Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  
Orco bude jednat o nových podmínkách výplaty dluhopisů za 400 mil. EUR

Orco bude jednat o nových podmínkách výplaty dluhopisů za 400 mil. EUR

27.03.2009 11:52
Autor: 

Developerská společnost Orco (123 CZK, -21,68%) Property Group zahájí jednání s držiteli dluhopisů, aby znovu dojednala podmínky výplaty dluhopisů za 400 mil. EUR, uvedl generální ředitel firmy Jean-Francois Ott.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
  • ORCO je silně (3,4x) předluženo
    27.03.2009 12:13

    Podle údajů ČS k 13.3.2009 (mil.eur): Vlastní kapitál 650,5 Dluh / vlastní kapitál 3,4 Tržní hodnota majetku 660 Zřejmě proto začne rabovat dceřinné společnosti i za cenu jejich úpadku, viz výrobce oken.
    Harp.
Aktuální komentáře
01.07.2026
16:00Meta plánuje prodej přebytečného výpočetního výkonu. Akcie rostou o 6 %
15:28Centrální banky budou dál snižovat podíl dolaru v rezervách, do popředí jde euro a jüan  
15:15Horší hospodaření státu v polovině roku, schodek se prohloubil na 184 miliard Kč
13:50Firmy po sázce na AI nabírají propouštěné pracovníky zpět. Ukazuje se, že lidský prvek je nepostradatelný
13:43Inflace v eurozóně v červnu klesla na 2,8 procenta
12:06PODCAST Trhy & Bohatství s Petrem Pudilem: Evropa si zadělává na problém. Spořením nezbohatneme
12:05Slabý jen doléhá na americké dluhopisy, zatímco akcie si vybírají přestávku v růstu  
11:10Průmysl hlásí nejlepší náladu za tři roky. Pomáhají nové zakázky i slabší cenové tlaky  
10:47Podmínky ve zpracovatelském průmyslu se v červnu zlepšily nejvíce od dubna 2022
10:31AI boom stojí čím dál víc. Otázkou zůstává, kdo ho zaplatí  
10:29Footshop a.s.: Vnitřní informace - Společnosti Footshop a.s. a Queens Store s.r.o. se účastní procesu fúze sloučením
8:59KKCG Real Estate Financing a.s. : Konsolidovaná výroční zpráva ručitele za rok 2025
8:54Rozbřesk: Solidní půlrok pro akcie, zklamalo zlato a propadl bitcoin
8:49Wall Street zakončila nejlepší čtvrtletí za šest let, trh práce zůstává stabilní a Colt CZ se dnes obchoduje bez dividendy  
6:04Jsou současné valuace vyšší, než na vrcholu dot-com bubliny?
30.06.2026
22:01S&P 500 uzavřel nejlepší čtvrtletí od roku 2020 růstem  
16:39Traders Talk: Polovodiče dál táhnou trh, ale rally se zužuje. Kde ještě hledat šanci?
15:25Trápení japonského jenu pokračuje. Měna je nejslabší za posledních 40 let
14:08ČEZ, a.s.: Vnitřní informace - Novým předsedou dozorčí rady ČEZ zvolen Radim Fiala
13:57Historická rally polovodičů naráží na otázku: Co bude dál?  

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
9:30CZ - PMI v průmyslu
11:00EMU - Inflace, předběžný odhad, y/y
14:15USA - Změna zaměstnanosti (ADP)
16:00USA - Index ISM v průmyslu