Hledat v komentářích
Investiční doporučení
Výsledky společností - ČR
Výsledky společností - Svět
IPO, M&A
Týdenní přehledy
 

Detail - články  

Too good to be true?

23.09.2005 12:45

Česká ekonomika je prý tygrem střední Evropy, ne-li celé Evropské unie. Průmysl roste dvouciferným tempem, mzdy také rostou, příjmy státní kasy jsou vyšší než očekávání.

Pokračování článku je dostupné jen klientům placených služeb Patria Plus / Investor Plus případně uživatelům platformy Patria Direct. Pokud jste klientem těchto služeb, potom je nutné se Přihlásit.

Patria Plus / Investor PlusV rámci placeného informačního servisu získáte přístup ke kompletnímu zpravodajství www.patria.cz bez jakýchkoliv omezení. Veškeré zprávy, komentáře a horké zprávy jsou zobrazovány terminálovou metodou (bez nutnosti obnovovat stránku) bez zpoždění a v plné verzi. 

Nejen zpravodajství, ale i další služby získáte v Patria Plus / Investor Plus - sms a e-mailové zpravodajství, data z finančních trhů v reálném čase, kompletní analytický servis, rozsáhlé databáze časových řad ke stažení, prognózy vývoje a valuace, ekonomické fundamenty, nástroje a kalkulátory... více


Váš názor
  • Souhlas
    23.09.2005 23:37

    Naprosto souhlasím s Vaším článkem.Jsem sice člověk,který je spíš považován za dělnickou třídu a měl bych se ohradit proti "utahování opasku" ,o kterém tu mezi řádky píšete ,ale s platy by se mělo zpomalit a nastartovat programy,které jste tu vypsal.Naši politici si to asi moc neberou a žijou z euforie dobře rozjetého hospodářství. Dlouho jsem nebyl u voleb, jelikož si mezi tou sebrankou ambiciozních panáků stejně moc nevyberete,avšak na jaře se zřejmě rozhodnu pro pravici.Sice bych nejraději založil stranu středu,která by do vlády prosazovala odborníky a na všechny tyhle věci by davala pozor. Děkuji za článěk.Škoda že mi končí období na Vašem serveru zadarmo.Takový článek by měl být přístupný všem.A hlavně ho rozeslat na vyšší místa ve vládě. Ještě jednou díky,dali jste mi naději,že v tomhle státě je ještě pár lidí, kteří pozorují svět kolem sebe a dovedou to pochopit.
Aktuální komentáře

Související komentáře
Nejčtenější zprávy dne
Nejčtenější zprávy týdne
Nejdiskutovanější zprávy týdne
Kalendář událostí
ČasUdálost
3:00Čína - HDP, q/q
3:00Čína - Maloobchodní tržby, y/y
3:00Čína - Průmyslová výroba, y/y