Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria.cz nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené tituly
select
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
ČEZ-1,01
KB993,5-3,26
PKN152,48152,5-1,59
Msft521,15521,27-2,21
Nokia7,0987,134-9,16
IBM251,5251,67-0,03
Mercedes-Benz Group AG41,241,3751,17
PFE30,3330,341,61
22.10.2026 21:53:54
Nastavit Oblíbené, nastavit Portfolio
Akcie online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Altria75,8375,852,72sentiment_arrow
Apple347,53347,571,02sentiment_arrow
BoA51,0151,020,48sentiment_arrow
Boeing187,20187,25-2,62sentiment_arrow
Citigroup122,76122,79-0,87sentiment_arrow
Coca Cola95,1895,192,70sentiment_arrow
Ford11,9811,990,71sentiment_arrow
GM77,2877,291,56sentiment_arrow
IBM251,50251,67-0,03sentiment_arrow
Facebook645,59645,66-7,44sentiment_arrow
Microsoft521,15521,27-2,21sentiment_arrow
After-hours22.10.2026 21:53:53
Indexy online
 

Doporučení - Akcie
Patria Finance je největší obchodníkem s akciemi na pražské burze a poskytuje svým klientům spolu s mateřskou KBC Securities kvalitní analytický servis, jehož součástí  jsou investiční doporučení na konkrétní akciové tituly. Aktuální doporučení obou společností naleznete na této stránce, růstový potenciál je rozdíl mezi stanovenou férovou cenou a aktuální tržní cenou akcie.

Prosíme uživatele stránek www.patria.cz, aby si pečlivě pročetli Investiční disclaimer obsahující důležitá upozornění pro investory.
Monitoring investičních doporučení
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Odeslat
Název CPSpolečnostNové doporučeníPředchozí doporučeníCílová cena 
Aalberts IndsKBCAkumulovatAkumulovat49,00 EURsentiment_arrow
Aalberts IndsBank Degroof PetercamDržetDržet48,00 EURsentiment_arrow
Aalberts IndsAlphaValue/Baader EuropeRedukovatRedukovat40,40 EURsentiment_arrow
CMEUBSNeutralNeutral310,00 USDsentiment_arrow
CMEJP MorganOverweightUnderweight 367,00 USDsentiment_arrow
Integra LifesciCitizensMarket Outpe...Market Outpe...22,00 USDsentiment_arrow
Netflix IncHuatai ResearchKoupitKoupit69,07 USDsentiment_arrow
Northern TrstCitigroupNeutralNeutral170,00 USDsentiment_arrow
Northern TrstBarclaysEqual-weightEqual-weight194,00 USDsentiment_arrow
RandstadBNP ParibasNeutralNeutral41,50 EURsentiment_arrow
RandstadAlphaValue/Baader EuropeRedukovatAdd 41,20 EURsentiment_arrow
SAP AGDeutsche BankKoupitKoupit235,00 EURsentiment_arrow
SAP AGMorgan StanleyOverwt/In-LineOverwt/In-Line235,00 EURsentiment_arrow
SAP AGCitigroupKoupitKoupit240,00 EURsentiment_arrow
SAP AGOddo BHFOutperformOutperform242,00 EURsentiment_arrow
SAP AGEvercore ISIIn-LineIn-Line225,00 EURsentiment_arrow
SAP AGBerenbergKoupitKoupit240,00 EURsentiment_arrow
SAP AGBarclaysOverweightOverweight250,00 EURsentiment_arrow
SAP AGAlphaValue/Baader EuropeRedukovatRedukovat204,00 EURsentiment_arrow
SEI InvestMorningstarDržetDržet108,00 USDsentiment_arrow
Steel DynamicsBarclaysOverweightOverweight280,00 USDsentiment_arrow
Tesla IncUBSNeutralNeutral425,00 USDsentiment_arrow
Tesla IncJP MorganNeutralNeutral430,00 USDsentiment_arrow
Tesla IncKGI Securities Co LtdOverweightOverweight445,00 USDsentiment_arrow
Tesla IncCanaccord GenuityKoupitKoupit442,00 USDsentiment_arrow
Tesla IncMorningstarDržetDržet475,00 USDsentiment_arrow
Tesla IncCLSADržetRedukovat400,00 USDsentiment_arrow
Texas InstrumentUBSKoupitKoupit360,00 USDsentiment_arrow
Texas InstrumentJP MorganOverweightOverweight365,00 USDsentiment_arrow
Texas InstrumentBernsteinMarket PerformMarket Perform310,00 USDsentiment_arrow
Texas InstrumentBarclaysEqual-weightEqual-weight280,00 USDsentiment_arrow
Patria - Investiční doporučení - ČR
Poslední aktualizace: 23.09.2026
Název CPAktuální dop.Předchozí dop.AnalýzaCena (lokální)Cena (12M cíl)Potenciál (%)
KoupitKoupit850,001 129,0032,82
KoupitDržetAno336,00644,0091,67
DržetDržetAno1 370,001 146,00-16,35
DržetDržetAno2 597,003 019,0016,25
DržetDržetAno993,501 111,0011,83
RedukovatDržetAno193,30175,00-9,47
DržetAkumulovatAno17 780,0018 200,002,36
RedukovatV reviziAno97,00362,00273,20
V reviziNepokrývánoAno1 707,00--
KoupitDržetProdat
Dop. celkem:22,22%44,44%0,00%
Dop. smlouva s emitentem:0,00%100,00%0,00%
Detaily doporučení
select
KBC - Investiční doporučení - CEE 
select
Poslední aktualizace: 09.04.2013
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
DržetProdat12,458,67-30,36
DržetKoupit6 170,00490,00-92,06
DržetProdat246,0041,50-83,13
ProdatDržet119,0082,80-30,42
DržetProdat22,004,60-79,09
DržetDržet256,40168,10-34,44
KoupitKoupit5 900,00325,00-94,49
ProdatProdat3,700,08-97,84
Prodat 25,10104,36315,78
KoupitDržet704,0053,67-92,38
Koupit 106,0097,00-8,49
KoupitKoupit17,4218,908,53
DržetKoupit1 370,001 030,00-24,82
ProdatProdat240,0026,80-88,83
KoupitKoupit5,346,6424,34
KoupitDržet2 597,001 010,00-61,11
ProdatProdat5,1838,00633,59
Koupit 0,304,161284,36
KoupitDržet2,389,65305,46
DržetDržet107,4037,77-64,83
KoupitProdat443,00103,40-76,66
ProdatKoupit1 240,00121,70-90,19
DržetProdat296,70172,50-41,86
Koupit 993,504 019,00304,53
DržetDržet8,401,25-85,12
KoupitDržet27 240,005 500,00-79,81
DržetDržet2 686,00380,00-85,85
KoupitProdat1 408,50393,60-72,06
KoupitKoupit95,6080,00-16,32
KoupitKoupit72,5534,00-53,14
ProdatDržet16,026,30-60,67
KoupitKoupit40 350,004 626,00-88,54
KoupitDržet2 780,00445,00-83,99
KoupitKoupit0,370,5240,54
ProdatDržet152,4845,00-70,49
KoupitKoupit113,6041,40-63,56
ProdatProdat7,640,40-94,76
DržetProdat16,7018,4210,33
Koupit 72,72395,30443,59
Držet 55,7544,90-19,46
ProdatDržet84,5019,50-76,92
KoupitDržet5,401,50-72,22
select
KBC - Investiční doporučení - Svět 
Poslední aktualizace: 22.10.2026
Název CPNové doporučeníPředchozí doporučeníCena (lokální)Cena (férová)Potenciál (%)
AkumulovatAkumulovat40,4849,0021,05
KoupitKoupit254,40320,0025,79
AkumulovatAkumulovat74,1075,001,21
AkumulovatDržet0,410,8097,04
Držet 348,2220,00-94,26
DržetAkumulovat42,0042,000,00
KoupitKoupit23,4013,50-42,31
Akumulovat 709,2023,00-96,76
DržetDržet11,491,75-84,77
DržetDržet40,4025,00-38,12
KoupitKoupit127,9558,00-54,67
KoupitKoupit16,0818,5015,05
Suspended coverageKoupit2,380,00-100,00
DržetKoupit175,2046,00-73,74
Akumulovat 125,1031,50-74,82
DržetDržet23,1118,00-22,11
Držet 35,7034,00-4,76
KoupitKoupit17,9841,00128,03
Suspended coverageSuspended coverage11,300,00-100,00
DržetDržet75,0560,00-20,05
Akumulovat 47,6040,00-15,97
AkumulovatAkumulovat78,909,50-87,96
KoupitKoupit74,5543,50-41,65
Koupit 77,9045,00-42,23
AkumulovatKoupit27,6237,0033,96
DržetDržet56,5075,0032,74
AkumulovatAkumulovat71,0053,50-24,65
DržetDržet22,2036,0062,16
DržetDržet63,3025,00-60,51
AkumulovatAkumulovat0,804,80499,63
KoupitAkumulovat5,628,5051,25
AkumulovatAkumulovat40,6540,50-0,37
AkumulovatAkumulovat10,9613,5023,18
Suspended coverageSuspended coverage15,11--
AkumulovatRedukovat-85,00-
KoupitKoupit33,7218,00-46,62
DržetKoupit110,00100,00-9,09
DržetDržet23,4423,00-1,88
AkumulovatAkumulovat17,3026,0050,29
KoupitKoupit209,2034,00-83,75
AkumulovatAkumulovat259,1037,00-85,72
Držet 29,1037,0027,15
AkumulovatAkumulovat61,7527,50-55,47
KoupitKoupit52,5064,0021,90
AkumulovatAkumulovat86,8016,00-81,57
Kalkulovaná doporučení - Svět
Poslední aktualizace: 22.10.2026
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
416314,60
384221,38
36632,19
35935,33
358319,10
347285,88
3401 949,50
331191,20
331608,69
329472,47
Název CPKalk.
dop.
Prům.
cílová
cena
-51101,98
-8118,42
-4162,30
13548,21
3441,74
4152,60
4236,82
6080,19
64425,91
67101,48
Kalkulované doporučení je konstruováno z aktuálního doporučení globálních i lokálních investičních bank jako nevážený aritmetický průměr těchto konkrétních doporučení, přičemž doporučení "strong buy" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu 1000 a doporučení "strong sell" nebo jiné škálově odpovídající má hodnotu -1000. Cílová cena je kalkulována rovněž neváženým aritmetickým průměrem z aktuálních doporučení zmíněných investičních bank. Za aktuální doporučení považujeme takové, které stále platí (nebylo bankou aktualizováno) a není starší více než 3 měsíce. Sledujeme tituly z indexu DJIA, DJ Stoxx 50, Nasdaq, S&P500, DAX, CAC40 a FTSE. Aktualizace 1x denně.

Růstový potenciál ČR
Růstový potenciál