Hledání v měnách
select

select
select

select
select
select


Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria Online nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené instrumenty
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR26,866026,91600,17
USD/EUR1,09071,09080,03
CZK/GBP31,643231,7124-0,02
CZK/CHF24,795024,8554-0,05
3MCZKD-1,3900-1,08002,11
10YCZKS1,25001,2500-9,42
10YUSDS2,24702,2870-1,26
Zpožděná data
27.4.2017 1:38:42

Pro online data klikněte ZDE
FOREX online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR26,866026,91600,17
CZK/USD24,628924,6789-0,06
CZK/CHF24,795024,8554-0,05
CZK/HUF0,08590,08620,00
CZK/PLN6,35576,3694-0,05
CZK/GBP31,643231,7124-0,02
RUB/CZK2,31362,32110,06
Zpožděná data
27.4.2017 1:38:35

Pro online data klikněte ZDE
FORWARD ONLINE 
select
26.4.2017 19:00:01
Další kurzy
Sazby Online - ČR
TermínNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
1x40,242DATA JSOU PŘÍSTUPNÁ POUZE UŽIVATELŮM
PLACENÉ SLUŽBY PATRIA PLUS
1x70,330
2x50,237
2x80,339
3x60,240
3x90,355
4x70,258
4x100,378
5x80,282
5x110,402
6x90,310
6x120,430
7x100,337
8x110,362
9x120,390
12x240,630
13.4.2017 15:08:46
Další sazby
Dluhopisy online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
ST. DLUHOP. VAR/17100,20100,85
ST. DLUHOP. 0,00/17100,15100,94
ST. DLUHOP. 0,00/18100,20100,84
ST. DLUHOP. 0,85/18100,77101,78
ST. DLUHOP. 4,60/18106,02106,85
ST. DLUHOP. 5,00/19109,69110,48
ST. DLUHOP. 0,00/19100,00100,90
ST. DLUHOP. 1,50/19103,60104,05
ST. DLUHOP. 0,00/2099,70100,08
ST. DLUHOP. 3,75/20112,45113,06
ST. DLUHOP. VAR/20100,70101,35
ST. DLUHOP. 3,85/21123,76124,45
ST. DLUHOP. 0,00/2295,95102,05
ST. DLUHOP. 4,70/22123,76124,45
ST. DLUHOP. VAR/23106,43107,35
ST. DLUHOP. 0,45/23100,82100,27
ST. DLUHOP. 5,70/24135,83136,75
ST. DLUHOP. 2,40/25112,36113,04
ST. DLUHOP. 1,00/26100,81101,45
ST. DLUHOP. 0,25/2793,1793,85
ST. DLUHOP. VAR/27102,35103,55
ST. DLUHOP. 2,50/28114,14115,23
ST. DLUHOP. 0,95/3095,8996,85
ST. DLUHOP. 4,20/36143,95146,05
ST. DLUHOP. 4,85/57160,95165,18
26.4.2017 21:14:22
Další ceny

  • 27.4.2017 1:23:01
CZK/EUR
Nákup Prodej Změna (%) Denní max. Denní min.
26,8660 26,9160 0,17 26,8988 26,8660
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus ZDE.
select
Jdi
Statistika
Aktuální hodnota 26,8817
Změna ceny od 52týd. max -0,3563
Změna ceny od 52týd. min 0,3960
Roční max 27,2530
Roční min 26,5007
Rozdíl cena vs. 30denní SMA -0,0025
Rozdíl cena vs. 60denní SMA -0,0634
Rozdíl cena vs. 200denní SMA -0,1084

 
select
select
Trend line


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)