Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
     

    Detail - články  
    Z ročních minim na historická maxima snadno a rychle

    Z ročních minim na historická maxima snadno a rychle

    17.08.2007 17:59
    Autor: Tomáš Vlk, Patria Finance

    Přestávky mezi jednotlivými vlnami na světových trzích se značně zkrátily. Tento týden ukázal, jak se rychle rozšiřuje názor, že z rizikových aktiv je třeba co nejrychleji utéct.

    Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

    Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

    Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


    Váš názor
    • Forecast do 31.8.2007
      17.08.2007 18:53

      -------------------------------------------------------- 18.8. - mírná pozitiva na burze NY 21.8. - negativa velmi impulsivní volatility !!! 23.8. - vyrovnaná negativa i pozitiva 25.8. - negativní pokles - zvláště významé -> negativa úspěšnosti vs. síly 27.8. - změna nagativ sentimentu a myšlení - pozitiva 33% 28.8. - silná negativní spojení city/myšlení + cítění/katastrofy !!!!! 29.8. - pokračuje silná negace z 28.8., pozitiva 20% 30.8. - mírné vyvážení , o něco silnější jsou negativa 31.8. - převažují trochu pozitiva, ale pozor nový měsíc začíná boj mezi Jing a Jang ... téměř 50/50% ----------------------------------------------------- Příspěvek neobsahuje absolutně žádná investiční doporučení ! Je to pouze soukromý názor, který můžete ignorovat, popř. na něj pozitivně i negativně reagovat. Těším se na diskuzi.
      BigAstro
      • Re: Forecast do 31.8.2007
        29.08.2007 19:36

        Náhoda ? již 2x ? přesně na den ? ... jsem skeptik, takže asi ano. Jedin pozitivum přichází až ... uvdíme v dalších komentářích
        BigAstro
      • Re: Forecast do 31.8.2007
        17.08.2007 21:03

        Z ceho vychazis popripade co dominuje soudu na jednotlive dny.
        O.Ir
        • Z tohoto ...
          17.08.2007 21:14

          http://www.patria.cz/Zpravodajstvi/1048273/asie-po-dvou-dnech-stagnace-se-globalnimi-trhy-hnala-dalsi-ruda-lavina.html
          BigAstro
    Aktuální komentáře
    21.07.2026
    17:18Dobré ekonomické a investiční příběhy. Ale ve špatné době?
    15:46Zadlužení EU v prvním čtvrtletí vzrostlo na 82,9 procenta HDP, v Česku kleslo
    15:40Microsoft investuje miliardy dolarů do infrastruktury francouzského Mistralu
    15:32Tesla slibuje AI revoluci, ale letošní investice těžce zaostávají. Středeční výsledky budou testem trpělivosti
    14:25UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.: Oznámení výplaty úrokového výnosu z HZL, ISIN XS2764457078
    14:12General Motors zvýšila čtvrtletní zisk o 30 procent, zlepšila výhled
    14:02Novo Nordisk žaluje Eli Lilly. Dánům se nelíbí reklama amerického konkurenta na léky na obezitu
    12:01PODCAST ROZHOVORY: Od Skynetu k akciím. Kde podle Šimona Podhájského vznikne skutečná hodnota AI
    11:15Ropa dál nestoupá, čipy zdraží a akcie dnes rostou  
    10:39Londýnská burza plánuje příští rok spustit nepřetržité obchodování
    10:20Samsung posiluje sázku na robotiku. Do čela nové divize přivedl manažera z Boston Dynamics
    8:56Rozbřesk: MNB pokročí v mini-cyklu snižování úrokových sazeb
    8:55Trump udeřil na Kanadu, ropa čelí novým rizikům. Trhy zároveň vyhlížejí výsledky technologických gigantů  
    6:06Od ropy k umělé inteligenci. Fidelity vidí v Asii rizika i nové investiční příležitosti
    20.07.2026
    22:04Wall Street zahájila týden opatrným růstem. Technologické akcie opět přitahují pozornost investorů  
    17:55Je společnost Nike „opravitelná“?
    16:35PODCAST Týdenní výhled: Výdaje a cloud Alphabetu pod drobnohledem, důležitost výsledků ServiceNow  
    16:04Nový britský premiér Andy Burnham slíbil nový začátek. Chce vrátit stabilitu i důvěru voličů
    15:09Čínský Moonshot AI míří na burzu. Jeho model Kimi K3 znovu rozvířil debatu o budoucnosti AI  
    12:29Netflix jako nákupní příležitost?

    Související komentáře
    Nejčtenější zprávy dne
    Nejčtenější zprávy týdne
    Nejdiskutovanější zprávy týdne
    Kalendář událostí
    ČasUdálost
    DR Horton Inc (06/26 Q3, Bef-mkt)
    Halliburton Co (06/26 Q2, Bef-mkt)
    12:00Danaher Corp (06/26 Q2)
    12:30General Motors Co (06/26 Q2)
    22:00Interactive Brokers Group Inc (06/26 Q2)