Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
     

    Detail - články

    Patria Plus v roce 2006 aneb nahlédněte pod pokličku

    02.01.2006 10:19
    Autor: 

    Placený obsah portálu www.patria.cz je inovován pravidelně každé čtvrtletí. I v roce 2006 plánujeme rozšířit množství poskytovaných real-time dat, zaměříme se na zkvalitnění informačního servisu a v neposlední řadě stránky projdou i grafickou úpravou, zpřehledněním a vylepšením uživatelského prostředí.

    Zásadní pokrok chceme učinit v oblasti personalizace služeb a webu www.patria.cz, stránky budeme optimalizovat i pro alternativní prohlížeče, máme připraveny nové technologie zobrazování dat. Pracujeme na vývoji nových klientských aplikací typu „tlustý klient“ a „data export“, na provázání našich dat s MS Office, multimediálních projektech a na pokročilých mobilních službách.

    Také na poli zpravodajství chystáme řadu změn: V prvé řadě jde o větší pokrytí polského a maďarského trhu ve formě komentářů k aktuálnímu vývoji i prostřednictvím většího množsví analýz. Celkově by se měl rozšířit okruh pokrývaných informačních zdrojů, což nám umožní poskytovat ještě více aktuálních komentářů z ekonomiky i trhů. Přínosem pro uživatele se jistě stane i větší množství přehledů a analýz, které budou kromě angličtiny dostupné i v českém jazyce. Samotná anglická verze se také dočká podstatného zkvalitnění.

    Už v listopadu jsme začali používat jako předvoj zásadních změn nové logo Patria Plus, které vyjadřuje aktuálnost, dynamiku a profesionalitu a zdůrazňuje vedoucí pozici Patria Plus mezi poskytovateli aktuálního online zpravodajského a informačního servisu z finančních trhů.

    Investiční portál společnosti Patria Online provozovaný na www.patria.cz zvítězil v premiérovém ročníku soutěže Internet Effectiveness Awards 2005 v kategorii online bankovnictví a finance. Výsledky byly vyhlášeny 6.12.2005 na slavnostním večeru ve Veletržním paláci.

    Díky průběžným připomínkám a dotazům Vás, uživatelů, si jsme přesto vědomi mnoha slabin, které náš informační systém má, a co se týče vývoje, budeme se po celý rok 2006 snažit vycházet Vám maximálně vstříc a s ohledem na naše limitované kapacity Vám nabízet právě to, co potřebujete.

    Vážení uživatelé stránek www.patria.cz, rádi bychom Vám touto cestou rovněž poděkovali za přízeň, kterou jste nám letos věnovali. Tým Patria Online si dovoluje Vám popřát příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný krok do nového roku. Věříme, že www.patria.cz zůstane Vaším dlouhodobým informačním partnerem a oblíbeným investičním portálem.


    Váš názor
    Na tomto místě můžete zahájit diskusi. Zatím nebyl zadán žádný názor. Do diskuse mohou přispívat pouze přihlášení uživatelé (Přihlásit). Pokud nemáte účet, na který byste se mohli přihlásit, registrujte se zde.
    Aktuální komentáře
    26.08.2026
    17:22Recese?
    15:53Meta se dohodla na urovnání sporu o závislosti dětí na sítích. Zaplatí téměř 17 miliard dolarů
    14:55Plyn nahradil ropu jakožto hlavní riziko pro evropské dluhopisové trhy
    12:45Preview Nvidie: Nejde ani tak o čísla, jako o budoucnost AI investic  
    11:37Akcie při čekání na Nvidii spíše klesají, dluhopisy po poklesu výnosů drží pozice  
    10:52Šéfka MMF: Světová ekonomika si s šokem kvůli Íránu poradila lépe, než se čekalo
    10:28Sazby se musí kvůli odolné ekonomice zvýšit, varuje členka Výkonné rady ECB
    8:49Rozbřesk: Slovenský odliv mozků = český příliv talentu
    8:30Meta jedná o urovnání v případu závislosti teenagerů, Evropa otevře povětšinou v plusu  
    6:05Bernstein: Bez daňových změn by bylo zadlužení americké vlády poloviční
    25.08.2026
    22:01Americké trhy dnes mírně posilují  
    16:55AI jako technologicko-ekonomický bonus, nebo uchovatel trendu?
    16:35Čínské značky mohou do deseti let v Evropě vyrábět 1,5 milionu aut ročně
    14:42Akcie Nvidie zlevnily. Nižší násobek budoucích zisků ale nemusí znamenat podhodnocení
    12:20Investoři reagují na dopady klimatických extrémů. V centru pozornosti je chlazení, zemědělství nebo i maloobchod  
    11:22Dluhopisy v klidu, ropa níž. Akcie se dopoledne opatrně zvedají  
    10:58Podnikatelská nálada v Německu se v srpnu opět zlepšila, uvedl institut Ifo
    10:35Cena bitcoinu poprvé od května překonala 80 000 dolarů
    10:28Goldman Sachs: Jediní, kdo na AI zatím vydělávají, jsou polovodiče
    9:02Rozbřesk: Napětí na americkém dluhopisovém trhu roste. Podaří se Trumpovi zkrotit výnosy?

    Související komentáře
    Nejčtenější zprávy dne
    Nejčtenější zprávy týdne
    Nejdiskutovanější zprávy týdne
    Kalendář událostí
    ČasUdálost
    14:30USA - HDP, q/q a
    14:30USA - Objednávky zboží dlouh. spotřeby, m/m
    14:30USA - Výdaje na osobní spotřebu, m/m