Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Jak přežít do jara?

Jak přežít do jara?

07.04.2009 11:55
Autor: 

Znáte ty dny, kdy večer odjíždíte z práce s pocitem, že další den na Vás čeká ještě více úkolů a povinností? Kdy přicházíte do práce a už přede dveřmi cítíte to napětí, stres? Znáte ten pocit, když Vám telefonuje přítel s pozvánkou na přátelské utkání golfu a Vy musíte odmítnout? A přitom stačí zavřít oči a už jste u moře, slézáte Mount Everest nebo jste na Karlštejně a zrovna se chystáte odpálit. Jak přeměnit sny v realitu, když vůbec nestíháte a Váš šéf má pro Vás nové a nové úkoly?

Navíc už byste chtěli změnit pozici, být povýšeni nebo alespoň dostat příležitost pro práci v zahraničí. Jak už to ale bývá, stále tomu něco chybí...

Energie už Vám moc nezbývá, neustále posmrkáváte, Vaši kolegové a podřízení chodí do práce s chřipkou a Vy se už jen třesete, kdy se zhroutíte z vyčerpání, nevyspání nebo Vás jednoduše zkolí i lehká chřipka.

Moje osobní rada zní: "Navštivte nejlbižší lékárnu!" Žádejte přípravek, který Vám dodá vše, co postrádáte. Hledejte to, co Vám přinese vše, co potřebujete: výkonnost, koncentraci, větší odolnost a silnou imunitu.

Navíc by se Vám hodilo něco na unavené oči. Vyzkoušejte produkt "pro maximální nasazení" Calibrum® Profi. Pomůže všem, kteří pracují víc, jak 8 hodin denně a jsou nestále ve stresu.

Zajásáte, protože právě Calibrum® Profi splní Vaše požadavky! Díky velkému množství vitaminu skupiny B, dalším minerálům a vitamínům a hlavně díky adaptogenu dokáže posílit Vaši koncentraci, stimulovat výkonnost a také posiluje Vaši imunitu. Navíc obsahuje lutein pro ochranu zraku.

Stejně jako já i Vy máte šanci. Stačí vyzkoušet. Po měsíci se cítím výborně. Mám více energie, schválenou dovolenou a "přiklepnut" nový zajímavý projekt v zahraničí. Takže doporučuju -- Calibrum® Profi.

(Komerční prezentace)


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
18.01.2026
16:03Morgan Stanley: Zlato nemusí být špatné, ale zajímavější mohou být už jiné komodity
6:12Víkendář: Fed není unaven, ale projeví se fiskální dominance
17.01.2026
16:09Kanaďané dál silně podporují bojkot amerického alkoholu, zatímco palírny trpí
6:09Víkendář: Došlo k tiché změně inflačního cíle?
16.01.2026
22:04Wall Street končí týden v mínusu: Trumpovy komentáře k Fedu víří trhy  
17:33Co je nyní na trhu „drahé“ a co „levné“
17:11CSG spouští největší lednové IPO v historii Evropy. Zbrojařský sektor zažívá boom
15:55Cena plynu pro evropský trh se dostala nad 37 eur za MWh, nejvýše od června
15:20Realita klepe na dveře aneb Trumpovy ekonomické dopady
15:17Spojené státy prodávají venezuelskou ropu o 30 procent dráž než sama Venezuela
14:47Datová centra ženou ceny elektřiny nahoru. Trump chce big tech přimět k financování nových elektráren
14:02Dodávky Porsche loni klesly o desetinu
13:06Pět největších amerických bank hlásí rekordních 134 miliard z tradingu. Velmi dobrý rok čekají i letos
12:23Největší akvizice v historii Mitsubishi: za 7,5 miliardy dolarů kupuje těžební aktiva firmy Aethon
11:45Perly týdne: Ještě větší americká výjimečnost
11:02Polovodiče dostaly vzpruhu, ale indexy jsou na tom jen smíšeně a drahé kovy klesají  
10:08Evropa na steroidech. Index Stoxx 600 je překoupený, investoři však zůstávají klidní  
8:54Rozbřesk: Eurozóna – průmysl se nadechuje, ale nejistota přetrvává
8:51Česká vláda získala důvěru, USA uzavřely obchodní dohodu s Tchaj-wanem. Evroapa zahájí negativně  
6:03Wilson: Vlídné prostředí pro akcie, protože Fed bude ignorovat vyšší inflaci

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
Nebyla nalezena žádná data