Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria.cz nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ13840,29
KB10270,69
PKN154,88154,943,00
Msft532,78532,830,15
Nokia8,2888,3121,16
IBM250,4250,413,51
Mercedes-Benz Group AG40,9841,12-0,77
PFE29,8729,88-0,80
21.10.2026 21:55:56
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Altria73,8473,85-1,07sentiment_arrow
Apple343,87343,901,29sentiment_arrow
BoA50,8650,870,44sentiment_arrow
Boeing192,15192,170,89sentiment_arrow
Citigroup123,82123,851,09sentiment_arrow
Coca Cola92,7992,80-0,74sentiment_arrow
Ford11,8811,89-2,18sentiment_arrow
GM76,1076,12-1,27sentiment_arrow
IBM250,40250,413,51sentiment_arrow
Facebook698,61698,670,60sentiment_arrow
Microsoft532,78532,830,15sentiment_arrow
After-hours21.10.2026 21:55:59
Indexy online
 

Doporučení - Akcie
Patria Finance je největší obchodníkem s akciemi na pražské burze a poskytuje svým klientům spolu s mateřskou KBC Securities kvalitní analytický servis, jehož součástí  jsou investiční doporučení na konkrétní akciové tituly. Aktuální doporučení obou společností naleznete na této stránce, růstový potenciál je rozdíl mezi stanovenou férovou cenou a aktuální tržní cenou akcie.

Prosíme uživatele stránek www.patria.cz, aby si pečlivě pročetli Investiční disclaimer obsahující důležitá upozornění pro investory.
Monitoring investičních doporučení
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Odeslat
Název CPSpolečnostNové doporučeníPředchozí doporučeníCílová cena 
AdidasCaixabank BPIKoupitKoupit189,70 EURsentiment_arrow
AdidasStoneXKoupitKoupit210,00 EURsentiment_arrow
AdidasRothschild & Co RedburnKoupitKoupit230,00 EURsentiment_arrow
Bank Pekao SATrigon Dom Maklerski SADržetKoupit274,00 PLNsentiment_arrow
Casella WasteJP MorganNeutralNeutral99,00 USDsentiment_arrow
East West BancpCitigroupKoupitKoupit155,00 USDsentiment_arrow
East West BancpTD CowenKoupitKoupit153,00 USDsentiment_arrow
HasbroBNP ParibasOutperformOutperform127,00 USDsentiment_arrow
CheesecakeWells FargoEqual-weightEqual-weight110,00 USDsentiment_arrow
Intuitive SurgicalJP MorganOverweightOverweight475,00 USDsentiment_arrow
Intuitive SurgicalRaymond JamesOutperformOutperform480,00 USDsentiment_arrow
Intuitive SurgicalMizuhoNeutralNeutral400,00 USDsentiment_arrow
Intuitive SurgicalBarclaysOverweightOverweight500,00 USDsentiment_arrow
LVMHBNP ParibasNeutralNeutral465,00 EURsentiment_arrow
Netease.com Inc Depository ReceiptNomura HoldingsKoupitKoupit155,00 USDsentiment_arrow
Netflix IncDeutsche BankKoupitKoupit93,00 USDsentiment_arrow
Netflix IncMorgan StanleyOverwt/In-LineOverwt/In-Line77,00 USDsentiment_arrow
Netflix IncGoldman SachsKoupitKoupit84,00 USDsentiment_arrow
Netflix IncJP MorganOverweightOverweight81,00 USDsentiment_arrow
Netflix IncKGI Securities Co LtdDržetDržet74,00 USDsentiment_arrow
Netflix IncFubon SecuritiesNeutralNeutral74,00 USDsentiment_arrow
Netflix IncNew Street Research LLPNeutralNeutral75,00 USDsentiment_arrow
Netflix IncBarclaysEqual-weightEqual-weight65,00 USDsentiment_arrow
StarbucksWells FargoOverweightOverweight120,00 USDsentiment_arrow
Wintrust FinclTD CowenKoupitKoupit174,00 USDsentiment_arrow
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 23.09.2026
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
KoupitKoupit846,001 129,0033,45
KoupitDržetAno344,70644,0086,83
DržetDržetAno1 384,001 146,00-17,20
DržetDržetAno2 692,003 019,0012,15
DržetDržetAno1 027,001 111,008,18
RedukovatDržetAno191,10175,00-8,42
DržetAkumulovatAno17 880,0018 200,001,79
RedukovatV reviziAno97,00362,00273,20
V reviziNepokrývánoAno1 705,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:22,22%44,44%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:0,00%100,00%0,00%
Detaily doporučení
select
KBC - Investiční doporučení - CEE 
select
Poslední aktualizace: 09.04.2013
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
DržetProdat12,458,67-30,36
DržetKoupit6 150,00490,00-92,03
DržetProdat242,2041,50-82,87
ProdatDržet121,4082,80-31,80
DržetProdat22,254,60-79,33
DržetDržet266,70168,10-36,97
KoupitKoupit5 880,00325,00-94,47
ProdatProdat3,710,08-97,84
Prodat 25,50104,36309,25
KoupitDržet716,6053,67-92,51
Koupit 108,0097,00-10,19
KoupitKoupit17,5118,907,94
DržetKoupit1 384,001 030,00-25,58
ProdatProdat240,0026,80-88,83
KoupitKoupit5,396,6423,19
KoupitDržet2 692,001 010,00-62,48
ProdatProdat5,0938,00646,56
Koupit 0,314,161259,48
KoupitDržet2,399,65303,77
DržetDržet106,0037,77-64,37
KoupitProdat457,60103,40-77,40
ProdatKoupit1 251,00121,70-90,27
DržetProdat311,30172,50-44,59
Koupit 1 027,004 019,00291,33
DržetDržet8,471,25-85,24
KoupitDržet26 900,005 500,00-79,55
DržetDržet2 684,00380,00-85,84
KoupitProdat1 444,00393,60-72,74
KoupitKoupit102,7580,00-22,14
KoupitKoupit74,3534,00-54,27
ProdatDržet16,166,30-61,00
KoupitKoupit41 550,004 626,00-88,87
KoupitDržet2 810,00445,00-84,16
KoupitKoupit0,370,5240,54
ProdatDržet154,9445,00-70,96
KoupitKoupit115,2041,40-64,06
ProdatProdat7,740,40-94,83
DržetProdat17,1018,427,72
Koupit 72,30395,30446,75
Držet 59,0044,90-23,90
ProdatDržet84,9019,50-77,03
KoupitDržet5,401,50-72,22
select
KBC - Investiční doporučení - Svět 
Poslední aktualizace: 20.10.2026
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
AkumulovatDržet41,0039,00-4,88
KoupitKoupit261,00320,0022,61
AkumulovatAkumulovat74,9575,000,07
AkumulovatDržet0,410,8094,88
Držet 343,9920,00-94,19
DržetAkumulovat42,1442,00-0,33
KoupitKoupit23,5013,50-42,55
Akumulovat 760,0023,00-96,97
DržetDržet11,961,75-85,37
DržetDržet40,9525,00-38,95
KoupitKoupit127,9558,00-54,67
KoupitKoupit16,3018,5013,50
Suspended coverageKoupit2,400,00-100,00
DržetKoupit175,9046,00-73,85
Akumulovat 124,3031,50-74,66
DržetDržet23,1018,00-22,08
Držet 36,0234,00-5,61
KoupitKoupit18,2841,00124,29
Suspended coverageSuspended coverage11,450,00-100,00
DržetDržet75,0060,00-20,00
Akumulovat 47,2540,00-15,34
AkumulovatAkumulovat81,759,50-88,38
KoupitKoupit73,3543,50-40,70
Koupit 76,6845,00-41,31
AkumulovatKoupit27,1037,0036,53
DržetDržet58,1075,0029,09
AkumulovatAkumulovat71,0053,50-24,65
DržetDržet22,0036,0063,64
DržetDržet63,1025,00-60,38
AkumulovatAkumulovat0,824,80486,80
KoupitAkumulovat5,528,5053,99
AkumulovatAkumulovat41,2540,50-1,82
AkumulovatAkumulovat11,0613,5022,06
Suspended coverageSuspended coverage15,11--
AkumulovatRedukovat-85,00-
KoupitKoupit35,2618,00-48,95
DržetKoupit110,00100,00-9,09
DržetDržet23,5823,00-2,46
AkumulovatAkumulovat18,0226,0044,28
KoupitKoupit180,4034,00-81,15
AkumulovatAkumulovat213,0037,00-82,63
Držet 29,2037,0026,71
AkumulovatAkumulovat63,6027,50-56,76
KoupitKoupit53,1064,0020,53
AkumulovatAkumulovat85,1016,00-81,20
Kalkulovaná doporučení - Svět
Poslední aktualizace: 21.10.2026
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
416314,60
395223,74
35935,33
358319,10
35732,32
347285,88
3401 949,50
331191,20
33079,17
329472,47
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
-51101,98
-7118,31
4163,66
13548,21
3441,74
3836,68
5626,25
6053,06
6080,19
64424,80
Kalkulované doporučení je konstruováno z aktuálního doporučení globálních i lokálních investičních bank jako nevážený aritmetický průměr těchto konkrétních doporučení, přičemž doporučení "strong buy" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu 1000 a doporučení "strong sell" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu -1000. Cílová cena je kalkulována rovněž neváženým aritmetickým průměrem z aktuálních doporučení zmíněných investičních bank. Za aktuální doporučení považujeme takové, které stále platí (nebylo bankou aktualizováno) a není starší více než 3 měsíce. Sledujeme tituly z indexu DJIA, DJ Stoxx 50, Nasdaq, S&P500, DAX, CAC40 a FTSE. Aktualizace 1x denně.

Růstový potenciál ČR
Růstový potenciál