Hledání v detailu akcií
Moje portfolio
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ0,00
KB0,00
PKN127,16127,222,79
Msft-1,12
Nokia8,999,013,35
IBM0,09
Mercedes-Benz Group AG51,9552,01-1,23
PFE-0,15
21.04.2026 2:04:00
Indexy online
AD Index online
select
AD Index online
 

  • 20.04.2026
Consumer Portfol (NASDAQ Cons)
Závěr k 20.4.2026 Změna (%) Změna (USD) Objem obchodů (USD)
8,78 1,50 0,13 129 705
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus / Investor Plus ZDE.

 
 05.05.2025
9:35

Akcie Erste na pražské burze posilují o bezmála 6 % k úrovni 1562 Kč/akcie. Erste Group převezme 49% kontrolní podíl v Santander Bank Polska a 50% v Santander TFI. Akvizici ufinancuje exkluzivně z interních zdrojů a zrušení odkupu akcií za 700 mil. EUR. Před dokončením akvizice převezme 60% podíl v Santander Consumer Bank od Santander Bank Polska. Dividenda za rok 2024 zůstává nedotčena

8:55

Erste Group převezme 49% kontrolní podíl v Santander Bank Polska a 50% v Santander TFI. Akvizici ufinancuje exkluzivně z interních zdrojů a zrušení odkupu akcií za 700 mil. EUR. Před dokončením akvizice převezme 60% podíl v Santander Consumer Bank od Santander Bank Polska. Dividenda za rok 2024 zůstává beze změny na úrovni 3 EUR/akcie

(Reuters)

Zpravodajství Consumer Portfol
Big Tech ztrácí roli bezpečného přístavu. Valuace klesají, zisky ale zůstávají silné
06.04.2026 14:36
Technologické akcie v posledních týdnech ztrácejí svou schopnost fungovat jako stabilizační prvek amerického trhu, což zvyšuje zranitelnost širších akciových indexů.
Nová cílová cena ČEZ: Restrukturalizace jako katalyzátor výnosu pro akcionáře?
26.03.2026 9:53
Patria aktualizuje doporučení a cílovou cenu na akcie ČEZ. Fundamentální výhled společnosti je zatížen zejména nižší zajištěnou cenou elektřiny, dočasným poklesem výroby z jádra a oslabováním marží v segmentu prodeje i těžby.
Sektorové valuační extrémy - průmyslová renesance, finanční úpadek
09.03.2026 17:09
Není to zase tak dávno, kdy byly za top pracovní místa považována ta ve financích. Ve zkratce řečeno, místo snů bylo někde na Wall Street, v londýnské City, nebo jiné odpovídající části měst.
Slušný výhled, ale stejně pod odhady. Bayer nadále svazují soudy v USA
04.03.2026 11:10
Agrochemický a farmaceutický konglomerát Bayer pro letošní rok očekává jen drobný posun nahoru v oblasti zisku a tržeb. Většímu růstu brání konkurence na trhu s generiky pro klíčový lék na ředění krve a pokračující nejistota ohledně snah zvládnout rozsáhlé soudní spory ...
Bitcoin směřuje k největšímu měsíčnímu propadu od roku 2022
24.02.2026 17:06
Bitcoin dál klesá a směřuje k nejprudšímu měsíčnímu propadu od roku 2022. Za únor odepsal přes 19 % a může si tak zapsat pátý ztrátový měsíc v řadě, což by byla nejdelší série poklesů za osm let.
Krugman o kryptoměnách, prodávání Ameriky a novém zlatu
12.02.2026 13:52
Paul Krugman hovořil na Bloombergu o tom, že kryptoměny si v minulosti prošly několika výraznými korekcemi, ale pak se zase zvedly, „protože lidé v ně věří a je za nimi dost ideologie“.

Monitoring médií
co se (ne)bude dít - - - - - - - - Forwarded this email? Subscribe here for more Ahoj vol.94: Trendy 2026 II. co se (ne)bude dít Pavlína Louženská Apr 19 READ IN APP Ahoj, jsem ve svojí gymmaxxing era a přijde mi to jako nejvíc fascinující období za poslední dobu.
Document Actions Čtyři veletrhy, stejné slovo „technologie“, ale pokaždé jiný svět. CES ukazuje, co zaujme běžného uživatele, AMPER drží pevnou půdu klasické elektrotechniky, ISE míří do profesionální AV techniky a Light+Building spojuje instalaci, osvětlení a inteligentní budovy.
Počet amerických milionářů dosáhl rekordní výše, ale rostoucí náklady postupně snižují hodnotu jejich úspor. Mnozí z nich se tak ani necítí bohatí. Podle údajů Federálního rezervního systému už průměrné čisté jmění amerických domácností hranici jednoho milionu dolarů přesáhlo, přičemž přibližně každá šestá rodina překračuje dokonce sedmimístnou hranici.
Počet amerických milionářů dosáhl rekordní výše, ale rostoucí náklady postupně snižují hodnotu jejich úspor. Mnozí z nich se tak ani necítí bohatí. Podle údajů Federálního rezervního systému už průměrné čisté jmění amerických domácností hranici jednoho milionu dolarů přesáhlo, přičemž přibližně každá šestá rodina překračuje dokonce sedmimístnou hranici.
Geopolitický konflikt na Blízkém východě a uzavření Hormuzského průlivu výrazně ovlivňují finanční trhy. Investoři by měli věnovat pozornost konkrétním burzovně obchodovaným fondům (ETF) , na které má tato situace přímý materiální dopad.
Když se očekává, že rozsáhlá globální událost zasáhne finanční trhy, investoři neustále hledají jakoukoliv konkurenční výhodu. V některých případech to znamená agresivní nákup aktiv za účelem dosažení rychlého zisku, v jiných naopak defenzivní výprodej pozic s cílem odvrátit hrozící ztráty.
Praha 16. dubna 2026 Duševní zdraví není okrajové téma. Data ze STADA Health Reportu 2025 ukazují, že přibližně 12 % populace má vážné psychické potíže.
Když objednáváme pizzu, rezervujeme hotel nebo kupujeme nové tenisky, vstupujeme do nejrozšířenějšího obchodního modelu současnosti – B2C. Za touto zkratkou se skrývá neviditelná síť vztahů mezi značkami a lidmi, která změnila způsob, jak nakupujeme i jak firmy přemýšlejí o svých zákaznících.