Hledání v měnách
select

select
select

select
select
select


Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria Online nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené instrumenty
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,007027,03700,01
USD/EUR1,06331,06360,03
CZK/GBP31,239731,30630,35
CZK/CHF25,138925,1984-0,26
3MCZKD-2,3900-2,08009,81
10YCZKS0,82100,89102,39
10YUSDS2,33702,37702,93
Zpožděná data
19.1.2017 19:55:44

Pro online data klikněte ZDE
FOREX online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,007027,03700,01
CZK/USD25,387825,43780,00
CZK/CHF25,138925,1984-0,26
CZK/HUF0,08750,0878-0,17
CZK/PLN6,17846,1914-0,18
CZK/GBP31,239731,30630,35
RUB/CZK2,34772,35500,42
Zpožděná data
19.1.2017 19:55:39

Pro online data klikněte ZDE
FORWARD ONLINE 
select
19.1.2017 19:00:07
Další kurzy
Sazby Online - ČR
TermínNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
1x40,223DATA JSOU PŘÍSTUPNÁ POUZE UŽIVATELŮM
PLACENÉ SLUŽBY PATRIA PLUS
1x70,268
2x50,188
2x80,237
3x60,150
3x90,110
4x70,115
4x100,091
5x80,085
5x110,078
6x90,070
6x120,120
7x100,067
8x110,070
9x120,070
12x240,060
14.1.2017 0:35:22
Další sazby
Dluhopisy online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
ST. DLUHOP. 4,00/17100,89101,16
ST. DLUHOP. VAR/17101,20101,58
ST. DLUHOP. 0,00/17100,77101,44
ST. DLUHOP. 0,00/18101,20101,60
ST. DLUHOP. 0,85/18102,14102,73
ST. DLUHOP. 4,60/18108,45109,25
ST. DLUHOP. 5,00/19112,25112,91
ST. DLUHOP. 0,00/19100,95101,81
ST. DLUHOP. 1,50/19105,31106,02
ST. DLUHOP. 3,75/20114,97115,66
ST. DLUHOP. VAR/20102,11102,45
ST. DLUHOP. 3,85/21119,40120,11
ST. DLUHOP. 4,70/22127,41128,25
ST. DLUHOP. VAR/23107,95108,85
ST. DLUHOP. 0,45/23100,82102,90
ST. DLUHOP. 5,70/24140,50141,71
ST. DLUHOP. 2,40/25117,48118,36
ST. DLUHOP. 1,00/26105,30106,28
ST. DLUHOP. VAR/27103,25103,75
ST. DLUHOP. 2,50/28120,45121,51
ST. DLUHOP. 0,95/30101,88103,06
ST. DLUHOP. 4,20/36158,98160,95
ST. DLUHOP. 4,85/57183,45189,05
19.1.2017 17:10:26
Další ceny

  • 19.1.2017 19:55:39
CZK/EUR
Nákup Prodej Změna (%) Denní max. Denní min.
27,0070 27,0370 0,01 27,0200 27,0120
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus ZDE.
select
Jdi
Statistika
Aktuální hodnota 27,0069
Změna ceny od 52týd. max -0,1856
Změna ceny od 52týd. min 0,1073
Roční max 27,0920
Roční min 26,9775
Rozdíl cena vs. 30denní SMA -0,0016
Rozdíl cena vs. 60denní SMA -0,0060
Rozdíl cena vs. 200denní SMA -0,0085

 
select
select
Trend line


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)