Hledání v měnách
select

select
select

select
select
select


Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria Online nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené instrumenty
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,045027,06600,00
USD/EUR1,06131,06160,03
CZK/GBP32,063932,07660,03
CZK/CHF25,071825,0901-0,03
3MCZKD-2,1900-1,88003,52
10YCZKS1,01501,05501,97
10YUSDS2,25002,29000,84
Zpožděná data
9.12.2016 1:39:01

Pro online data klikněte ZDE
FOREX online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,045027,06600,00
CZK/USD25,488025,4940-0,05
CZK/CHF25,071825,0901-0,03
CZK/HUF0,08600,08610,01
CZK/PLN6,08976,09760,03
CZK/GBP32,063932,07660,03
RUB/CZK2,48062,52490,05
Zpožděná data
9.12.2016 1:39:01

Pro online data klikněte ZDE
FORWARD ONLINE 
select
8.12.2016 19:00:58
Další kurzy
Sazby Online - ČR
TermínNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
1x40,243DATA JSOU PŘÍSTUPNÁ POUZE UŽIVATELŮM
PLACENÉ SLUŽBY PATRIA PLUS
1x70,334
2x50,236
2x80,330
3x60,230
3x90,225
4x70,225
4x100,221
5x80,223
5x110,216
6x90,220
6x120,260
7x100,216
8x110,210
9x120,200
12x240,190
7.12.2016 0:34:51
Další sazby
Dluhopisy online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
ST. DLUHOP. 4,00/17101,52101,86
ST. DLUHOP. VAR/17101,28101,58
ST. DLUHOP. 0,00/17100,79101,09
ST. DLUHOP. 0,00/18100,80101,12
ST. DLUHOP. 0,85/18102,01102,37
ST. DLUHOP. 4,60/18108,97109,32
ST. DLUHOP. 5,00/19113,02113,48
ST. DLUHOP. 0,00/19101,09101,38
ST. DLUHOP. 1,50/19105,52105,88
ST. DLUHOP. 3,75/20114,99115,47
ST. DLUHOP. VAR/20101,80102,20
ST. DLUHOP. 3,85/21119,13119,71
ST. DLUHOP. 4,70/22126,96127,41
ST. DLUHOP. VAR/23108,40109,20
ST. DLUHOP. 0,45/23100,82101,41
ST. DLUHOP. 5,70/24140,31140,86
ST. DLUHOP. 2,40/25116,11116,74
ST. DLUHOP. 1,00/26103,93104,55
ST. DLUHOP. VAR/27103,11103,70
ST. DLUHOP. 2,50/28119,47119,99
ST. DLUHOP. 0,95/30100,92101,68
ST. DLUHOP. 4,20/36155,24157,21
ST. DLUHOP. 4,85/57184,45189,55
8.12.2016 17:14:48
Další ceny

  • 9.12.2016 1:39:01
CZK/EUR
Nákup Prodej Změna (%) Denní max. Denní min.
27,0450 27,0660 0,00 27,0775 27,0475
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus ZDE.
select
Jdi
Statistika
Aktuální hodnota 27,0210
Změna ceny od 52týd. max -0,1565
Změna ceny od 52týd. min 0,2629
Roční max 27,2075
Roční min 26,8810
Rozdíl cena vs. 30denní SMA 0,0188
Rozdíl cena vs. 60denní SMA 0,0243
Rozdíl cena vs. 200denní SMA 0,0178

 
select
select
Trend line


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)