Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články
Oznámení o vydání emise hypotečních zástavních listů Hypoteční banky, a.s.

Oznámení o vydání emise hypotečních zástavních listů Hypoteční banky, a.s.

23.05.2011 10:00
Autor: Redakce, Patria.cz

Hypoteční banka (IČ 13584324)
Povinně uveřejňovaná informace

Hypoteční banka, a.s. se sídlem Radlická 333/150, 150 57 Praha 5, IČ 13584324, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B., vložka 3511 (dále jen „Emitent“)

se rozhodla vydat dne 26.5.2011 novou emisi hypotečních zástavních listů v listinné podobě, ve formě na doručitele, v objemu jedné miliardy Kč a s pevnou úrokovou sazbou. Emise bude splatná dne 26.5.2014. Jmenovitá hodnota jednoho hypotečního zástavního listu je 10 000 Kč. Emitent vydává emisi jako čtyřicátou třetí v pořadí v rámci schváleného druhého dluhopisového programu. Česká národní banka schválila doplněk dluhopisového programu svým rozhodnutím č.j. 2011/5123/570 ze dne 13.5.2011, které nabylo právní moci dne 13.5.2011. Emisi byl přidělen identifikační kód ISIN CZ0002002322. Společné emisní podmínky dluhopisů, které jsou stejné pro jednotlivé emise dluhopisů vydávané v rámci druhého dluhopisového programu, byly schváleny rozhodnutím Komise pro cenné papíry č.j. 45/N/36/2005/1 ze dne 9.5.2005, které nabylo právní moci dne 9.5.2005.

Hypoteční zástavní listy budou veřejně nabízeny. S emisními podmínkami vč. doplňku dluhopisového programu je možné se seznámit v sídle Hypoteční banky, a.s., kde jsou k dispozici ve formě brožury a dále na jejích internetových stránkách. Dále jsou k dispozici na internetových stránkách ČSOB, jako osoby, která zajišťuje vydání hypotečních zástavních listů, vyplácení výnosů a splácení hypotečních zástavních listů . Na internetových stránkách Hypoteční banky a ČSOB je rovněž uveřejněn prospekt cenného papíru.

Toto oznámení má pouze informativní charakter a není nabídkou k prodeji či nákupu cenných papírů.

Oznámení je rovněž k dispozici v pdf formátu zde.


(komerční sdělení)


Váš názor
Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
Aktuální komentáře
10.06.2026
15:24Komerční banka, a.s.: Oznámení o umístění evropských krytých dluhopisů
15:18Inflace v zámoří za květen zrychlila, ale nepřekvapila  
14:07Státy vydávají dluhopisy rekordním tempem. Výnosy se vrací na úrovně z roku 2008  
12:20Brzdou jsou pro ekonomiku dražší nemovitosti. Proč?
12:03ČEZ vybuduje na Orlické přehradě velkou přečerpávací elektrárnu
11:32Technologie zůstávají pod tlakem před rizikovým inflačním reportem  
11:19ČEZ, a.s.: Oznámení o výplatě úrokového výnosu
10:31ASML na maximech, ale s otazníky: valuace vůči konkurenci je nejnižší za několik let  
10:11Inflace v květnu zpomalila na 2,1 procenta, potvrdil ČSÚ
10:10UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.: Oznámení výplaty úrokového výnosu z hypotečních zástavních listů, ISIN XS2188802404
8:50Rozbřesk: Paradoxy tuzemského trhu práce
8:37USA provedly odvetné údery na Írán, trh čeká na americkou inflaci. Evropa otevře v plusu  
6:04Siegel: Fed nechce zopakovat svou předchozí inflační chybu
09.06.2026
18:10Setrvačné akcie jsou opět v kurzu. Jak se chovají během nafukování a vyfukování bubliny?
16:49KKCG Financing a.s.: Oznámení o osmé výplatě úrokového výnosu
15:49Analytický radar: AI rally nekončí. Hardware bere vše, software krvácí a lano se začíná napínat
14:43Silná data z trhu práce mění očekávání. Trh začíná počítat s růstem sazeb  
12:05Banka of America vidí na trhu mnoho varovných signálů. Je čas vybírat zisky, tvrdí
11:14Zájem o AI se mísí s obavami ze souboje o kapitál. Akcie dnes převážně rostou  
11:05Průmyslová výroba v Německu poprvé od útoku na Írán vzrostla, zvýšil se i vývoz

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
3:30Čína - CPI, y/y
9:00CZ - CPI, y/y
14:30USA - CPI, y/y