Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Propojení stránek Patria Direct a Patria Online

Propojení stránek Patria Direct a Patria Online

26.9.2007 10:00
Autor: 

Klienti společnosti Patria Direct, kteří využívají k investování její internetovou aplikaci, mají od 24. září lepší přístup k informacím díky propojení stránek s Patria Online.

Internetové stránky www.patria.cz společnosti Patria Online poskytují uživatelům nejkvalitnější informace o finančích trzích. Je zde možné najít komentáře k aktuálnímu dění, online data, ekonomické analýzy a další informační servis určený k investičnímu rozhodování.

Internetová obchodní aplikace www.patria-direct.cz společnosti Patria Direct slouží investorům ke správě jejich investičních účtů a portfolií a k nákupu a prodeji cenných papírů.

Klientům Patria Direct bude k přihlášení do obou aplikací stačit jedno přihlašovací jméno a heslo,“ říká Radim Krejčí, ředitel společnosti Patria Online a dodává: „Oba servery budou po přihlášení propojeny jedním hlavním menu, což klientům umožní např. rychle a jednoduše přejít ze svého obchodního portfolia na aktuální zprávy z trhu či čerstvě vydanou analýzu. Novou funkcionalitou bude rovněž podání pokynu přímo z informačního portálu Patria Online."

Na stránkách Patria Direct tak přibudou nové záložky odkazující na jednotlivé informační okruhy Patria Online (Zpravodajství, Ekonomika, Akcie, Měny&Sazby).

Klienti Patria Direct získají přístup ke službám, které server Patria Online poskytuje jen svým registrovaným uživatelům. Jde například o možnost zaregistrovat si zpravodajství e-mailem, detailní informace z pražské burzy a další personalizovaný bezplatný servis.

Klienti Patria Direct si též budou moci na 14 dnů vyzkoušet rozšířený informační servis Investor Plus, který aktivně investující klienti získávají zdarma.

Nový vizuální styl propojených portálů: 

TZ1


PATRIA DIRECT

Patria Direct se zaměřuje na obchodování s cennými papíry pro privátní klientelu. Společnost je součástí skupiny Patria. Svým klientům umožňuje investovat zejména do:
- Podílových fondů, akcií, ETF-indexových akcií, ETC komoditních akcií, investičních certifikátů, warrantů, futures, českých státních dluhopisů a hypotečních zástavních listů Hypoteční banky

Patria Direct dále nabízí
- Informační a poradenský servis
- Měnové konverze a úvěr na nákup cenných papírů
- Obchodování on-line a prostřednictvím call centra nebo osobního makléře na burzách v ČR, Polsku, Maďarsku, Belgii, Dánsku, Finsku, Francii, Holandsku, Itálii, Německu, Norsku, Portugalsku, Rakousku, Švédsku, Španělsku, Švýcarsku, Velké Británii a USA 

TZ2
TZ3

(Text je úplným zněním tiskové zprávy společnosti Patria Direct)


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Denní kalendář hlavních událostí
Nebyla nalezena žádná data