypřítomná investorská panika často fungují jako nekompromisní zrcadlo, které odhaluje skutečnou sílu portfolií. Právě v těchto turbulentních obdobích si mnozí tržní hráči uvědomují, že stabilní dividendový příjem představuje nadřazenou investiční strategii.