Hledání v měnách
select

select
select

select
select
select


Online konzultace 
Klienti Patria Plus získávají nejširší spektrum možností konzultací ekonomických a finančních témat. Konzultace mají formu telefonických nebo e-mailových dotazů na sofistikovaná témata. V rámci „konzultací“ Patria rovněž zajišťuje dodávku nadstandardních informací, které klient na stránce Patria Online nenalezne.

Garantovaná reakční doba na e-mailový dotaz – dle složitosti dotazu 30 minut až 8 hodin.
Oblíbené instrumenty
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,004727,03470,00
USD/EUR1,05311,0536-0,82
CZK/GBP31,816431,88360,36
CZK/CHF25,366125,42570,04
3MCZKD-2,0300-1,71000,98
10YCZKS1,24001,2700-9,49
10YUSDS2,37502,41501,57
Zpožděná data
21.2.2017 15:33:36

Pro online data klikněte ZDE
FOREX online
MěnaNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CZK/EUR27,004727,03470,00
CZK/USD25,627425,67740,76
CZK/CHF25,366125,42570,04
CZK/HUF0,08790,08820,31
CZK/PLN6,26636,27930,27
CZK/GBP31,816431,88360,36
RUB/CZK2,24662,2538-1,19
Zpožděná data
21.2.2017 15:33:36

Pro online data klikněte ZDE
FORWARD ONLINE 
select
21.2.2017 15:33:27
Další kurzy
Sazby Online - ČR
TermínNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
1x40,234DATA JSOU PŘÍSTUPNÁ POUZE UŽIVATELŮM
PLACENÉ SLUŽBY PATRIA PLUS
1x70,314
2x50,214
2x80,306
3x60,200
3x90,205
4x70,195
4x100,211
5x80,198
5x110,221
6x90,210
6x120,280
7x100,228
8x110,243
9x120,250
12x240,241
15.2.2017 0:34:52
Další sazby
Dluhopisy online
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
ST. DLUHOP. 4,00/17100,50100,70
ST. DLUHOP. VAR/17100,45101,15
ST. DLUHOP. 0,00/17100,50100,88
ST. DLUHOP. 0,00/18100,64101,16
ST. DLUHOP. 0,85/18101,45101,88
ST. DLUHOP. 4,60/18107,59108,09
ST. DLUHOP. 5,00/19111,55112,05
ST. DLUHOP. 0,00/19100,70101,10
ST. DLUHOP. 1,50/19104,47104,76
ST. DLUHOP. 3,75/20112,95113,30
ST. DLUHOP. VAR/20101,50101,95
ST. DLUHOP. 3,85/21116,73117,10
ST. DLUHOP. 4,70/22124,07124,44
ST. DLUHOP. VAR/23107,25108,35
ST. DLUHOP. 0,45/23103,00100,27
ST. DLUHOP. 5,70/24137,68138,21
ST. DLUHOP. 2,40/25114,84115,45
ST. DLUHOP. 1,00/26103,18103,75
ST. DLUHOP. VAR/27102,75103,55
ST. DLUHOP. 2,50/28117,34118,11
ST. DLUHOP. 0,95/3098,9999,85
ST. DLUHOP. 4,20/36151,45153,29
ST. DLUHOP. 4,85/57171,38177,05
21.2.2017 15:07:31
Další ceny

  • 21.2.2017 15:33:33
CZK/EUR
Nákup Prodej Změna (%) Denní max. Denní min.
27,0047 27,0347 0,00 27,0298 27,0200
R - Real-Time data si mohou aktivovat klienti Patria Plus ZDE.
select
Jdi
Statistika
Aktuální hodnota 27,0051
Změna ceny od 52týd. max -0,1874
Změna ceny od 52týd. min 0,0879
Roční max 27,0920
Roční min 26,9775
Rozdíl cena vs. 30denní SMA -0,0014
Rozdíl cena vs. 60denní SMA -0,0032
Rozdíl cena vs. 200denní SMA -0,0096

 
select
select
Trend line


* Technická analýza a výběr typu grafu dostupné jen pro graf s denními daty (volba 1M až MAX)
Pozn: Tick - Automatické vykreslování grafu (závisí na likviditě instrumentu)